Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki prezent na chrzciny?

30 maj 2014 - 19:41:01

wkrótce będzie chrzest córki mojego brata. I zwracam się z prośbą do mam by napisały jaki prezent najlepszy? pytałam brata i jego żony ale oni mówią że nic nie trzeba. Pieniędzy też nic chcę dawać. Więc co polecacie?

Jaki prezent na chrzciny?

30 maj 2014 - 19:48:32

Może jakieś krzesełko do karmienia,leżaczek,matę.Ja swojej bratanicy kupiłam stoliczek edukacyjny(używa go już ponad rok)

Jaki prezent na chrzciny?

30 maj 2014 - 19:52:23

Dzięki :) ktoś jeszcze?

Jaki prezent na chrzciny?

30 maj 2014 - 23:34:28

Może jakieś ubranie?

Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 09:08:22

kup pieluchy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 11:23 przez luuuuuu.

Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 10:54:17

moja córeczka dostała złotą bransoletkę z blaszką , na której ma wygrawerowane swoje imię oraz datę urodzenia, i zawieszka na niej jeszcze jest :) wg mnie super prezent, mała słodka w niej wygląda :)
albo ramka ze zdjęciem, i miejscami na odlew , w którym odciska się rączkę i stópkę :) i też na niej ma wygrawerowaną dedykacje od dziadków :)



Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 11:55:18

Pieniądze albo wózek spacerowy .

Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 16:52:21

Ja kupiłam córce kuzyna ręcznik z wyszytym imieniem, datą i godziną urodzenia i ile ważyła i ile wzrostu miała :) do tego fajnie zapakowany

Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 18:00:51

wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na prezent, w jakim wieku jest dziecko i co oczekuja jeo rodzice, jeżeli ma to być skromna suma myślę że dobrym prezentem a zarazem pamiątką będą smoczki, buciki czy łyżeczki z grawerem, zmieścisz się do 100-130 zł, jeżeli więcej to właśnie coś jak stoliczek edukacyjny, mata lub pchacz porządnej firmy, krzesełko do karmienia (tylko czy maja ma nie miejsce i jest im potrzebne), nosidełko ergonomiczne,z wózkiem nie ryzykowałabym bo sama wolałabym go wybrać a niżeli dostać od kogoś w ciemno, jeżeli lubią wycieczki rowerowe to może fotelik na rower, mają duży dom/mieszkanie to kojec taki drewniany żeby maluch jak zacznie sie poruszać nie był wszędzie, kupon na sesje fotograficzną dla dziecka albo foto książkę którą mogą sami zrobić, naprawde jest bardzo dużo rzeczy które można podarować:)

Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 19:02:30

Cytat
Hathor90
wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na prezent, w jakim wieku jest dziecko i co oczekuja jeo rodzice, jeżeli ma to być skromna suma myślę że dobrym prezentem a zarazem pamiątką będą smoczki, buciki czy łyżeczki z grawerem, zmieścisz się do 100-130 zł, jeżeli więcej to właśnie coś jak stoliczek edukacyjny, mata lub pchacz porządnej firmy, krzesełko do karmienia (tylko czy maja ma nie miejsce i jest im potrzebne), nosidełko ergonomiczne,z wózkiem nie ryzykowałabym bo sama wolałabym go wybrać a niżeli dostać od kogoś w ciemno, jeżeli lubią wycieczki rowerowe to może fotelik na rower, mają duży dom/mieszkanie to kojec taki drewniany żeby maluch jak zacznie sie poruszać nie był wszędzie, kupon na sesje fotograficzną dla dziecka albo foto książkę którą mogą sami zrobić, naprawde jest bardzo dużo rzeczy które można podarować:)
te smoczki czy łyżeczki to jedna wielka tandeta... schowają zaraz do szafki i tyle.

Jaki prezent na chrzciny?

31 maj 2014 - 19:21:26

Co kto woli, ja uważam że to dobry prezent i pamiątka która jest jednocześnie ozdobą którą można postawić, przynajmniej według mnie a przecież tu o to powinno chodzić w uroczystości chrztu a nie o prezenty ale wiadomo że jest jak jest:) myślę że taki podarunek jest na pewno lepszy niż kartka z życzeniami czy odciski które są pokazane wyżej gdyż ciężko się je robi bo trzeba mocno naciskać małą rączkę czy nóżkę a efekt mizerny niestety a i te 2 rzeczy można schować potem do szafki.
Można też coś praktycznego kupić typu tort z pampersów ale to bardziej na narodziny chociaż na chrzest tez widziałam.
A sama osobiście uważam że ręczniki z gwarem to dopiero tandeta ale to tylko moje zdanie, każdy ma inne:)
Tak samo kolczyki dla dziewczynek zawsze rodzina kupuje jakieś drobne zazwyczaj złote, małe słodkie itp, na co i po co. Sama miałam 2 pary i leżały bo nie chciałam ich nosić bo były typowo dla malutkiej dziewczynki i zwyczajnie mi się nie podobały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 19:30 przez Hathor90.

Jaki prezent na chrzciny?

01 cze 2014 - 14:16:47

Cytat
Hathor90
Co kto woli, ja uważam że to dobry prezent i pamiątka która jest jednocześnie ozdobą którą można postawić, przynajmniej według mnie a przecież tu o to powinno chodzić w uroczystości chrztu a nie o prezenty ale wiadomo że jest jak jest:) myślę że taki podarunek jest na pewno lepszy niż kartka z życzeniami czy odciski które są pokazane wyżej gdyż ciężko się je robi bo trzeba mocno naciskać małą rączkę czy nóżkę a efekt mizerny niestety a i te 2 rzeczy można schować potem do szafki.
Można też coś praktycznego kupić typu tort z pampersów ale to bardziej na narodziny chociaż na chrzest tez widziałam.
A sama osobiście uważam że ręczniki z gwarem to dopiero tandeta ale to tylko moje zdanie, każdy ma inne:)
Tak samo kolczyki dla dziewczynek zawsze rodzina kupuje jakieś drobne zazwyczaj złote, małe słodkie itp, na co i po co. Sama miałam 2 pary i leżały bo nie chciałam ich nosić bo były typowo dla malutkiej dziewczynki i zwyczajnie mi się nie podobały.
ręcznik przynajmniej zostanie użyty :P

Jaki prezent na chrzciny?

01 cze 2014 - 16:50:07

Ręcznik na chrzciny??ale się rzuciłaś...całe trzy dychy i pamiątka pupę wyciera hihihi;(

Jaki prezent na chrzciny?

01 cze 2014 - 18:25:08

Cytat
luuuuuu
Ręcznik na chrzciny??ale się rzuciłaś...całe trzy dychy i pamiątka pupę wyciera hihihi;(
w sumie fajny pomysł :) lepszy niż te łyżeczki czy smoczki z grawerami

Jaki prezent na chrzciny?

01 cze 2014 - 19:52:22

[łańcuszek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 11:24 przez luuuuuu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DO MAMUSIEK :)