Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam w listopadzie urodzi nam się synek i nie możemy się zdecydować na imię jak mi się podoba to mężowi nie koniecznie. Piszcie jakie Wam się imiona podobają może trafimy na jakieś które obojgu się spodoba ;)

Ja 7 tyg temu urodziła córeczke- dzięki Bogu, bo dla synka kompletnie nic mi sie nie podobało :o Ale gdyby był jednak synuś to miałby na imie poprostu Jakub. Może i oklepane, ale ładne. I pasuje do każdego okresu życia od Kubusia po Jakuba :) Moja kuzynka teraz urodziła i jest właśnie Jakub. Brałam jeszcze pod uwagę Filip.

lol wpisz w googla "spis imion męskich" :D

Jeśli pytasz o to, co nam sie podoba - my jeśliby nam się chłopiec urodził to mielismy zamiar nazwać go Zbigniew po pradziadku. Mi się jeszcze podoba Stanisław. Ale to Wam ma się podobać, nie internautom ;)

Mija84 gratuluje córeczki. Ja też chciałam Nikolę ale okazał się synuś i trzeba szukać innego imienia. Filip ładne.

Ja mam Alicję ;) A starsza jest Aleksandra. Tak więc mam Ole i Alę ;)

hej.;-)
Aj tych imion jest mnóstwo, my tez mielismy problem ale ostatecznie dalismy synkowi urodzony w maju na imię Natan, ale podobało nam sie tez Gabrys i Błażej;-)
Nam sie podobało.;-)
Pozdrawiamy

Mój synek ma 9 tygodni, a na imię daliśmy Leon. :)

Ja rok temu urodziłam synka i też mieliśmy wielki dylemat. Mąż chciał Tobiasz a ja Adam no więc poszliśmy na kompromis i jest Marcel:)

Leon bardzo mi się podoba ale niestety mężowi nie ;(

Hej dziewczyny, ja 6 m-c temu urodziłam chłopczyka i daliśmy mu z mężem na imię Natan. Dużo gadania byóło ze strony dziadków bo to takie nie polskie.... teraz się przyzwyczaili i nic im się niezdaje. My nie żałujemy i jesteśmy z wyboru zadowoleni.

Cytat
milpolska
Leon bardzo mi się podoba ale niestety mężowi nie ;(
A mężowi jakie sie podoba?

Cytat
milpolska
Leon bardzo mi się podoba ale niestety mężowi nie ;(

My właśnie z mężem też nie mogliśmy się dogadać w kwestii imienia i po przewertowaniu wielu książek z imionami stwierdziliśmy, że nie jest ono zbyt popularne a dość oryginalne. :)

ja tez rodziłam w listopadzie ,ale 2012r.
Chcieliśmy bardzo synka no i się udało, ale z imieniem to właśnie tak jak ty mieliŚmy problem bardzo długo no ale w końcu wspólnie stwierdziliśmy że będzie IGOR:)))))

ja rodziłam w sierpniu 2012,mój synuś ma na imię IGOR

Jeśli chodzi o imię jakie mąż chciał był to Aleksander ja chciałam Ksawerego, niemiglismy sie dogadać w tej kwesti więc musieliśmy szukać takiego aby obydwoje nam sie spodobało i wyszedł Natan;) polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo prosze o glosy w konkursie