Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki prezent na chrzciny?

27 sty 2015 - 14:49:39

Praktyczne prezenty są najlepsze, takiemu maluszkowi zawsze się przydadzą! Ja kupiłam dla chrześniaka torcik z ubranek i pieluszek na www.prezentynachrzest.com, szybka wysyłka i piękny haft więc polecam;)

Jaki prezent na chrzciny?

28 sty 2015 - 07:09:39

Tak teraz sobie myślę o rzeczach praktycznych, to przychodzi mi do głowy jeszcze niania elektroniczna i monitor oddechu.

Jaki prezent na chrzciny?

13 maj 2015 - 17:24:27

Jak nic nie potrzebują to w takim razie kup im jakąś pamiątkę, do której za kilkanaście lat wrócą z uśmiechem. Masa takich rzeczy jest w sklepie Artess. Możesz zmetalizować konkretne przedmioty, zrobić jakieś ramki na zdjecia itp. Zobacz tam jakie mają możliwości

Jaki prezent na chrzciny?

14 maj 2015 - 07:37:02

Ja kupiłam synowi brata matę edukacyjną, książeczkę o chrzcie i 100zł

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki prezent na chrzciny?

25 cze 2015 - 17:46:21

Ja kupiłam w internecie bratanicy kompletne ubranie do chrztu. Największe jednak wrażenie zrobiły na mnie bolerka do chrztu [Moderacja - link] Nie mogłam się oprzeć i kupiłam dwa różne. Przecież to się wszystko przyda.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-28 09:30 przez moderator.

Jaki prezent na chrzciny?

13 lip 2015 - 09:16:01

moja córka po roku zaczęła mówić pełnymi zdaniami a poza tym to pewnie dlatego ze czytalismy jej od małego i ciagle otaczaliśmy jej zabawkami edukacyjnymi które wpływają pozytywnie na rozwój dziecka:) a ostanio uwielbia układać puzzle piankowe typu http://www.***/maty-i-puzzle-piankowe/1347-puzzle-piankowe-podwodny-swiat-m-007.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-13 09:22 przez miranda12.

Jaki prezent na chrzciny?

10 wrz 2015 - 15:34:24

a może skarbonkę na przyszłe lata posrebrzaną z grawerem?
mojej siostry córka coś takiego właśnie dostała. piękny kształt i napis. będzie jej służyć przez lata. znajdziesz coś takiego na pioro.co. bardzo solidny sklep.

Jaki prezent na chrzciny?

08 paź 2015 - 12:13:10

Wiem, że wybór prezentu na chrzciny nie jest łatwy, bo sama stanęłam przed tym ciężkim wyborem:) Koleżanka poleciła mi alechrzest.pl tam już miałam duże pole do popisu, tyle jest ciekawych prezentów:)

Jaki prezent na chrzciny?

03 lis 2015 - 12:11:59

Ciekawym pomysłem na prezent na chrzciny jest pudełko posrebrzane z grawerem. Widziałam w alechrzest.pl i uznałam że może to być coś. Zawsze ktoś daje kartki, koperty, zdjęcia. Takie pudełko wspomnień.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki prezent na chrzciny?

06 lis 2015 - 22:40:40

Opcji jest bardzo wiele sama zobacz http://www.murrano.pl/ . Do wyboru do koloru. Jak wiesz kto jeszcze jest zaproszonym to możesz dopytać co kupuje, żeby się prezenty nie zdublowały.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabaweczka do łóżeczka