Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki wózek dla dziecka ?

06 sie 2015 - 20:29:13

Dziewczyny ja się zastanawiam nad Riko nano, miała go któraś z Was co o nim sądzicie?? sporo czytałam na you tube są filmiki o tym wózku wydaje się super.



niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki wózek dla dziecka ?

17 sie 2015 - 06:49:49

Cytat
elaes
Dziewczyny ja się zastanawiam nad Riko nano, miała go któraś z Was co o nim sądzicie?? sporo czytałam na you tube są filmiki o tym wózku wydaje się super.

W rankingu jest obecnie na 2 miejscu jak możesz sama sobie zobaczyć:
http://www.hotprice.pl/ranking-wozkow-dzieciecych.php

Tak więc jak sobie zamowisz to powinnaś być z niego zadowolona. Jest to wielofunkcyjny wózeczek w dobrej cenie. Fajne jest to,że można do niego wpiąć fotelik samochodowy. Jeśli często podrózujesz to jest to baaardzo duża zaleta. Sama jakiś czas doceniłam ten fakt w swoim wózeczku dla dziecka. Cena również nie jest taka wysoka. Porównaj sobie jednak różne sklepy.

Jaki wózek dla dziecka ?

23 sie 2015 - 22:45:01

Mutsy Igo to najlepszy wózek dla dziecka.. Wózek z którego jestem bardzo zadowolona, nigdy mnie nie zawiódł,świetnie się spisuje.Wózek posiada regulowane pozycje oparcia zarówno pleców jak i podnóżka,dzięki temu możemy idealnie dopasować pozycję oparcia i podnóżka,rozkładają się aż do pozycji leżenia ,koła przednie są obrotowe, amortyzowane, jest bardzo lekki,siedzisko montowane jest zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy,pałąk poszyty jest skórą naturalną, zastosowano w nim świetne rozwiązane a mianowicie posiada przedłużoną budkę z okienkiem, wystarczy delikatnie rozsunąć zamek i jednym ruchem rozkładamy, dzięki temu dziecko jest w pełni chronione przed promieniami słońca.Posiada centralny hamulec, blokujemy go jednym kliknięciem,z lewej lub z prawej strony.Wózek jest wytrzymały, siedzisko pokryte jest delikatnym,oddychającym,bardzo przyjemnym w dotyku materiałem. Dostępny w tym sklepie internetowym :http://miko.poznan.pl



Jaki wózek dla dziecka ?

08 wrz 2015 - 15:12:55

Osobiście nie polecę Tako bo używałam. Teraz po tym jak zobaczyłam wózek koleżanki wolała bym Wózek Uniwersalny Delti Amelisa dlaczego:
1. Jest śliczny widziałam go na wlasne oczy
2. Dobrze wykonany
3. Produkuje go ta sama firma co X-landera
4. Ma super kolor
5. Jest skrętny i w miarę lekki
6. Ma pompowane koła i dobrą amortyzację
7. Jest niedrogi i można dokupić do niego fotelik Maxi-Cosi

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

11 wrz 2015 - 22:44:12

my z mężem szukaliśmy wózka kompaktowego, lekkiego i takiego którego będzie sie prowadziło z przyjemnością a nie "szarpało", po dosyć długim czasie poszukiwań postawiłam na wózeczek od quinny i model moodd, przekonała mnie ostatecznie wizyta w sklepie i ogląd w realu. Jak na razie sprawdza się na piątkę więc wymagającym mamom mogę polecić

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki wózek dla dziecka ?

11 wrz 2015 - 22:49:27

Cytat
sylwiasz89
my z mężem szukaliśmy wózka kompaktowego, lekkiego i takiego którego będzie sie prowadziło z przyjemnością a nie "szarpało", po dosyć długim czasie poszukiwań postawiłam na wózeczek od quinny i model moodd, przekonała mnie ostatecznie wizyta w sklepie i ogląd w realu. Jak na razie sprawdza się na piątkę więc wymagającym mamom mogę polecić

O kurcze, widzialam Moodda w sklepie stacjonarnym i baaardzo mi sie podoba pod wzgledem designu, tylko nie wiem jak z jakoscia? Czy faktycznie dobrze sie prowadzi? I ile zaplacilas za swojego moodda?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

11 wrz 2015 - 22:54:08

Cytat
malyorzeszek
Cytat
sylwiasz89
my z mężem szukaliśmy wózka kompaktowego, lekkiego i takiego którego będzie sie prowadziło z przyjemnością a nie "szarpało", po dosyć długim czasie poszukiwań postawiłam na wózeczek od quinny i model moodd, przekonała mnie ostatecznie wizyta w sklepie i ogląd w realu. Jak na razie sprawdza się na piątkę więc wymagającym mamom mogę polecić

O kurcze, widzialam Moodda w sklepie stacjonarnym i baaardzo mi sie podoba pod wzgledem designu, tylko nie wiem jak z jakoscia? Czy faktycznie dobrze sie prowadzi? I ile zaplacilas za swojego moodda?

