Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny jestem w kropce.
Dostałam dziś od znajomej mase ciuszków po jej dzieciach 5 i 10 lat, w tym majteczki i skarpety.
Zdarza mi się kupować w lumpeksach, ale nigdy nie sięgnęłam po bielizne, nawet dla dziecka.
Tutaj niby jest to sprawdzone źródło, ale jednak jakoś tak mi dziwnie.
Fakt jest taki, że jej dzieci są zadbane, z czystego domu. Jednak... no nie wiem, jednak to bielizna.

Szkoda mi wyrzucić, ponieważ jest tego na prawdę sporo, zapas miałabym na długo. Około 30 par skarpetek, czystych nie podziurawionych ani nic podobego. Podobnie z majteczkami...

Co zrobić? Wygotowac i zostawić, czy wyrzucić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 20:57 przez LaKasiula.

wygotowac i zostawic szczegolnie ze sprawdzone zrodlo mozesz poprasowac to tez wyparza te bakterie


<moderacja-reklama na forum jest niedozwolona>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 22:13 przez moderator.

Skarpetki ewentualnie bym zostawila ale uzywane majtki jakos mnie nie przekonuja nawet z pewnego zrodla, sama nigdy bym nie zalozyla to dziecku tez nie zaloze.

skarpetki bym zostawiła, jednak majtki są bardziej osobiste i nie ubierałabym

Cytat
alusia23
Skarpetki ewentualnie bym zostawila ale uzywane majtki jakos mnie nie przekonuja nawet z pewnego zrodla, sama nigdy bym nie zalozyla to dziecku tez nie zaloze.

dokładnie.
myślę podobnie
i Ty może też popatrz pod tym kątem :) i będziesz miała odpowiedź.

wyprane, wygotowane, wyprasowane... nawet jakby mi je ktoś wydezynfekował ;p - nie założyłabym bielizny po kimś, ani sobie, ani dziecku.

W gotowaniu/praniu w 90 drobnoustroje giną, to wiesz, więc chyba nie o higienę Ci chodzi, tylko o Twoje personalne odczucia. Jak się brzydzisz to wywal.

Skarpetki na pewno zostaw,nie zastanawiaj się :)
Co do majtek,to brzydziłabym się włożyć używaną bieliznę. Dziecku też raczej bym takiej nie założyła.. Dostałam kiedyś kilka par dla córci od znajomej i do tej pory leżą,jakoś nie potrafię się przemóc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzieciaczki 2011