Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co dla 7 latki na mikołaja?

12 lis 2014 - 14:11:19

Dziewczyny pozmózcie co mam kupić 7 letniej dziewczynce na mikolaja? nie mam juz pomysłów co by to mogło byc na co jest za duza juz a na co za mała. Nie chciałabym zeby to było bardzo drogie bo musze jej siostrze młodszej cos jeszcze kupic:(pomózcie!

co dla 7 latki na mikołaja?

12 lis 2014 - 16:07:51

Może jakąś grę planszową,jakąś fajną książkę,lalkę Barbie

co dla 7 latki na mikołaja?

12 lis 2014 - 16:28:03

myslalam wlasnie nad gra. A myslicie ze na lalki jest za duza? Np na equestrie?

co dla 7 latki na mikołaja?

12 lis 2014 - 17:50:10

Ja mam corcie w tym wieku mojej kupie furby tylko ze to drogi prezent na który odkladalam ale myślę ze lalka jest jak najbardziej ok przecież to jeszcze mala dziewczynka

co dla 7 latki na mikołaja?

13 lis 2014 - 00:20:24

Moim zdaniem gra teraz jest dużo fajnych gier a mali i starsi lubią pograć, a z lalkami to nie wiadomo, moja córka tez ma 7 lat i nie bawi się lalkami...polecam grę kłamczucha, zły pies itp...

co dla 7 latki na mikołaja?

13 lis 2014 - 18:09:00

Dziękuje:) a mozecie polecic jeszcze jakas gre?

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

co dla 7 latki na mikołaja?

13 lis 2014 - 21:39:59

lego - jakiś fajny zestaw

co dla 7 latki na mikołaja?

14 lis 2014 - 11:36:19

Jeśli chodzi o Mikołaja 6 grudnia to u nas daje się zwykle słodycze, ewentualnie cos drobnego np rajstopki lub coś w tym stylu. I większość znajomych tez tak ma o.O monika198682 furby na Mikołaja? :o Moja córcia też chce furby, dostanie ale na Gwiazdkę. Ja na Mikołaja daję starszej córci słodycze i takiego ładnego drewnianego aniołka do powieszenia. A malutkiej, która ma dopiero 5 miesięcy kupiłam body i też aniołka do powieszenia nad łóżeczkiem. Chociaz ona nawet nie bedzie miała pojęcia, że coś dostała :D

co dla 7 latki na mikołaja?

14 lis 2014 - 15:12:07

my na mokołaja dajemy z kolezanka a na gwizdke nie bo wtedy sweita widome rodzina sie spotyka to wtedy oni juz sobie kupuja wiadome:)

co dla 7 latki na mikołaja?

02 gru 2014 - 09:58:45

ja mam dwie dziewczynki jedna ma prawie 7 i jej kupiłam na mikołaja zegarek elektroniczny monster high
drugiej młodszej o 3 lata kupiłam lalke mówiaca kartoflaczek

nie kupiję gier bo daria nie lubi grać w gry planszowe :(

co dla 7 latki na mikołaja?

07 gru 2014 - 18:40:18

pod choinkę dla 7letniej dziewczynki możesz tutaj shains.pl znaleźć fajne prezenty. Ładne i niedrogie bransoletki z wymiennymi literkami to nie tylko miły gadżet, ale i okazja, żeby mała mogła sobie układać różne napisy i uczyła się liter. Moja młodsza siostra od kilku dni nic innego nie robi,układa sobie nowe napisy i zamęcza wszystkich pytaniami czy ładnie "napisała"

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

co dla 7 latki na mikołaja?

21 lip 2015 - 14:00:09

Tak naprawdę, dla dzieci w tym wieku sam prezent jest najmniej istotny one często bardziej cieszą się kolorowym kartonem niż tym co jest w środku. Z drugiej strony warto zrobić tak jak my otoczenie świąt, żeby dziecko czuło, że coś się dzieje. Macie w sieci sklepy gdzie można kupić strój mikołaja można się przebrać - tutaj przykład takich strojów czy to mikołaja czy śnieżynki warto kupić bo to starczy potem na kilka lat, ewentualnie zatrudnić mikołaja, ale to koszt już kilkuset złotych za noc, więc nie wiem czy aż takie opłacalne.
Atmosfera jest najważniejsza.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

co dla 7 latki na mikołaja?

12 gru 2019 - 23:11:37

Zgadzam się, że oprawa emocjonalna samego wręczania prezentów jest bardzo ważna w rozwoju wrażliwości dziecka. Jednak poza forma treść nie jest bez znaczenia. prezent powinien się podobać. osobiście jestem za grami planszowymi, o ile dzieci graja w takie gry. Wśród moich znajomych 5-7 latków popularna jest gra planszowa "Złapmy Lwa". Mówiła nam kiedyś o tej grze nauczycielka na zebraniu, bo był w szkole organizowany turniej gry w "Złapmy Lwa" - tak jak organizowane są turnieje szachowe. dzieciaki były zachwycone. Można o tym poczytać na FB bo jest grupa miłośników "Złapmy Lwa".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zbyt ambitne przedszkole?