Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, Ostatnio natrafilam na repliki ubrań marki adidas, nike itp. Co sadzicie o takich ubranich i butach? Wiem,ze to nie legalne lecz sprzedaz takich rzeczy w sie kwitnie wiec zastanawiam sie czy nie skusic sie :) Lecz zawsze czas wysyłki wynosi od 2tyg do nawet ponad miesiaca... dlaczego?



Aliexpress, nic nowego. Wysylka z Chin tyle trwa. Jak chcesz kupić to nie przez polskie portale tylko bezpośrednio tam, przebitka jest (np. tu na szafce) ponad dwukrotna, głupka szukają :)
I to nie są repliki tylko podróby ;) A nawet i to nie, przecież na gołe oko widać że to nie adidas..

A jak kupowac bezposrednio u producenta? Tutaj na szafce jest kilka osob ktore sprzedają ale wiadomo,ze nie podadza swojego dostawcy...

no na szafce sa dziewczyny co je sprzedaja, ale te ciuszki sa dosc drogie:( sama chetnie zakupilabym od producenta, ale gdzie?:(

Przecież już napisałam, że to są ciuchy z aliexpress...

PS. Ten 1 dres u szafowiczki, od której wzięłaś zdjęcie, kosztował 120 zł + wysyłka 30 zł, i o dziwo się sprzedał. Na ali jest za 8 funtów, dostawa za darmo.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-01 12:58 przez incognito85.

zamawiała któraś z was z tej strony aliexpress?

Poszukuje osoby ktora ma konto na aliexpress :) Chaialabym zamówic cos a ja nie mam konta tam...

Coraz bardziej nie ogarniam tego wątku :D To dlaczego sobie nie założysz?

bo jak coś pójdzie nie tak to będzie ofiara do oskarżenia ;) ( a nie własna strata )...

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Repliki ubrań dla dzieci znanych marek

22 paź 2014 - 21:16:13

Zaryzykowałam pare razy i kupiłam takie rzeczy na internecie.Dużo bardziej wole robić zakupy dla córki na internecie. Wszystko odbywa sie dużo spokojniej i ja nie muszę biegać za dzieckiem po całym sklepie. Trochę bałam sie że nie będę potrafiła dobrze dobrać rozmiarów ale okazało sie ze jest coś takiego jak wirtualna przymierzalnia ubranek dla dzieci http://przymierzanko.pl/ i tam na wirtualnym manekinie mogę zobaczyć ciuchy z poszczególnych sklepów i przy okazji dobrać odpowiedni rozmiar.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 21:17 przez gabryska78.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na chrzciny