Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecko - lęk

04 gru 2014 - 16:40:33

Marzę aby kiedyś mieć dziecko - tak za 3 lata ale mam w głowie lęk czy dziecko będzie zdrowe.
Nie ma u mnie żadnych przypadków niepełnosprawności a lęk chyba wynika ze studiów, które wybrałam i już ukończyłam.
Zawsze wiedziałam że chce pracować z dziećmi i po maturze wybrałam pedagogikę spacjalną tam nasłuchałam się trochę o róznych niepełnisprawnościach.
A może jest tak że każda przyszła mama martwi się czy jej dziecko będzie zdrowe? Sama nie wiem.
Niekiedy mam myśli że adpocja byłaby dobrym roziązaniem ale z drugiej strony chce mieć biologiczne dziecko.
Chłopakowi nie mówie o tych moich myślach.
Co o tym myślicie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 16:46 przez julcia2229.

Dziecko - lęk

04 gru 2014 - 17:59:28

ja mysle ze sobie "wkrecasz" cos co moze sie zdarzyc ale nie musi,oczywiscie nie smieje sie z ciebie i nie neguje cie absolutnir bo doskonale cie rozumiem,tez na studiach nasluchalam sie o chorobach dzieci,itp.ale powiem ci mysle ze taki lek ma kazda kobieta ktora chce miec dziecko i kazda mama ktora juz pod sercem nosi swoje dzieciatko.
Ja tez sie zamartwialam.nawet jak lekarz powiedzial podczas USG ze wszystko jest ok.to i tak gdzies w podswiadomosci caly czas siedzialo mi cos takiego"nie ciesz sie dopoki nie urodzisz". Po prostu tez nakrecalam sie niepotrzebnie,bo nasluchalam sie,bo sa wokol mnie chore dzieci znajomych,bo naogladalam sie filmow,reklam,...
Mysle ze kazda przyszla mama ma takie mieszane odczucia,obawy i leki.Trzeba starac sie myslec pozytywnie,nie zakladac najgorszego,szukac plusow nie minusow.
Oczywiscie rodza sie dzieci chore ale NIE MOZESZ sobie tego wmawiac ze akurat ciebie to spotka.staraj sie myslec pozytywnie,powodzenia ;)

Dziecko - lęk

04 gru 2014 - 19:59:32

Ja miałam do końca ciąży takie lęki a wszystko jest ok ;) Więc nie martw się i nie wkręcaj sobie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kraina Lodu lalki z Chin - ktoś ma?