Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

09 gru 2014 - 23:00:09

Myślę nad zakupem na prezent dla siostrzenicy takiego zestawu Kraina Lodu, na ten prezent mogę przeznaczyć około 50 zł, więc nie kupię w tej cenie oryginału Disneya itp.
Mam więc pytanie, czy ktoś ma może konkretnie ten zestaw z Chin? Jaka jest jakość Laleczek? Warto kupić?

FROZEN KRAINA LODU ANNA ELSA OLAF 30CM



Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

09 gru 2014 - 23:26:24

ja na mikołajki również szukałam Elsy/Anny dla córki i powiem, że widziałam lalek sporo, ale nie kupiłam ani tych z Chin, ani z Disneya - wszystkie wyglądały tandetnie i sprawiały wrażenie, że już na samym początku się rozpadną w drobny mak - za te pieniądze, to już lepiej kupić lepszej jakości Barbie np. w śnieżnobiałej sukni

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

10 gru 2014 - 01:38:09

Akurat tego zestawu lalek z Chin "Frozen" nie polecam nie dlatego że szybko się rozpadną ale tylko dlatego że są okropnie brzydkie i mało podobne do postaci z bajki w ogóle ten typ lalek nie bardzo przypadł do gustu ani mi ani mojej 5 letniej córce która stwierdziła że te lalki straszą. Natomiast jest taki typ laleczek soft toy które są dużo ładniej wykonane i bardziej przyjemne dla oka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci to też zależy ile lat ma siostrzenica może lepiej kupić kostium Elsy te z Chin też są ładnie uszyte.

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

10 gru 2014 - 08:25:28

Nie mam, długo myślałam nad tym konkretnie zestawem, ale doszlam do wniosku, że szkoda nawet i tych paru groszy. Po pierwsze jakość jest wiadoma (to chińszczyzna), po drugie nie wiesz co przyjdzie (czy nie zepsute albo inne niż na zdjęciu), a do świąt już blisko. Jeśli dziecko lubi akurat tę bajkę to moze lepiej kupić
- plecak
- obrazek
- głowę do stylizacji
- jakąś grę
- jedną z lalek ale lepszej jakości
- Olafa
- albo coś innego, teraz wszystko jest "Frozen" łącznie ze scrabble ;)

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

10 gru 2014 - 09:45:25

Właśnie najbardziej martwi mnie wygląd i jakość :( nie chcę, żeby rozpadły się po pierwszej zabawie. Wysyłka niby 24h, bo z Polski.
Ewentualnie myślę o większej maskotce Olafie.
Siostrzenica skończyła 4 lata.

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

10 gru 2014 - 11:55:26

Też chciałam kupić je córce na Święta,ale po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku,że jednak warto zainwestować w tą oryginalną :)
Jest o wiele ładniejsza i lepiej wykonana.
Myślałam też o pościeli z bohaterami Krainy Lodu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-10 11:56 przez Amelia_25.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

10 gru 2014 - 22:57:47

to może jakieś ubranko bluzka, piżamka sporo teraz takich, lub jakieś gadżety z bohaterami kubek (zawsze się przyda), notesik, torebkę, puzzle...

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

11 gru 2014 - 07:45:20

Dzięki za wpisy!
Zdecyduję się pewnie na maskotkę Olafa, głowę do stylizacji Elsy (są teraz w Biedronce) albo fajną piżamkę, zawsze porządniejszy i większy prezent niż laleczki ;)
Małej bardzo podobają się szczególnie piosenki z Krainy Lodu i aktualnie to jej ulubiona bajka, więc ucieszy się z każdego prezentu z tym związanego ;)

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

11 gru 2014 - 09:21:52

Też się zastanawiałam nad tymi lalkami ale zrezygnowałam bo bałam się ze przyjdzie brzydka plastikowa lalka,w h&m są torebki łańcuszki spinki ciuszki także lepiej w coś takiego zainwestować.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 16:57 przez badgirl13.

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

11 gru 2014 - 10:03:44

Ja kupiłam córeczce chińską podróbkę lalek Disneya z serii Disney Animators, bo szkoda mi było wydać na jedną lalkę 150 zł, a za podróbkę zapłaciłam 50 zł ale szczerze żałuję, bo lalka zrobiona jest tandetnie i warta max 10-15 zł, do tego nawet nie słychać dobrze granej piosenki. Już nigdy nie skuszę się na chińskie podróbki, dlatego wg mnie lepiej kupić coś innego w tej kwocie, jaką możesz przeznaczyć na prezent niż wydać je na coś z czego zapewne nie będziesz zadowolona.

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

07 lut 2020 - 12:40:22

Ta bajka jest piękna i ma fajną fabułę do tego. Warto oglądać z dziećmi. Ja kupiłam dzisiaj taką piękną Elsę z Arendelle, bo dobra promocja jest: https://www.al.to/goracy_strzal/20637 :) Córeczka się bardzo ucieszy, bo bardzo lubi tę postać :)

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

24 mar 2020 - 13:58:57

Rozumiem, ze chodzi o zakup z aliexpress? A sprawdzalas zdjecia kupujacych czy na pewno lalki wygladaja tak jak na zdjeciu?

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?

01 wrz 2020 - 12:56:00

Ja bym sie troche bala, towary z aliexpress maja raczej bardzo niska jakosc materialow bez zadnych atestów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci