Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was wszytskie. Święta się zbliżją a ja nie mam pomysłu co kupić 4 letniemu bratankowi!!!! nie chce samochodzików, kolcków itp bo mają tego pełno!! ma 2 starszych braci także mieszkanie tonie w zabawkach. dla 2 starszych bratanków już mam a dla niego co???

mój synek ma 4,5 i uwielbia angry birds, lego ewentualnie imaginext.Chwilowo nie interesują go książeczki, mniej też gry planszowe, widzę po chłopcach z przedszkola że to też etap super bohaterów w stylu batman, spiderman.

Co prawda mam córkę ale wiem co chce dostać jej 4 letni przyjaciel od Mikołaja ;) Grimlocka- tą składającą się figurkę z Transformersów. Chłopcy w tym wieku mają już ulubionych bohaterów więc na pewno przypadnie mu do gustu coś z nimi związanego.
Obecnie królują Transformersi, Angry Birds, Spider man, Samoloty... więc może coś w tej tematyce.

dzieki dziewczyny. w poniedzialek bede buegala po sklepach i mam nadzieje ze cos znajde :)

moze ciastolina? Jest duzo fajnych zestawow

O ciastolina to również bardzo dobry pomysł. Nasz 4 latek uwielbia wylepiać, zalepiać, robić śmieci z plastociasta i rozwozić je śmieciarką :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niania do dziecka ! pomocy !