Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

16 minut temu

Budowa domu

20 minut temu

Projekt wnętrza

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

12 wrz 2014 - 13:56:09

Witam Wszystkich :)

Mam ogromny problem i na już potrzebuję pomocy.
Niestety ja swoje 12 lat miałam dawno temu i to, co mnie cieszyło wtedy, raczej nie przypadnie do gustu dzisiejszym 12-latkom.
Co kupić dziewczynce w tym wieku? Czym mniej więcej mogą się interesować?
Niestety nie mam możliwości zapytać rodziców czy jej samej :(
muszę strzelić, dlatego proszę o pomoc :)
Dziękuję!

Prezent do 100 zł

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

12 wrz 2014 - 16:50:29

12 latka to już prawie panienka, pewnie chce być traktowana jak dorosła. Może perfumy, albo zestaw kosmetyków?Książka, płyta z muzyką, albo bon do sieciówki odzieżowej.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

12 wrz 2014 - 20:27:12

a słyszałaś o LOOM BANDS wpisz sobie w google to jest teraz strasznie popularne moje sąsiadki 12 i 14 lat szaleją za tym. Na all na każdej aukcji jest sprzedawane po ponad 400 kompletów.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

12 wrz 2014 - 20:55:59

jakies perfumy,ciuch fajny,delikatny błyszczyk,cos do włosów ?

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

06 gru 2014 - 21:55:36

A może jakąś książkę coś z fantastyki. Moja córka czyta właśnie Dom Tajemnic Starcie Potworów i jest zachwycona - magia, trójka wspaniałych bohaterów i szybka akcja. Albo może Magiczne drzewo też bardzo fajna seria :)

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

07 gru 2014 - 08:48:29

Moja siostra ma 12 lat :)
Podsunęłam Jej pomysł o takiej torbie.Spodobała się Jej. Więc w prezencie ode mnie dostanie taką torbę i może jakąś bluzkę lub coś dokupię :D


PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

07 gru 2014 - 18:19:28

do 100 zł spokojnie możesz jej kupić jakąś fajną młodzieżową biżuterię. Mi bardzo się podobają bransoletki Shains, można zamówić przez internet sam pasek w wybranym kolorze a do tego zestaw wymiennych literek i ułożyć jakiś fajny napis. NIektóre bransoletki są szerokie i mają miejsce na dwa rzędy napisów, więc można poszaleć ;)

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

08 gru 2014 - 13:20:50

W sumie to nie jest tak łatwo dać prezent dziewczynce w tym wieku. Bo to jeszcze nie nastolatka a już nie dziecko...
Hmm
Może coś takiego?
https://www.mall.pl/lyzwy/botas-nancy?v=586421004
Obecnie w Mall jest promocja na łyżwy tak wiec mozesz zamowic takie figurowki w cenie 120 zl.
Musisz tylko koniecznie sie dowiedziec jaki rozmiar nosi mala.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

04 maj 2015 - 08:49:26

Mam 12-letnią siostrzenicę która marzy o gitarze :) Obiecałam że jej kupię na urodziny:) Trafiłam ostatnio na sklep muzyczny z gitarami i po konsultacji z siostrą być może kupię jakąś. Moim zdaniem dzieci powinny rozwijać swoje talenty a młoda naprawdę m a talent muzyczny :D

[Moderacja - linki/reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 13:11 przez moderator.

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

19 maj 2015 - 14:03:11

Hej.! Sama mam 12 lat, więc mogę ci pomóc.;) Dziewczyny w moim wieku często interesuja się jazdą konną więc może modna torebka VINTAGE z wzorami w konie? Modny jest też pękający lakier do paznokci (jeśli interesuję ją kosmetyki) i błyszczyki o jakiś dziwnych zapachach np. coca-cola itp. Polecam też (jeśli lubi czytać) książki paranormal romance, sławe też na całym świecie zdobyła książka pt. Gwiazd naszych wina. Nie zawiedziesz się tez na książce "Dary Anioła". Ostatnio popularne wśród nastolatek (11-14 lat) jest anime i manga ale to dość specyficzne nie każdy lubi (ale za to każdego wciąga). Jeśli ma ulubiony zespół lub piosenkarza/piosenkarkę to oczywiście płyte jej/jego lub jakiś gadżet z nim/ z nią. Fajne duże słuchawki lub małe głośniki (np.do pokoju lub na jakieś piżama-party ) też by się jej pewnie przydały. Może jest niska i wiesz jaki ma rozmiar buta? Idealne będą wtedy jakieś sandały na niskim koturnie. Są na rynku tez fajne gry planszowe typu Talisman: Magia i Miecz czy Double. A moze jakis klasyk filmowy typu "Zmierzch" czy Bridget Jones?

Mam nadzieję że pomogłam hi

PREZENT DLA 12 LATKI, POMOCY!

19 maj 2015 - 16:59:28

Może jakąś fajną torebkę,jakieś perfumy dla nastolatek,jakiś firmowe ubranie,biżuterię

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z czego uczyć się do matury??