Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odzież z lumpeksów???

23 cze 2014 - 09:10:01

hej dziwne pytanie skoro tu jestes a piszesz o lumpeksach to to samo chyba nie tu tez kupujesz uzywane wiec co za roznica

Odzież z lumpeksów???

23 cze 2014 - 10:13:31

Cytat
monikad1111
hej dziwne pytanie skoro tu jestes a piszesz o lumpeksach to to samo chyba nie tu tez kupujesz uzywane wiec co za roznica
Wydaje mi się, że jak najbardziej sensowne. Niektórzy ludzie uważają, że jak kupią ciuch przez internet to mają mniej zniszczone, po jednym dziecku itd. A tu niespodzianka, bo spora część tych ciuchów jest kupiona w lumpie, używana przez dziecko sprzedającego, a potem odsprzedawana za kosmiczne ceny. Niby i to używane i to, a okazuje się że to co kupiłybyśmy w lumpie za 1-2 zł, tu nagle kosztuje 20 ;)
Już nie wspomnę o tym że przy zakupach przez internet nigdy nie wiadomo co przyjdzie.

Odzież z lumpeksów???

23 cze 2014 - 23:17:22

ja kupuję można znaleźć cudeńka dla maluszka, dobrze wyprane i wyprasowane są bezpieczne dla dziecka.

Odzież z lumpeksów???

08 paź 2014 - 14:47:42

dobra dziewczyny mam prośbę, czy któraś zna jakąś hurtownię bielizny damskiej? wszelkie namiary mile widziane.

Odzież z lumpeksów???

09 paź 2014 - 12:10:33

Towar do swojego sklepu sprowadzam z hurtowni figa ofercie mają bieliznę damską i odzież. U nich kupuje głównie bieliznę do mojego sklepu, chociaż rozważam rozszerzenie oferty o bieliznę. Pozdrawiam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tort dla dziecka w Warszawie