Tak prowadzi się dobrze i jest lekki co w moim przypadku było ważne bo jestem zmuszona wnosić go na piętro :) dałam za niego około 2 tys. za nowy wózek i model 2w1, ale cena jest adekwatna do jakości wydaje mi się, że posłuzy jeszcze kolejnemu planowanemu dziecku:)

Jaki wózek dla dziecka ?

12 wrz 2015 - 17:55:34

Cytat
malyorzeszek

O kurcze, widzialam Moodda w sklepie stacjonarnym i baaardzo mi sie podoba pod wzgledem designu, tylko nie wiem jak z jakoscia? Czy faktycznie dobrze sie prowadzi? I ile zaplacilas za swojego moodda?

mood od Quinny baRDZO fajnie się prezentuje, mysle, ze dobrze nada się na przedmieście, lub wieś, gdzie nawierzchnia niejest idealnie równa. nie mam go, ale widzę często na ulicach.

Jaki wózek dla dziecka ?

13 wrz 2015 - 13:59:53

My od czterech miesięcy używamy Adamex Barletta - jest świetny! Sprawdziłam go już na wielu podłożach na każdym radził sobie bardzo dobrze. Ma podwójne amortyzatory (regulowane) przez co jest miękki i dobrze radzi sobie z dołkami, kamykami itd. Pompowane duże koła to kolejna zaleta. Duża gondola, długa na 86 cm - posłuży nieco dłużej niż standardowe 75-tki. Szybko się składa nie jest też bardzo ciężki, na rynku można spotkać prawdziwe wózki kloce.Jest do niego również dużo przydatnych dodatków, np rękawice ocieplane na zimę dodatkowe pokrowce itd. Śmiało mogłabym polecić ten wózek.



niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki wózek dla dziecka ?

14 wrz 2015 - 14:01:27

Ja ostatnio córce zamawialam nowy wózek. Zamowiłam przez internet bo było znacznie taniej niż w sklepach stacjonarnych w moim mieście .Zrobiłam sobie porównanie i w sieci było jednak prawie 200 zł taniej to się nie zastanawiałam.
Wybrałam porządny wózek marki Marcello. Po prostu zakochałam sie w jego wyglądzie. Jeśli chodzi o funkcjonalność to również jest wygodny ( kupiłam tutaj: http://www.tiktak.com.pl/ );




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-27 10:29 przez elvirr.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

14 wrz 2015 - 14:50:00

mamy a kupowałyście jakieś akcesoria do wózeczków? bo tak właśnie zastanawiam sie nad kupnem parasolki quinny, ale nie wiem jaki kolor

Jaki wózek dla dziecka ?

14 wrz 2015 - 20:59:49

a jaki masz kolor wózka? żeby można było cos doradzić..
ja przy głębokim miałam parasolkę,głęboki miałam czerwony z czarnymi lamówkami i parasolkę miałam czerwoną :D ale przy spacerówce już parasolki nie miałam. a miałam spacerówkę od Quinny, więc daszek był w miarę duży ;)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki wózek dla dziecka ?

18 wrz 2015 - 21:02:48

Cytat
nicol1
a jaki masz kolor wózka? żeby można było cos doradzić..
ja przy głębokim miałam parasolkę,głęboki miałam czerwony z czarnymi lamówkami i parasolkę miałam czerwoną :D ale przy spacerówce już parasolki nie miałam. a miałam spacerówkę od Quinny, więc daszek był w miarę duży ;)

Racja, kolor ma znaczenie :D Moj mąż nie zwracal na to uwagi, ale ja juz tak :D A jaką masz spacerowke z Quinny? Ktory model?

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

18 wrz 2015 - 23:55:59

Ja polecam jak najbardziej wózek Jedo bartatina, jest super, pompowane koła na resorach, duża spacerówka :)

Jaki wózek dla dziecka ?

14 paź 2015 - 16:09:07

Dziewczyny pomocy!
Poszukuję wózka, bardzo podobają mi się tutek-inspire, trido i tako extreme, wszystko w wersji eco, jednak jestem dosyc drobna i nie chcialabym wygladac smiesznie przy wozku. W sklepach stacjonarnych nigdzie tych modeli nie moge dostać a ciężko sobie wyobrażać.. Czy któraś miała/ma dany wózek? jak sie sprawuje? pozdrawiam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziecko co chwile się budzi