Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sandałki

24 kwi 2015 - 07:52:58

Co roku mam problem z kupnem sandałków dla synka, dlatego proszę o pomoc czy doradztwo :) Synek ma wąską nóżkę i w większości sandałków stopa "leci" mu do przodu. Ponieważ ma ponad 8 lat i rozmiar ok 34 nie kupuję mu zabudowanych sandałków- nie podobają się nam. Może znacie markę która robi sandałki na wąską nóżkę? Wyprzedzając niektóre odpowiedzi typu, że rzepy można przyciągnąć- tak można o ile nie wystają one kilka cm poza buty- bo to nie o to chodzi! A może macie wypróbowane sandałki NIKE SANTIAM? Jakie one są?

Sandałki

24 kwi 2015 - 10:11:11

NIKE SUNRAY PROTECT - miałyśmy w zeszłe lato i na to też kupię już z majowej wypłaty, na allegro, polecam, wygoda, mięciutkie, czubki są zabudowane, ale tak wygodniej jak się rąbnie o jakiś kamień wystający, to chociaż palce nie bolą... popatrz, pomyśl, u nas się sprawdziły bardzo, no i są ładne, zgrabne, wąskie - takie jakich szukasz...

Sandałki

24 kwi 2015 - 10:52:19

Wiem o które chodzi- są śliczne szczególnie dla maluchów, muszę je gdzieś w sklepie przymierzyć synkowi, żeby zobaczyć jak wyglądają w dużym rozmiarze :)

Sandałki

24 kwi 2015 - 15:24:07

Dokładnie ja też polecam NIKE SUNRAY, córka ma bardzo wąską stopę i to jedyne buty dobrze dopasowane :) w tym roku kupiłam prawie identyczne tylko firmy NEW BALANCE są bardzo podobne a cena jakiś czas temu na allegro była przez pół :) A dodam jeszcze, że kupuję w dużym rozmiarze bo 32 i chłopięce bo córka woli zdecydowanie kolory ciemne :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogie Mamy- błagam o pomoc!