Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 09:02:47

Mamusie ,
jakie kapcie kupujecie do przedszkola ?
jakie firmy i za ile?
mialysmy z pepco ,ale strasznie sie poci nozka w nich ;(
proszę o opinie ;)

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 09:25:03

ja zazwyczaj kupowałam w ccc takie zwykłe na rzep, ale ten sam problem :/ kiedyś kupiłam z befado bo podobno dobre ale obcierały synka i tylko parę razy miał na sobie.

po domu najlepiej sprawdzały się zakopianki :) teraz chodzi w zwykłych wsuwanych kapciach ale w przedszkolu też się nie sprawdzą bo niewygodnie mu będzie biegać :/

ale może ktoś ma jakieś sprawdzone i zdjęcie by wstawił to z chęcią poobserwuje :)

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 11:18:51

dziekuje za opinie pani kkoolloo91 ;) nikt sie juz nie wypowie?

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 11:33:01

o matko, ale Wy problemy macie
zwykłe tenisówki na rzepy i po sprawie
ja raz kupiłam w ccc i super były - nie pociła się nóżka ani nic, ale tego modelu nie ma już
teraz mam ze smyka, ale klamra od rzepa się przesuwa i jest troche niewygodnie
a teraz po wypłacie kupie z reserved na rzep - super są i kupie i będzie miała jeszcze na lato do biegania
i po kłopocie
mam nadzieję, że pomogłam na taki wielki problem ;-)

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 12:54:07

My mamy z CCC z Myszką Mickey 2 pary na rzep, albo zwykłe wsuwane trampki z paseczkiem typu balerinek na gumowej podewszwie, bądź bez paseczka, jak lordsy.

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 13:28:43

moja tez miala z CCC i tez byly ok a może mapcie po prostu sztuczne skarpetki i to nie wina kapci :) teraz córki biegaja w sandalkach ortopedycznych po przedszkolu

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 14:17:13

my na lato jednego roku mielismy cos w tym stylu

i sie super sprawdzało, mielismy też kiedyś piankowe, nie było ok, później klapki to Pani kazała zabrać,zetpole ciężko było synkowi zapiąć bo nie były na rzepy tylko na zapinkę,trampki też porażka bo stopa bya ciągle mokra, teraz synek jest starszy wiec sam wybiera kapcie zazwyczaj w ccc bo są najbardziej kolorowe. Najważniejsze żeby były na rzepy, miały skórkowa wkładkę i zeby podobały się dziecku.

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 14:27:07

Polecam Befado!:)) Stópki się nie pocą,a kapcie są dostępne w wielu fantastycznych wersjach kolorystycznych i naprawdę porządnie uszyte.
Elefanten ma też profesjonalne kapcie,ale są droższe od Befado i nie wiem,czy dostępne w polskich Deichmannach (ja mieszkam blisko granicy,dlatego często buciki dla synka kupuję w niemieckim Deichmannie).

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

26 mar 2015 - 14:29:18

Moim zdaniem wybór kapci do przedszkola to nie taki "błahy problem "jak pisze wyżej jedna z mam. Po pierwsze dziecko spędza wiele godzin w tym obuwiu i ważne by było wygodne, noga się nie pociła i by nie powodowały wad postawy. Nie ma chyba nic śmiesznego w momencie gdy odbieramy dziecko z przedszkola a po zdjęciu ciapka noga cała mokra a zapach.... Dlatego buty z sieciówek typu ccc czy deichman odradzam. Koleżanki synek po 2 mscach noszenia takich nabawił się grzybicy stóp bo noga była cały czas mokra. Ja synkowi kupiłam 2 pary- jedne Befado z oddychającym spodem a drugie Nike sunray protect. I synuś zdecydowanie wybrał Nike. Nóżka sucha, buciki wygodne i łatwe w zakładaniu. Jeśli chodzi o cenę to kupiłam za 89 zł na allegro. Cena może nie niska ale posłużyły nam cały rok(zero odklejeń itp.)i jeszcze sprzedaliśmy młodszemu koledze. Ciekawe czy te z świeciówek tyle wytrzymują:)Polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-26 14:30 przez anulkam1983.

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

27 mar 2015 - 09:48:24

Witam. Kapciuchy najlepsze ze skórzaną wkładka bądź z zdziorkami w podeszwie. Sklep smyk polecam tajne maja i cenowo dostępne. Polecam.

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

27 mar 2015 - 10:00:57

Befado u nas Nr 1

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

27 mar 2015 - 10:47:45

no właśnie dziurki w podeszwie, istotna sprawa. butki z ccc które zakupiliśmy (za 24.99 albo 29.99) mają dziurki, wkładka skórzana, zapinane na rzepy, dodatkowo kolor ładny więc dziecko zadowolone, jakość super, od września (mimo 2 prań) nie widać śladów użytkowania. Co do bucików ze smyka to różnie można trafić, my we wrześniu kupiliśmy tam takie fajne ze star wars i po 2 dniach Pani zawołała mnie do siebie i mówi żebyśmy przynieśli inne kapcie bo tak być nie może. Trochę byłam zdziwiona, od razu pomyślałam ze może rysunek darth wadera sie nie podoba, ale później spojrzałam że gumki w kapciach popuszczały i synkowi co krok kapeć spada z nóżki. Oczywiście po 14 dniach oddali mi pieniądze za buty, ale przez 14 dni chodził w sandalkach bo nie wiedzieliśmy czy dostaniemy kasę, czy nowe kapcie.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

18 kwi 2015 - 13:59:44

Od trzech lat jak moja córka chodzi do przedszkola to kupuję jej takie buty ala balerinki http://www.czasnabuty.pl/product-pol-18842-BAWELNIANE-BALERINKI.html . Dla dziewczynki najbardziej uniwersalne

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

18 kwi 2015 - 16:01:09

U nas numer jeden to kapcie Befado, dziurkowane spody i pasują też na nóżkę o wyższym podbiciu, nosi córcia i synek.
Po domu córcia nosi baletki ze skóry naturalnej, bo lżejsze i nóżka lepiej odpoczywa lub skarpetki antypoślizgowe, praktycznie nigdy nie zakładam dzieciakom kapci o gumowych podeszwach po domu.
Ale do przedszkola kapcie muszą być też przede wszystkim bezpieczne, bo dzieciaki sporo się ruszają, chodzą po schodach, do szatni itp., także koniecznie gumowa podeszwa i zakryte palce, no i oczywiście kapcie dobrze trzymające się nogi, żeby nie spadały.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 9/5

KAPCIE DO PRZEDSZKOLA? JAKIE?

11 wrz 2018 - 10:39:22

Ja wybieram dla dzieci takie usztywniające kostkę, masz spory wybór takich kapciuszków w Deichmannie, lepiej trzymają stopę która jak wiadomo jeszcze nie jest dobrze uformowana i może już w tym wieku się skrzywić. Często widuje dzieci w butach nie profilowanych jak im stopka ucieka do środka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamy dzieci 2,5 roku