Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

24 cze 2014 - 08:06:57

Hej, mój mały smyk kończy wkrótce 7 late. Chcemy z mężem zorganizować mu przyjęcie urodzinowe :)
Wiecie z kilkoma kolegami i koleżankami z klasy :)
Gdzie w Warszawie można zamówić jakiś smaczny i niecodzienny tort?

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

24 cze 2014 - 09:57:37

Niecodzienny tort? ;) Pewnie chodzi Ci o ciekawe przybranie? Ja ostatnio zamówiłam prawdziwe cudo dla swojej siotrzenicy na urodziny w cukierni Batida na ulicy Marszałkowskiej. Moze orientujesz się gdzie się znajduje - dość ładny i rzucający się w oczy lokal.
Może tort nie był najtańszy ale bardzo ładnie przybrany i co najważniejsze bardzo smaczny. Większość tortów, które zamawiałam do tej pory miało bardzo słodkie i niesmaczne przybranie .A tutaj udało mi się po raz pierwszy zamówić autentycznie pyszne ciasto. Smak również nietypowy ponieważ czekoladowo pomarańczowy.
Zerknij sobie na ich strone na fb: https://www.facebook.com/BatidaJunior - możesz tam obejrzeć sobie zdjęcia tortów jakie wykonują.
Mój był bardzo podobny do tego:

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

07 lip 2014 - 22:36:58

Najlepiej zrobić samemu!

Moja siostra cioteczna ostatnio robiła taki w kształcie piłki, a wystarczyła miska i trochę lukru plastycznego :)

Macie jakiś temat przyjęcia?


Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

06 kwi 2015 - 14:54:39

Trzeba umieć jeszcze zrobić taki tort:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-06 14:56 przez loczek3210.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

07 kwi 2015 - 09:37:17

Nasza córka zaprasza wszystkie swoje koleżanki do takich klubów dziecięcych, wiecie co mam na myśli. Jak dla mnie coś takiego ma znakomity wpływ na nie - dogadują się, tworzą świetną grupę. Aż przyjemnie się patrzy jak potrafią się bawić.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

22 kwi 2019 - 11:08:19

Moim zdaniem organizowanie urodzin dla dzieci w domu zbyt wygodnie nie jest w sumie

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

26 kwi 2019 - 12:21:27

Bo i nie jest wygodne. Po pierwsze musisz samodzielnie przygotowywać jedzenie. Po drugie będziesz miała bajzel w domu jak znajdzie się w nim grupa dzieci. Po trzecie albo samodzielnie organizujesz dla dzieci atrakcje albo wynajmujesz animatora, co również takie tanie nie jest. Moze jak ktoś chce coś takiego organizować w domu to niech i sobie organizuje, sama postanowiłam się czymś takim nie katować i ostatnio córce zaplanowałam urodziny w sali zabaw. Córka była o wiele bardziej zadowolona niż jakbyśmy planowały urodziny w domu. Takie zwyczajne.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

26 kwi 2019 - 12:38:42

E, a moim zdaniem wymysły. Jak my byłyśmy dziećmi (ur. 95) to się organizowało urodziny w domu i tyle. Był tort, owoce, lego i kilka koleżanek. Czemu teraz tak nie może być? Zawsze animator, pokazy, atrakcje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziecięca używana bielizna - zostawić dla dzieci, czy wyrzucić?