Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

prezent dla trzylatka

20 lip 2014 - 07:02:24

Dziewczyny, mam problem - muszę kupić prezent dla trzylatka, którego nigdy nie widziałam na żywo. Chłopak dobrze rozwinięty jak na swój wiek, 110 wzrostu, ogólnie góruje nad rówieśnikami. Nie wiem, co lubi. Myślałam o jakichś klockach albo samochodzie (prezent do 100-120 zł). Macie jakieś pomysły na konkretne preznty? co lubią wasze dzieci?
Kolejny problem jest taki, że nie może to być zbyt duże, bo muszę to później wysłać za granicę

prezent dla trzylatka

21 lip 2014 - 22:46:57

Hmm, troszkę droższe - ale poleciłabym maskotki 3w1 zoobies.

Prócz tego fajną rzeczą wydaje się jakaś bardzo fajna książka - jeśli dziecko ma mówić także po polsku...

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

prezent dla trzylatka

22 lip 2014 - 11:20:33

Cytat
CookieJax3
Hmm, troszkę droższe - ale poleciłabym maskotki 3w1 zoobies.

Prócz tego fajną rzeczą wydaje się jakaś bardzo fajna książka - jeśli dziecko ma mówić także po polsku...
nie mówi po polsku. a maskotki wypasione, dzięki :D

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

prezent dla trzylatka

24 lip 2014 - 16:50:03

Dzieci w tym wieku uwielbiają klocki albo puzzle i ogólnie warto w tego typu zabawki inwestować, bo to pobudza ich kreatywność. Ja mojemu synowi kupiłam niedawno takie wielkie puzzle firmy Djeco i jest nimi zachwycony, ciągle je układa. Zajrzyj tutaj, jest kilka rodzajów tych puzzli: http://www.osesek24.pl/pol_m_Pomysly-na-PREZENTY_prezent-dla-trzylatka-3-192.html no i oprócz tego jeszcze inne pomysły też warte rozważenia

prezent dla trzylatka

24 lip 2014 - 22:45:27

Moje 3 latki uwielbiają fortepian z krzesełkiem, samochód na pilot, najlepiej na dużych kołach, klocki wersja maxi, lego duplo ponoć są uwielbiane przez dzieci, ja swoim akurat jeszcze nie kupuję ich. Tablica magnetyczna.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

prezent dla trzylatka

31 lip 2014 - 14:42:36

Ja ostatnio chrześniakowi kupowałam zestawy takie dla dzieci z postaciami z bajek. Był zachwycony. Nie wydalam dużo, a rodzice jego też byli w niebo wzięci bo odszedł im wydatek. Spokojnie zmieścisz się w 100zł. Zestaw bidon i śniadaniówka dałam 25zł a za plecak 45zł.


zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

prezent dla trzylatka

07 sie 2014 - 21:20:36

świetny zestaw, ten plecak jakiej jest wielkości? do szkoły też się nada czy raczej za mały?

prezent dla trzylatka

08 sie 2014 - 13:32:46

w tym wieku dzieci mają już swoich ulubionych bohaterów bajkowych,jesli ich nie znasz to najlepszym prezentem będzie LEGO .

prezent dla trzylatka

10 sie 2014 - 07:35:08

Oj tak,potwierdzam ze bajkowe postacie z bajek bylyby swietnym prezentem,no ale trzeba znac jego
Ulubionych bohaterow. Wydaje mi sie ze swietnym prezentem bylby samochod/helikopter zdalnie sterowany. My dostalismy taki dla corci,z biedronki za niecale 40zl a tyle radosci:-)

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

prezent dla trzylatka

10 sie 2014 - 19:47:16

Może podpytaj rodziców dziecka co lubi? Ja zawsze pytam bo już raz strzeliła gafę z prezentem:/ Nasza trzylatka niedługo ma urodziny i planujemy jej kupić zestaw kucyków z Mu Little Pony i farbę tablicową z http://www.wallstudio.pl/sklep by pomalować jej ścianę w pokoju. Od dawna już prosi abyśmy kupili jej tablicę. Wydaje mi się jednak, że spory kawałek ściany do malowania będzie lepszym prezentem:)

prezent dla trzylatka

13 wrz 2014 - 13:58:43

A może coś z majsterkowania... chłopcy zawsze coś w domu naprawiają, majstrują...

Zobacz jakie tu są cudne zestawy narzędzi dla dzieci. Mniejsze, większe http://www.kolory-marzen.pl/naprawiamy,005001010002.html


Dodatkowy plus że drewniane, ekologiczne, przetrwają wszystko, nie do zdarcia.. a nie jak plastik, że zaraz się ułamie, albo skrzywi...

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 5/5

prezent dla trzylatka

16 gru 2015 - 13:40:36

Świetnie sprawdzają się też zabawki Djeco :) Dzieci je uwielbiają, a one dobrze wpływają na rozwój dziecka.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

prezent dla trzylatka

26 gru 2015 - 13:07:49

Cytat
graszkace
Świetnie sprawdzają się też zabawki Djeco :) Dzieci je uwielbiają, a one dobrze wpływają na rozwój dziecka.

Masz rację, te zabawki są świetne, mój Antek bawi się nimi nieco dłuzej niż godzinę, takie kreatywne zabawki wpływają zdecydowanie na jego wyobraźnię. Tylko ja kupowałam w Pontipino w Krakowie, jak byłam u barata,ale widzę, że teraz otworzyli sklep www.

prezent dla trzylatka

30 gru 2015 - 20:28:34

moje dzieciaczki z kolei z Pontipino zachwycone są pacynkami - the puppet company. świetna zabawa zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopaków

prezent dla trzylatka

06 sty 2016 - 12:05:19

Cytat
CookieJax3
Hmm, troszkę droższe - ale poleciłabym maskotki 3w1 zoobies.

Prócz tego fajną rzeczą wydaje się jakaś bardzo fajna książka - jeśli dziecko ma mówić także po polsku...

Również myślę, że to dobry pomysł. Zrobisz jak zechcesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka sukieneczka na chrzest w październiku?