Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki wózek dla dziecka ?

17 sty 2015 - 21:27:15

a ma ktoś tako laret? Co o nim myslicie?

Jaki wózek dla dziecka ?

23 sty 2015 - 15:32:23

A to też polska produkcja ten mondo ecco? Jesteście z niego zadowoleni?

Jaki wózek dla dziecka ?

24 sty 2015 - 22:15:17

Co mama to ma inny wózek i swój zachwala, musisz się zastanowić na czym ci najbardziej zależy aby dany wózek miał, czy ma być lekki, duża gondola, łatwość składania, okienko w budce spacerówki, przekładana rączka, obracane siedzisko mocno naciągana buda w gondoli i w spacerów, amortyzacja itp. Ja przetestowałam 4 wózki w ciągu roku i powiecie wariatka ale każdy z nich niby miał być super a dopiero jeżdżac nim to czy tamto mnie w nimm denerwowało. Pierwszy kupiliśmy nowy (i żałuję) Camarelo sevila 3w1- wózek ma świetną gondolę duża super na zimę, amortyzacja rewelacyjna duże koła i leciutko się nim jeździ wręcz płynie ale spacerówka dla mnie porażka 6 miesieczne dziecko tonie w niej gdy oparcie w pozycji półleżącej to zjeżdża, paski się wyślizgiwały z zapięć brak okienka w budce i jakoś źle dopasowane okrycie na nóżki gdy dziecko siedzi to ma pod samą brodą i nosidełko małe. 2 wózek Coletto marco polo przetestowałam spacerówkę o gondoli mogę powiedzieć że mała w porównaniu do camarelo, fotelik większy i ma rozkładaną bude, spacerówka fajna ma system obracający który jest rewelacją podczas gdy świeci mocno słońce czy też wieje wiatr, obrót jedną ręką i dziecko siedzi już tyłem lub przodem do kierunku jazdy i byłby to mój ostatni wózek ale spacerówka jest po prostu mała i gdy włozyłam zimą śpiwór i córkę w kombinezonie to zrobił sie za ciasny choć powinien starczyć do 3 lat a moja ma 11 mcy i ma niedowagę wiec nie wyobrażam sobie w nim 3 letniego dziecka i słaba wentylacja w budzie. Kupiłam bebe comfort streety ale ten to robi za parasolke i jak na razie go mam choc do niego jest opcaja wpinania fotelika i gondoli ale nie polecam, wózek sztywny, brak amortyzacji, strasznie podbija i kazdy krawężnik to przeszkoda, składa się 1 ręką i to jak dla mnie luksusowa parasolka.
Obecnie mam TEUTONIE mistral model ze skrętnymi kołami i przekładaną rączka i z tego wózka jako spacerówki jestem bardzo zadowolona. Kupiłam stary używany i jak dla mnie ma w zasadzie to na czym mi zależało aby spacerówka miała: łatwo się prowadzi, okienko w budce, budę można naciągnąc do pałaka pałąk odpinany i regulowany czy ma byc blizej dziecka czy dalej, spore siedzisko i przekładana raczka dzieki której w razie wiatru czy słóńca można obrócić i nie ma problemu z podbijaniem, fajna wentylacja w spacerówce itp.
jeśli chcesz więcej opinii to są na bangla.pl, tam chyba kazdy wózek jest opisany skomentowany i sa zdjęcia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-24 22:20 przez juleczka330.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

01 mar 2015 - 21:21:14

Nie mam tego wózka ale z Tako bardzo podoba mi się ten <moderacja - spam> Co o nim myślisz? Wydaje mi się, że idealnie sprawdzi się na zniszczonych chodnikach lub wiejskich ścieżkach. Sama chciałabym taki kpić córce ale teściowie mnie wyprzedzili i kupili Musty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-02 15:15 przez moderator.

Jaki wózek dla dziecka ?

03 kwi 2015 - 00:32:43

Ja polecam tylko sprawdzonych producentów i takich, którzy mnie nie zawiedli. Baby design ma najbezpieczniejsze wózki na świecie :)) I najładniejsze :D Maluch ma swoją brykę, że hej :) 3 latka nią jeździ :)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki wózek dla dziecka ?

05 kwi 2015 - 10:25:22

Polecam maxi cosi. Wózki dziecięce tej firmy są bardzo stabilne i zwrotne (skrętna os przednia) Kupiłam taki miesiąc temu w promocji. Zawsze to trochę taniej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-05 10:26 przez justyna103.

Jaki wózek dla dziecka ?

20 kwi 2015 - 18:56:42

A ma ktoś wózek LARGO 3w1 bądź max baby hawana ?

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki wózek dla dziecka ?

21 kwi 2015 - 11:30:08

polecam Tako Moonlight, lekki, super się prowadzi nawet po chodnikach. Warto go obejrzeć, ja kupiłam w Zebrze Świat Dziecka w Warszawie, wszystko mi pokazali, sklep jest teraz przeniesiony na ulicę Kolorową 19 lok. 142, wejście od ulicy Sosnkowskiego.

Jaki wózek dla dziecka ?

18 cze 2015 - 12:19:14

Dziewczyny szukacie dobrego wózka polecam Wózek Coletto Marcello super sprawa bardzo fajne rozwiązanie ze składaniem wózek lekki jak na 3w1
Kupiłam jakieś 2 miesiące temu i rewelacja duża gondolka bo 85cm a to naprawdę jest wygodne jeszcze ja mam wysokiego dzieciaka więc rozwiązanie super a mało firm robi tego typu gondole polecam jeśli ma ktoś możliwość to polecam www.sklepkiki.pl

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki wózek dla dziecka ?

26 cze 2015 - 11:47:04

Tako są całkiem, całkiem, tutaj macie zestawy - http://mamokupmi.pl/ Generalnie chodzi o to, aby wózek był funkcjonalny. Odpowiednie koła, zwrotność, łatwość składania, lekkość - takie kluczowe cechy wózka jak dla mnie.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki wózek dla dziecka ?

30 cze 2015 - 11:59:09

jeśli szukasz wózek dziecięcy to warto zajrzeć na te strone http://maxi-baby.pl/k36,wozki-dzieciece.html

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki wózek dla dziecka ?

30 cze 2015 - 12:44:32

Ja zdecydowałam się na Stokke Xplory. Z niecierpliwością czekam aż będę mogła go wypróbować :) Jeszcze miesiąc...

Jaki wózek dla dziecka ?

30 cze 2015 - 17:02:34

Cytat
kinia177
Ja polecam tylko sprawdzonych producentów i takich, którzy mnie nie zawiedli. Baby design ma najbezpieczniejsze wózki na świecie :)) I najładniejsze :D Maluch ma swoją brykę, że hej :) 3 latka nią jeździ :)

Czy piszesz może o LUPO?
Rozważam zakup właśnie.

Jaki wózek dla dziecka ?

01 lip 2015 - 12:21:43

ja mam wózek z Inglesina a pozatym jak wam sie podoba taki prezent dla chlopczyka w wieku 2 lat na urodziny ? http://www.***/maty-i-puzzle-piankowe/1346-puzzle-piankowe-mapa-miasta-m-011.html

Jaki wózek dla dziecka ?

06 sie 2015 - 16:40:56

każda wybrała wózek, który według jej potrzeb był ok. ja potrzebowałam lekkiego, któy po zlożeniu mało miejsca zajmuje, kupiłam quinny model zapp xtra i jest ok, wczesniej miałam cięzki i maiałam problemy z wniesieniem go z dzieckiem na 4 piętro :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak poradzić sobie z małym oglądaczem TV?