Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

13 minut temu

Sklep internetowy

57 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecko co chwile się budzi

07 sie 2015 - 10:17:10

Witam mamusie :) Mój synek aktualnie ma 13 miesięcy , rzadko zdarzało mu się przesypiać całą noc , zazwyczaj budzi się 2 razy na karmienie. Od jakiegoś czasu przechodzę masakrę w nocy. Syn budzi się regularnie co godzinę z wielkim płaczem a wręcz histerią i nie można go w żaden sposób uspokoić ! Raczej nic go nie boli , na noc smaruje mu dziąsła ze względu na wychodzące ząbki aczkolwiek wątpię aby to było przyczyną tych histerii. Wygląda to tak jak by coś mu się śniło , w momencie gdy wpada w histerię zachowuje się jak by cały czas spał. Z początku wydawało mi się, że może to z nadmiaru wrażeń w dzień ale tak naprawdę jego dzień codziennie wygląda praktycznie tak samo. Czy któraś z mam przez to przechodziła? Jak sobie radziłyście ?

Dziecko co chwile się budzi

30 paź 2015 - 15:05:09

Kochana poproś o pomoc, to najlepsza rada. Teraz Twój maluch ząbkuje i będzie się budzić, będzie marudny i da Ci w kość, pocieszyłam, co :D Porzadnie nakarm go przed snem, jak to nie pomoże to tylko pomoc kogoś bliskiego nic więcej.

Dziecko co chwile się budzi

30 paź 2015 - 19:07:58

Mój Syn ma teraz skończone 9 miesięcy i zaczyna wychodzić mu 9ząbek
Już nie ma takiej histerii i strasznego płaczu jak szły pierwsze aczkolwiek zdarza mu się że ostatnio marudzi przez sen, popłakuje.
Dałam mu na noc syrop przeciwbólowy Nurofen forte i wszystko minęło..

W jego przypadku już maść nie pomaga a druga rzecz jak tylko wyczuje zapach to nie otworzy buzi :)mądrala. Może warto spróbować tego Ibufenu ?

Dziecko co chwile się budzi

30 paź 2015 - 19:10:01

moja córka przy ząbkowaniu też budziła się co godzinę a w niektóre noce co 45 min ... czasem trwalo to 3-4 dni i przerwa .. i powtórka. a próbowałaś śpiewać lub nucić jakąś melodię? mojej pomagała "gwiazdko gwiazdko :) i sto lat :)

Dziecko co chwile się budzi

30 paź 2015 - 21:28:59

Stary już troszkę post, ale napiszę. To są tzw lęki nocne. Przechodziłam to z moim synem. Był troszkę starszy. Wpadał w histerię, robił się sztywny i za żadne skarby nie można go było uspokoić. Zasypiał ze zmęczenia. To było straszne, nie wiedzieliśmy z mężem co robić. Neurolog przepisał mu leki które podaje się dzieciom chorym na ADHD, dałam jedną dawkę i odstawiłam bo chodził po nich jak oniemiały. Po kilku dobrych miesiącach wszystko samo minęło. Jest zdrowym 5-letnim chłopcem.
Wiem że to ciężkie ale trzeba przeczekać.

Dziecko co chwile się budzi

21 gru 2015 - 14:55:55

Cytat
anenia1
moja córka przy ząbkowaniu też budziła się co godzinę a w niektóre noce co 45 min ... czasem trwalo to 3-4 dni i przerwa .. i powtórka. a próbowałaś śpiewać lub nucić jakąś melodię? mojej pomagała "gwiazdko gwiazdko :) i sto lat :)
U nas przerwą trwała jeden dzień ;-) Nie pomaga głaskanie, śpiewanie... Tylko pierś i koniec. Dziąsełka są nabrzmiałe już od kilku tygodni a ząbki (dwa) mają problem się przebić. Dzięki tym " atrakcjom" sypiam po cztery godziny na dobę... W pokrywach pięć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bajki Masza i Niedźwiedź, Dora dla najmłodszych - na YouTube