Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki wózek dla dziecka ?

20 lip 2016 - 15:05:17

Dziewczyny, jakies opinie na temat funkcjonalnosci wozkow quinny dostane? sasiadce spodobal sie moodd, a ona z reguly kupuje to co jej sie podoba nie patrzac na wygode i sprawnosc :P czy ten wozek radzi sobie na kazdym terenie?

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

23 lip 2016 - 13:42:04

Quinny to bardzo dobre wózki, nie wiem czy w bardzo trudnym terenie dają sobie radę, ale na pewno po lesie czy po polnej drodze tak. Oprócz tego producent Quinny daje na swoje wózki i foteliki samochodowe dożywotnią gwarancję, więc muszą być to produkty wysokiej jakości.

Jaki wózek dla dziecka ?

26 lip 2016 - 20:47:51

moodd ma koła piankowe więc raczej powinien sobie poradzić na każdej nawierzchni

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

23 lis 2016 - 16:40:40

A oglądałaś od ABC desing? to firma która już dlugo na rynku jest bo od 1989 My mamy od nich wózek Salsa 4 i jest bardzo wygodny, ma tez dobrą amortyzację, łatwo się go składa i nie ma problemu z włożeniem do bagaznika czy po prostu położeniem gdzieś w mieszkaniu. Ogólnie ma dużo fajnych funkcji i u nas sie sprawdza

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

23 sty 2017 - 22:32:04

Zwracam uwagę aby wózek był lekki. Sama zdecydowałam się na Caretero. Na electro.pl są te wózki o wiele tańsze niż stacjonarnie. Wózek waży 8 kg więc jak dla mnie idealna waga

Jaki wózek dla dziecka ?

25 sty 2017 - 18:48:33

Ja- matka 2 chłopców, używałam przy pierwszym synku Mutsy Urban rider - z mega skrętną osią i ogromną gondolą/spacerówką... cudo a nie wózek, lekko sie prowadził, świetnie składał.
Przy drugim miałam quinny speedy - i ten okazał się wózkiem na 6 z ogromnym +++
lekki, szybkie składanie, mało miejsca zajmował, cudne lekkie prowadzenie...
oba wózki miały pompowane koła, nie miałam atrakcji w sensie -guma:-), no i sprawdzone w górskiej zimie w śniegu po kolona , w wycieczkach leśnych po bezdrożach jak i podczas wycieczki nad morze - plaża

Polskie ( oprócz tako - kuzynka używała również ekstremalnie i oprócz awarii kół było wszystko ok ) myślę że są to raczej 1-razówki , chyba że ktoś będzie z wózkiem postępował jak z jajkiem....

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

31 sty 2017 - 10:38:00

Moja siostra zakupiła wózek Trido (3w1). Jest bardzo zadowolona budka cicho się składa, poręcze są regulowane, jest bardzo lekki i łatwy w rozkładaniu. Z tego co się orientuje do zamawiała ze strony http://www.tutek.pl/

Jaki wózek dla dziecka ?

07 lut 2017 - 15:43:05

ja polecam wózki Markus bo można samemu komponować kolory i cena jest bardzo dobra, 100 % Polski wyrób
markuswozki.pl





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-07 15:43 przez alinarebowska.

Jaki wózek dla dziecka ?

24 lut 2017 - 17:31:32

ja polecam wózki marki X-Lander, duże pompowane koła, doskonała amortyzacja, pojemny kosz zakupowy, teleskopowa rączka, oświetlenie LED. wózek X-Lander

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

17 maj 2017 - 03:43:29

Można zwariować, bo wybór wózków jest praktycznie nieograniczony. Ja zdecydowałam się na zakup modelu Barletta z Adamexu, to polski producent, także i dobra jakość. Wózek jest bardzo wygodny, estetycznie wykonany, materacyk wykonany w 100% z bawełny. Można wpiąć do niego fotelik dziecięcy, albo zmienić na spacerówkę, także praktyczna opcja.

Jaki wózek dla dziecka ?

26 maj 2017 - 11:16:52

jeśli chodzi o gonolo-spacerowy to miała Spider SL bardzo łądny ale mało praktyczny (mały koszyk, szersze koła z tyłu a węższe z przodu nie pozwalają wjechać na podjazdy w Polsce:/) ale jeśli sama spacerówka to tylko Maclaren!! Ten wózek jest niezniszczalny!!! Do tego super zwrotny i wygodny :)

Jaki wózek dla dziecka ?

16 cze 2017 - 15:37:14

Wózki 3w1 to dla mnie tragedia. Oczywiście początkowo konieczne, ale na szczęście miałam od siostry nie pamiętam nazwy. Był jednak mega ciężki koło 15 kg. Jak mi dziecko podrosło kupiłam spacerówkę recaro easylife o wadze < 5 kg. Wyobrażacie sobie moje wrażenia po znoszeniu tego lżejszego wózka. Niebo a ziemia.

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

18 cze 2017 - 17:51:52

Barletta wygląda bardzo elegancko, podoba mi się ten wózek.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-18 18:09 przez PannaBukowska.

Jaki wózek dla dziecka ?

20 cze 2017 - 08:03:15

A ja chyba wybiore graco evo. Ma bardzo dobre opinie ...moze ktos z was cos o nim napisze?

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

09 sie 2017 - 12:45:30

Ja bym wybrała raczej zwykły czterokołowy wózek z kilkoma przydatnymi funkcjami. Najważniejsze to aby był wygodny i spełniał swoją rolę. Niestety, nawet najbardziej podstawowe wózki są w dzisiejszych czasach tak drogie, że zawału można dostać. Na szczęście są alternatywne sposoby na zakup dobrego wózka w atrakcyjnej cenie. Warto szukać poprzez takie serwisy jak https://sprzedajemy.pl/dla-dziecka/wozki które mogą łatwo i szybko naprowadzić na kogoś, kto chętnie sprzeda dobrej jakości wózek za rozsądną cenę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POTRZEBNY DUBLER