Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Dermaveel dla dzieci z AZS.

12 gru 2014 - 23:30:40


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-04 16:43 przez bristolek.

Dermaveel dla dzieci z AZS.

21 gru 2014 - 20:24:54

Nie znam w ogóle tej aplikacji, a do czego ona służy? Moje dziecko i tak jest za małe na takie bajery wiec jak coś to raczej dla rodziców :) Z azs też walczymy, ostatnio bardzo ostro, bo zima to ciężki dla nas okres. Od dwóch tygodni smaruje małego emulsją Latopic plus emulsja do kąpieli i jakoś udało sie opanowac suche placki, bo do tej pory to był koszmar, nic nie pomagało.

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

Dermaveel dla dzieci z AZS.

21 gru 2014 - 22:26:01

nie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-15 10:37 przez Jollcia21.

Dermaveel dla dzieci z AZS.

03 mar 2015 - 21:39:42

Ja wraz z dziecmi korzystam z tej aplikacji. Mam 2 dzieci z azs. Aplikacja jest bezpłatna, sciagnelam z google play. Wspomaga leczenie AZS. Razem z kameleonem Derkiem dziecko wyrusza w podróż po całym świecie. Jest wiele pomyslow i zadan do realizacji z dzieckiem, takze motywuje je a dzieki temu lepiej reaguje na terapię, która zwykle trwa dłuższy czas. Ty jako rodzic zyskujesz niezawodne narzędzie pozwalające Ci monitorować i kontrolować proces leczenia i mozesz sporządzać raporty. Starsza 10-latka sama czyta przygody zwierzaka, ma w telefonie i kiedy zadzwoni budzik przychodzi po leki i mowi o smarowaniu. Mlodsza 4-latka wola "mamo Derek dzwoni musisz mnie posmarowac". Takze polecam. Wprowadzilam wszystkie leki i ich dawkowanie a do kalendarza wizyty u lekarza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maluszek a imprezy?