Obecnie rozmawiamy o:

Wycena

gorący temat

taxi Warszawa

przedwczoraj o 21:25

Ciekawe książki - co polecacie?

przedwczoraj o 10:57

prezent na walentynki

przedwczoraj o 9:22

FOTELIKI PLUSZOWE DLA DZECI

przedwczoraj o 0:05

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki wózek dla dziecka ?

18 sie 2017 - 11:46:21

Ja wybrałam wózek anex sport, bardzo spodobał mi się w sklepie. Teraz korzystam z niego 2 miesiąc i sprawdza się bardzo fajnie, lekko się prowadzi, gondola w środku bawełniana podobno z jonami srebra antybakteryjna. Nawet mieści się w moim małym bagażniku. Polecam

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

28 sie 2017 - 09:54:08

Ja chciałam kupić jakiś starszy używany wózek, żeby nie przepłacić, ale po długich dyskusjach z mężem stwierdziłam, że nowoczesne wózki dziecięce mają teraz tyle ciekawych, ułatwiających życie funkcji, że może warto zainwestować w coś droższego, ale z wszelkimi atestami, tak żeby służyło przez lata i zapewniało bezpieczeństwo i komfort mojemu dziecku.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

06 wrz 2017 - 14:35:55

Ja polecam wózki oraz inne akcesoria z najnowszej kolekcji firmy Cybex https://blog.bociek.eu/blog/2017/09/06/nowe-produkty-cybex-na-rok-2018/

Jaki wózek dla dziecka ?

26 paź 2017 - 11:42:30

Zamówiłam i czekam na wózek anex cross. Długo wyczekiwana dzidzia i długo wyczekiwany wózek :-) już niedługo się pojawią, myślę że to dobry wybór dla mnie jak i dla dziecka, dużo mamuś chwali a ja zakochałam się w wyglądzie i tak lekko się prowadził.

niezweryfikowana

Jaki wózek dla dziecka ?

13 lis 2017 - 11:16:42

Ja miałam wozek baby desine i byłam bardzo zadowolona. Posłużył trzy lata i wyglądał do końca bardzo dobrze. Materiał nie wyblakł, koła były sprawne. Wszystko bez awarii. Polecam.

Jaki wózek dla dziecka ?

30 lis 2017 - 09:45:34

ja miałam taki wózek no i byłam baaardzo zadowolona ale ja miałam od znajomej a nowy trochę kosztuje
https://nanutkowo.pl/pl/p/Wozek-Bebetto-Vulcano-S-Line-SL01-/23022550]wózek wielofunkcyjny[/url]

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

03 sty 2018 - 14:46:25

a ja miałam x landera, to też są ładne i na pewno wyjątkowo solidne wózki, odsprzedałam go niedawno koleżance z niewielką sumę, niech jej dobrze służy :)

niezweryfikowana

Jaki wózek dla dziecka ?

10 lut 2018 - 12:57:35

My wybraliśmy innego polskiego producenta wózków - Adamex. Modelu niestety nie pamiętam, jedynie tyle mogę powiedzieć: 3w1. Wózek jak najbardziej sprawdza się podczas spacerów i dłuższych wycieczek, łatwo się go wkłada do bagażnika. Materiałowo i jakościowo - wygrywa z konkurencją, widać różnicę już po roku użytkowania - wózkowi po prostu nic nie doskwiera.

niezweryfikowana

Jaki wózek dla dziecka ?

17 mar 2018 - 17:08:35

Też mam wózek adamexu ;) Model Monte. Uwielbiam go, bo jest piękny i ma wiele funkcji i potrzebnych dodatków. Tak, te wózki są porządnie zrobione. A prowadzenie to sama przyjemność.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki wózek dla dziecka ?

22 sie 2018 - 14:09:39

Wielkie dzięki za interesujące i sprawdzone porady. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki wózek dla dziecka ?

11 lut 2019 - 00:01:41

Mam spore doświadczenie w temacie wózków i z czystym sumieniem mogę polecić modele z Expandera :) Osobiście zdecydowałam sie na Xenona. Świetny na miejskie tereny :) Ma fajne wymiary, nie za duzy, nie za maly, bez problemu miesci sie w mojej kawalerce czy aucie. Poza tym jest dobrze zamortyzowany i poręczny

Jaki wózek dla dziecka ?

14 mar 2019 - 16:00:58

Fajne i niedrogie wózki ma firma lionelo np model wózka spacerowego Julie możesz kupic juz za ok 500 zł. Ogromnym plusem jest jego lekkość, waży ok 5,8 kg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maxi cosi czy quinny