Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy jakie bajki

25 lip 2015 - 14:17:53

Mamy, kiedy wasze pociechy zaczely ogladac dluzsze bajki, jak krol lew czy sniezka? Moja na razie oglada przed snem swinke peppe, mashe i niedzwiedzia, teletubisie, albo piosenki z mother goose club. To ostatnie jest fajne bo tanczy do nich i duzo powtarza, probuje podspiewywac. Moze macie jakies sprawdzone bajki, piosenki? Najlepiej edukacyjne. I na jaki wiek? Moja niedlugo skonczy 2.

Kiedy jakie bajki

25 lip 2015 - 14:58:46

Moja w wieku 2 lat nie wiedziała czym jest telewizor, ale teraz ma 4 i lubi myszke miki czy dorę, czasem też ogląda disnej junior ot tak co leci ;)

Kiedy jakie bajki

26 lip 2015 - 09:42:52

Moja ma już 5 lat, a nadal nie wysiedzi w kinie do końca. Długie bajki ją nudzą. W wieku 2-3 lat również oglądała Świnkę Peppę, Koniki Pony, Dorę, Klinikę dla Pluszaków, Domisie-to jej ulubiona bajka. Także max.30-40min. potrafi wysiedzieć.
Nawet 'Krainę Lodu' którą lubi, oglądała w kawałkach bo ciągle chciała na korytarz żeby pobiegać :D

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy jakie bajki

26 lip 2015 - 14:48:53

Cytat
klaudia270
Moja w wieku 2 lat nie wiedziała czym jest telewizor, ale teraz ma 4 i lubi myszke miki czy dorę, czasem też ogląda disnej junior ot tak co leci ;)
nie mamy telewizora. Puszczam jej na kompie, do mother goose club bardzo fajnie tanczy (pokazuje czesci ciala, jak robia zwierzaki, paluszki po kolei. Nawet probuje liczyc po angielsku do tych piosenek i powtarza prawie caly alfabet, dlatego traktuje to jako filmiki edukacyjne i nie uwazam by to bylo cos zlego. Z umiarem oczywiscie. Szkoda ze po polsku takich zajec jest malo. A moze po prostu nie znalazlam.

Nie wiem czym jest dora, poszukam, moze jej sie spodoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-26 14:50 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy jakie bajki

27 lip 2015 - 19:20:44

Moja mała też niedługo skończy 2 latka, ogląda baby tv - są tam najlepsze uczące bajki, ale w internecie też można to znaleźć:) Fajna jest bajka https://www.youtube.com/results?search_query=charlie+i+cyferki uczy liczenia i jest właśnie taka dla maluchów, moja córka dzięki niej już powolutku zna literki:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 19:23 przez majcia373.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przywiązanie dziecka - prosze o pomoc.