Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki wózek dla dziecka ?

18 sie 2017 - 11:46:21

Ja wybrałam wózek anex sport, bardzo spodobał mi się w sklepie. Teraz korzystam z niego 2 miesiąc i sprawdza się bardzo fajnie, lekko się prowadzi, gondola w środku bawełniana podobno z jonami srebra antybakteryjna. Nawet mieści się w moim małym bagażniku. Polecam

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

28 sie 2017 - 09:54:08

Ja chciałam kupić jakiś starszy używany wózek, żeby nie przepłacić, ale po długich dyskusjach z mężem stwierdziłam, że nowoczesne wózki dziecięce mają teraz tyle ciekawych, ułatwiających życie funkcji, że może warto zainwestować w coś droższego, ale z wszelkimi atestami, tak żeby służyło przez lata i zapewniało bezpieczeństwo i komfort mojemu dziecku.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

06 wrz 2017 - 14:35:55

Ja polecam wózki oraz inne akcesoria z najnowszej kolekcji firmy Cybex https://blog.bociek.eu/blog/2017/09/06/nowe-produkty-cybex-na-rok-2018/

Jaki wózek dla dziecka ?

26 paź 2017 - 11:42:30

Zamówiłam i czekam na wózek anex cross. Długo wyczekiwana dzidzia i długo wyczekiwany wózek :-) już niedługo się pojawią, myślę że to dobry wybór dla mnie jak i dla dziecka, dużo mamuś chwali a ja zakochałam się w wyglądzie i tak lekko się prowadził.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

13 lis 2017 - 11:16:42

Ja miałam wozek baby desine i byłam bardzo zadowolona. Posłużył trzy lata i wyglądał do końca bardzo dobrze. Materiał nie wyblakł, koła były sprawne. Wszystko bez awarii. Polecam.

Jaki wózek dla dziecka ?

30 lis 2017 - 09:45:34

ja miałam taki wózek no i byłam baaardzo zadowolona ale ja miałam od znajomej a nowy trochę kosztuje
https://nanutkowo.pl/pl/p/Wozek-Bebetto-Vulcano-S-Line-SL01-/23022550]wózek wielofunkcyjny[/url]

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

03 sty 2018 - 14:46:25

a ja miałam x landera, to też są ładne i na pewno wyjątkowo solidne wózki, odsprzedałam go niedawno koleżance z niewielką sumę, niech jej dobrze służy :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

10 lut 2018 - 12:57:35

My wybraliśmy innego polskiego producenta wózków - Adamex. Modelu niestety nie pamiętam, jedynie tyle mogę powiedzieć: 3w1. Wózek jak najbardziej sprawdza się podczas spacerów i dłuższych wycieczek, łatwo się go wkłada do bagażnika. Materiałowo i jakościowo - wygrywa z konkurencją, widać różnicę już po roku użytkowania - wózkowi po prostu nic nie doskwiera.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

17 mar 2018 - 17:08:35

Też mam wózek adamexu ;) Model Monte. Uwielbiam go, bo jest piękny i ma wiele funkcji i potrzebnych dodatków. Tak, te wózki są porządnie zrobione. A prowadzenie to sama przyjemność.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki wózek dla dziecka ?

22 sie 2018 - 14:09:39

Wielkie dzięki za interesujące i sprawdzone porady. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki wózek dla dziecka ?

11 lut 2019 - 00:01:41

Mam spore doświadczenie w temacie wózków i z czystym sumieniem mogę polecić modele z Expandera :) Osobiście zdecydowałam sie na Xenona. Świetny na miejskie tereny :) Ma fajne wymiary, nie za duzy, nie za maly, bez problemu miesci sie w mojej kawalerce czy aucie. Poza tym jest dobrze zamortyzowany i poręczny

Jaki wózek dla dziecka ?

14 mar 2019 - 16:00:58

Fajne i niedrogie wózki ma firma lionelo np model wózka spacerowego Julie możesz kupic juz za ok 500 zł. Ogromnym plusem jest jego lekkość, waży ok 5,8 kg.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

09 wrz 2021 - 00:09:44

Sama długo zastanawiałam się na co najlepiej się zdecydować. Nie chciałam kupić czegoś, co po roku będę musiała wymieniać i udało mi się kupić wózek solidny, na całe wózkowanie. Wybór padł na Riko Basic Sport. Jest super tani, ale też dobry jakościowo i bezpieczny dla dziecka. Za to go uwielbiam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maxi cosi czy quinny