Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 14:30:18

Witam, kupujecie odzież używana dla swoich dzieci w lumpeksach???

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 15:10:32

nie , kupuje ubrania które mają powyżej 80% bawełny i są w rozsądnej cenie.

zapewne posypie sie mnóstwo minusów :D

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 15:32:29

Ja kupuje i nie widzę w tym nic złego i się tego nie wstydzę...

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 15:32:32

dlatego zalozylam ten wątek, bo jestem ciekawa jakie zdanie o lumpach maja mamy.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 16:00:43

a co za roznica z lumpa czy z szafki ? jak sa dobre gatunkow nie zniszczone i za grozsze a i tu i tu używane

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 16:32:06

no racja i to uzywane i to, czy z lumpa czy z szafki, spotykałam sie z opiniami ze to wstyd, ale ja też tak nie uważam, tym bardziej że mozna natrafic na odzież dobrych marek a nawet nową, a cena nizsza niż w sieciówkach, a jak wiadomo dzieci szybko wyrastają i ubranek trzeba co chwile nowych

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 21:16:22

Kupuję i mam dużo szczęścia. Np dzisiaj kupiłam bluzę Disneya z Dzwoneczkiem. Dzięki temu nie muszę się martwić gdy coś się zniszczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-20 21:17 przez 666kasja.

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 21:43:04

lubię lumpexy super
można trafić super perełki :D
nie lubię natomiast ubrań z tz. sieciówek albo targu bo wszyscy chodzą jednakowo po ulicy wiatrak

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 21:48:18

kupione na allegro używane,czy na szafce czy w lumpeksie czy po dziecku koleżanki.wszytsko to używane.upiore i używam.nie ma dla mnie znaczenia.na allegro też nie znasz osoby i na jedno wychodzi jakbys w ciuchbudzie kupiła.ja uwielbiam "polowania",można takie fajne ciuszki wynaleźć i po takich cenach że szok

Odzież z lumpeksów???

20 cze 2014 - 22:01:22

Kupuję. Nie widzę najmniejszego sensu kupowania używanych rzeczy na portalach typu all, szafa, bo w szmateksach za lepsze jakościowo i często mniej zniszczone (albo nowe) rzeczy płaci się grosze. Nowe rzeczy też kupuję, jak mi się coś spodoba, odkąd mieszkamy w Anglii. W Polsce zdarzyło mi się dosłownie parę razy kupić nowy ciuszek dla dziecka, bo ceny w Polsce nie mają przełożenia na jakość.

Odzież z lumpeksów???

21 cze 2014 - 09:30:44

podobaja mi sie Wasze odp :) tak zgadzam sie mozna znaleźć piekne rzeczy i niepowtarzalne :)

Odzież z lumpeksów???

21 cze 2014 - 15:22:14

Tak,czasem kupuję.
Body czy śpiochów raczej się nie opłaca,wolę kupić wielopaki z Tesco lub Primarku :)
W mojej okolicy mało jest fajnych lumpeksów,a jak już coś znajdę,to jest drogo.
Przykładowo bluzka dla chłopca kosztuje około 10-12zł,a w Tesco na przykład czy w H&M-ie kupię nową za 15-16zł.

Ale generalnie nie mam nic przeciwko zakupom w lumpeksach :)

Odzież z lumpeksów???

22 cze 2014 - 17:02:13

9 lat temu jak urodziłam syna nawet nie chciałam slyszeć o odzieży używanej.Jak urodziłam córkę to jakos mi przeszło bo są piekne ciuszki dla dziewczynek a dzieci szybko rosną no i często plamią i trudno odprać.wolę się nie martwić i wyrzucić.Nigdy nie kupuję żadnej bielizny czy jak byla mała spiochy itp .Powiem Wam,ze wole kupic w lumpku niż mam dostać po rodzinie,gdzie w większości przypadków ciuchy są o wiele gorszym stanie niż ja sobie wyszukam ;-)

Odzież z lumpeksów???

22 cze 2014 - 19:12:31

uwielbiam lumpeksy ,teraz moja córcia idzie do pierwszej klasy i już szukam dla niej super ciuchów.

Odzież z lumpeksów???

23 cze 2014 - 07:52:31

Ja przyznam szczerze i bez jakiegokolwiek wstydu, bo wstydzić się tu nie ma myślę czego - uwielbiam "lumpexy".
W mojej miejscowości jest ich kilka a ja mam "talent" do wyszukiwania w nich "perełek" - świetnych jakościowo, jak nowych bądź nowych, często z metką, firmowych, modnych, dosłownie za symboliczne grosze.
Wypiorę, wypłukam w pachnącym płynie, wyprasuję i nic tylko nosić i słuchać zachwytów - "Ależ masz świetny sweterek(tudzież inną część garderoby;), gdzie kupiłaś? ;):P
Moja Rodzinka liczy 5 osób i każda z nich łącznie ze mną jest ogromnie zadowolona z moich "polowań" ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tort dla dziecka w Warszawie