Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki prezent na chrzciny?

02 cze 2014 - 11:32:57

A co Ci kobieto chodzi?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki prezent na chrzciny?

10 cze 2014 - 09:23:24

Może spróbujcie uderzyć w rodziców? Zobaczcie - http://prezentmarzen.com/pakiet-dzien-w-silvanspa-dla-dwojga-2/
Bo jeśli kupicie kolejny łańcuszek, to będzie słaby prezent...

Jaki prezent na chrzciny?

10 cze 2014 - 09:51:00

Cytat
penda
Może spróbujcie uderzyć w rodziców? Zobaczcie - http://prezentmarzen.com/pakiet-dzien-w-silvanspa-dla-dwojga-2/
Bo jeśli kupicie kolejny łańcuszek, to będzie słaby prezent...

No to już by było mega nie na miejscu by na chrzciny dziecka dać rodzicom zaproszenie do spa!

Jaki prezent na chrzciny?

10 cze 2014 - 10:09:32

to zależy w jakim wieku jest dziecko ;) ja w ub roku kupiłam stolik edukacyjny,w ub tyg bylam na chrzcinach dziewczynki 4ro m-cznej i kupiłam konia na biegunach ale był to słonik szaro-rozowy i miał krzesełko i barierki po bokach(mój syn taki miał i jak tylko już siedział sam to się w nim bujal).dobre sa foteliki do karmienia,ale wiadomo drogie.edukacyjne zabawki zasze mile widziane-fishera price polecam -niezniszczalne ;) jak maja ogrod to np. małą slizgawke czy hustawke.no jest tego sporo co można kupic ;) zależy tez od finansów ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-10 10:10 przez karolinasplawska.

Jaki prezent na chrzciny?

10 cze 2014 - 10:25:55

najlepiej pamiątkę która będzie częścią uroczystości a nie prezent jak na urodziny czy imieniny.Ja kiedyś kupiłam podobną i rodzina była bardzo zadowolona,a maluszek jeszcze nie oczekuje prezentów :)



Jaki prezent na chrzciny?

10 cze 2014 - 11:59:17

moje dziecko dostało zabawki interaktywne oraz posusie i kocyk z metryczka , a jak szłam do bratanka na chrzest to dałam mu skrzynie z drewnianymi klockami puzlami taka 9w1 i basenik z daszkiem

Jaki prezent na chrzciny?

16 cze 2014 - 10:37:20

A nie lepiej kupić coś tradycyjnego, na przykład złoty łańcuszek lub bransoletkę taką jak tutaj: http://www.e-chrzest.pl/pl/sklep/prezenty-ze-zlota.html? Fajny, wartościowy prezent który można później przetopić np. na ślubną obrączkę :)

Jaki prezent na chrzciny?

17 cze 2014 - 11:22:49

[kup pieluchy

Jaki prezent na chrzciny?

23 cze 2014 - 23:20:14

nie jestem zwolenniczką dawania prezentów w postaci rzeczowej. Potem okazuje się ,ze sie dostało dwa krzesełka do karmienia albo coś innego.
Ja proponuje dać pieniadze, rodzice sami postanowia jak najlepiej i korzystniej je wydac.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki prezent na chrzciny?

23 paź 2014 - 09:01:09

No coś pamiątkowego, można np. kupić takie sztućce okazyjne. Z takich rzeczy dzieci później korzystają. Dla rodziców jakiś pakiet spa, na Prezent Marzeń jest tego całe mnóstwo, kwestia tego ile chcecie na te wszystkie prezenty wybrać...

Jaki prezent na chrzciny?

23 paź 2014 - 14:52:07

Ja kupowałam komplet sztućców z grawerem Gerlacha oczywiście dla dziecka :) siostrzenica ma 4 latka i do dziś nimi je :)



Jaki prezent na chrzciny?

31 paź 2014 - 15:50:35

U mnie w rodzinie, takie typowe pamiątki, kupują rodzice chrzestni i babcie. Sama też dostałam łańcuszki, medaliki i jakieś przeokropne kolczyki. Wszystko nadal leży w szafie. Nigdy mi się to nie podobało. Łańcuszków nie noszę, ponieważ denerwuje mnie każda biżuteria na szyi. Medalików również nie noszę, ponieważ patrz wyżej ;-) Kolczyki, jak pisałam, były okropne. Są nadal. Takie księżyce jak dla starej babci :-)
Wolałabym jakieś małe lustereczko z grawerem, czy grzechotkę lub buciki.
Podoba mi się też pomysł z grawerowanymi sztućcami.
Mam nadzieję, że naszej Małej ktoś sprezentuje coś takiego.
Nie chciałabym dostać pakietu do SPA dla dwojga. Oddałabym taki prezent. To nie nasz, rodziców, dzień. Prezenty użyteczne - jak najbardziej. Zabawki - pod warunkiem, że nie dostałaby ich od połowy gości ;-)
Ubranka - tylko od gości, którzy mają gust zbliżony do mojego :-)
Tort z pampersów - może być. Pampersów nigdy nie jest za mało ;-)
Ręcznik - też może być. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdego ogranicza budżet i szczerze? Nawet za bardzo nie odpowiada mi taki zwyczaj wręczania prezentów z okazji przyjmowania sakramentów.
W ogóle to najchętniej inaczej bym to wszystko zorganizowała, ale jestem w mniejszości. Nawet duchowni robią z sakramentu cyrk, więc co ja, maluczka, mogę? Ja to bym chciała, żeby Chrzest był Chrztem po prostu. Takim, jak opisuje Pismo Św. Może się zestarzałam za szybko i stąd moje podejście ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 15:51 przez Senara.

Jaki prezent na chrzciny?

02 lis 2014 - 17:24:03

Ja również proponuje branzoletkę z blaszką z wygrawerowanym imieniem i datą urodzenia córcia taką dostała i nosi cały czas słodko to wygląda, ewentualnie lampkę paboboo jest naprawdę fajna my taką dostaliśmy nie nagrzewa się dziecko może z nia spać daje wystarczająco mocne światło aby widzieć maluszka czy go przewinąć lub nakarmić w nocy ale jej światło nie przeszkadza w spaniu świeci ok 11godz.później ładuje się na bazie, Jak dziecko jest starsze samo może sobie ją brać i wędrować np. do łazienki czy do rodziców w nocy:)
Mój 2 letni synek do tej pory z nią zasypia:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-02 17:26 przez Moncia-26.

Jaki prezent na chrzciny?

15 gru 2014 - 12:47:42

Ja polecam rzeczy wystawiane przez użytkownika izis5 http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1556749 znajdziecie tam super komplety włóczkowe do sesji zdjęciowych, przepiękne spódniczki Pettiskirt i Tutu, czy różnego rodzaju świąteczne dodatki - getry, kapcie, śliniaczki. Są to produkty pozostałe po ekskluzywnym butiku Le Pompon w Szwajcarii. Widziałam na własne oczy i bardzo serdecznie polecam



Jaki prezent na chrzciny?

09 sty 2015 - 14:49:33

https://www.facebook.com/pages/%C5%9Awiat-Szkraba/437208446433294?ref=hl


Na Chrzciny niekoniecznie, ale dla każdej mlodej damy....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZAPROSZENIE NA CASTING: 4-5 letnie dziewczynki