Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

21 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mamy dzieci 2,5 roku

27 mar 2015 - 15:08:15

kobietki potrzebuje porozmawiać, mam problem z synkiem i przerasta mnie już to,potrzebuję pogadać...

Mamy dzieci 2,5 roku

27 mar 2015 - 16:13:23

mam córkę w tym wieku - po prostu napisz co się dzieje to może znajdzie się środek

Mamy dzieci 2,5 roku

27 mar 2015 - 17:03:23

Ja mam synka w wieku 26 mcy,pisz śmiało,o co chodzi:)

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Mamy dzieci 2,5 roku

27 mar 2015 - 23:06:38

Napisz na priv jak chcesz pogadac. Wprawdzie mam o kilka m-cy starsze dziecko ale moze cos Ci podpowiem;)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Mamy dzieci 2,5 roku

30 mar 2015 - 09:41:56

Czemu nie próbujesz go do przedszkola wysłać? To już taki wiek, w którym można na to sobie pozwolić. W prywatnych przedszkolach nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem miejsca, a przynajmniej dziecko ci się szybciej będzie rozwijać ;-)

Mamy dzieci 2,5 roku

30 mar 2015 - 09:54:40

no jasne, masz problemy z dzieckiem więc wyślij je do przedszkola, niech rozwiąże je kto inny. Nie wiem jak u was ale u mnie przedszkole nie rozwiązało żadnych problemów emocjonalnych synka, dziecko początkowo było bardziej płaczące i rozbite. Nie za bardzo wiem o co chodzi, ale zakładam, że nie wytrzymuje Pani z buntem dwulatka. Jak chce Pani porozmawiać chętnie pomoge, przechodziliśmy to 2 razy bunt 2 latka i jeszcze bardziej natężony bunt 4 latka. To bardzo ciężki moment dla rodzica, ale szczególnie dla dziecka, proszę o tym pamiętać, że te wszystkie sceny nie są po to aby wykończyć Panią nerwowo, ale po prostu maluszek ma za wiele emocji w sobie i nie potrafi sobie z tym poradzić. Zamiast karać dziecko np. wysyłaniem do pokoju aby się wyciszyło, trzeba mu pomóc.

Mamy dzieci 2,5 roku

30 mar 2015 - 12:29:27

Mam córcie 2,5 roku czasem jest taka że można ją udusić a czasem to sama słodycz i najukochańsze dziecko pod słońcem jak coś to pisz , zawsze to lepiej się robi na duszy jak się okazuje że to nie tylko twoje problemy ale inni mają podobne lub takie same:)trzymaj się cieplutko :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Mamy dzieci 2,5 roku

08 kwi 2015 - 09:46:51

alenka - dziecko w towarzystwie dzieci zawsze będzie się zachowywało inaczej niż przy samych rodzicach i w ten sposób można coś zmienić, ale wiadomo, że nie ma takiej zasady, aby każdemu dziecku to faktycznie mogło pomóc.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Mamy dzieci 2,5 roku

29 maj 2015 - 14:10:07

Hej,
napisz śmiało co jest nie tak z twoim synkiem, ja mam już 4 letniego synka i nie miałam z nim nigdy żadnych problemów. Poza tym chciałam was zapytać co myślicie o matach edukacyjnych? Mam w planach ich kupno bo inspirują do zabawy i nauki i jeszcze dodatkowo pobudzają kreatywność i wyobraźnie.Co o tym sądzicie?
[Moderacja- nieopłacona reklama]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-01 11:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Mamy dzieci 2,5 roku

01 cze 2015 - 20:25:26

Moja zaczyna sie buntowac, ma 20 miesiecy. Zlobek/przedszkole jest dobrym pomyslem jesli sie chce odpoczac psychicznie. Moja w zlobku jest grzeczna i wesola, duzo uczy sie od innych dzieci, ale to nie rozwiazuje problemu buntu. Wyludza. Taki maly szkrab a wie, ze wyludzic mozna u mamy i taty. U babc jest grzeczna. Chyba trzeba byc nieugietym. Moja dzis urzadzila histerie bo nie pozwolilam wysypac wszystkich chrupkow na ziemie. Kladzie sie i ryczy. Wiec ja siadam obok i w kolko tlumacze, dlaczego nie wolno. Tule na koniec i tyle. Nie wiem, czy dobrze robie ale staram sie oddzielac fochy od np zlego samopoczucia. Nie tule w trakcie ryku tylko po. I tlumacze. Wszystko. Do porzygu. Inni rodzice daja rade. My tez musimy.

Mamy dzieci 2,5 roku

01 cze 2015 - 23:14:12

napisz do mnie :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Mamy dzieci 2,5 roku

25 sie 2015 - 10:29:35

Cytat
szarinnka
alenka - dziecko w towarzystwie dzieci zawsze będzie się zachowywało inaczej niż przy samych rodzicach i w ten sposób można coś zmienić, ale wiadomo, że nie ma takiej zasady, aby każdemu dziecku to faktycznie mogło pomóc.

Zgadzam się. Nasza córka była nieznośna zanim nie znalazła się w gronie rówieśników. Teraz ma 2 bliskie koleżanki, z którymi widuje się codziennie w AQQ (http://aqq-kielce.pl/). Chodzi zadowolona i nie marudzi. Ponadto próbowaliśmy nauczyć ją, by była uczynna, zdolna do pomocy. Dopiero w gronie rówieśników pojęła, co to oznacza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziwne dźwięki