Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bajki telewizyjne dla dzieci.

26 maj 2014 - 21:22:29

Czy pozwalacie swoim dzieciom na oglądanie bajek w telewizji? Jakie bajki wasze maluchy lubią najbardziej? Trochę mnie przeraża co emituje większość stacji dla dzieci. Dla tego my oglądamy tylko MiniMini. Ich bajki są ciekawe, mądre i pozbawione agresji bajeczki. Moja dziatwa kocha psy, więc uwielbiają "Marta mówi". I już nie możemy się doczekać nowej bajki, która jak mówią reklamy ma wejść do ramówki w czerwcu. Z dużym czerwonym psem Cliffordem w roli głównej:)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

31 maj 2014 - 15:41:27

Ja pozwalam. Są kanały takie jak MiniMini gzie bajki są edukacyjne i nie ma problemu z tym, że boje się o dziecko. Mój synek najbardziej ostatnio lubi Tree Fu Tom. Genialna bajka o duchu drzewa tak jakby, który z przyjaciółmi ma ogrom przygód.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

31 maj 2014 - 20:32:48

http://www.interankiety.pl/interankieta/ead8d5b91676290b5a1ecdcc6c1ea635.xml


Proszę wszystkie mamusie o wypełnienie krótkiej ankiety na temat oglądania telewizji i reklam przez wasze pociechy:)

Bajki telewizyjne dla dzieci.

31 maj 2014 - 22:55:35

U nas tez MiniMini, ale oglądamy bajki bardziej dziewczyńskie aktualnie. :D Kucyki wracają, więc moja nie oderwie się od telewizora coś czuję :)

Bajki telewizyjne dla dzieci.

31 maj 2014 - 23:57:55

Ja mam parkę i bajki też lubią różne, począwszy od Stacyjkowa a kończąc na Kucykach. Ogólnie skupiamy się na kanale mini mini, ma odpowiednie bajki dla dzieci. Moi z tych bajek dużo wynoszą, śpiewają razem, ćwiczą , nawet z angielskiego co nie co. Program godny uwagi.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

25 cze 2014 - 11:18:05

Również oglądamy głównie Minimini, ale też Nicklodeon (Pingwiny, Spongebob) i zawsze dobrze się bawimy. Wykorzystaliśmy to i wzięliśmy udział w konkursie Uhahaj Dziecko https://www.facebook.com/netia.sa/app_1512449038975098

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

30 cze 2014 - 07:57:49

Ostatnio widziałam jak moja 8 miesięczna chrześnica zerkała jak leciał Piotruś Królik. Te bajki są genialne dla dzieciaków, więc warto troche tv wprowadzać jednak w domu.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

30 cze 2014 - 20:47:51

8 miesięczna??? Piotruś królik jest ciekawą bajką ale w takim wieku to moje dzieci się w ogólnie nie interesowały bajkami. Dopiero jak miały 3 latka to chcieli oglądać.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

28 wrz 2014 - 21:55:34

mój 4,5letni smyk za bardzo polubił bajki MINI MINI :) ich ilość odpowiednio mu dawkujemy, bo bez tego mógłby je oglądać do świtu do zmierzchu :) Ale są w porządku :)
Czasem coś fajnego z nich wyniesie.
Ulubiona w tym momencie to Kot Prott i Świnka Peppa :D

Bajki telewizyjne dla dzieci.

29 wrz 2014 - 09:19:52

oglądamy nickelodeon junior ( małe królestwo, maks&rubby ), mini mini, cbeebies i co tam nam w oko wpadnie. Na każdym można coś znaleźć ciekawego

Bajki telewizyjne dla dzieci.

29 wrz 2014 - 10:03:11

witam moja córka na 3 lata i 9 miesięcy i dopiero od 3 miesięcy stała się miłośniczką bajek na początku był Reksio i Bolek i Lolek na dzień dzisiejszy okupuje nickjr natomiast 17 miesięczny syn biegnie do telewizora jak usłyszy ciekawą piosenkę

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

20 paź 2014 - 14:32:23

Na ABC lecą fajne bajki, na których większość z nas się wychowała :)

Bajki telewizyjne dla dzieci.

20 paź 2014 - 15:02:11

my oglądamy głównie disney jonior, bajki disneja są dla nas ciekawsze i ładniejsze wizualnie od mini mini, na mini mini synek tylko kucyki ogląda, a na disneju ma swoje ulubione. Oglądamy bajki rano przed pójściem do przedszkola, później już raczej nie, ewentualnie coś na komp. przed snem. Wiadomo, że są wyjątkowe sytuacje jak np. dziecko jest chore, ale widzę, że jak mój synek za długo ogląda, to jest taki wyczerpany :) lepiej żeby się pobawił

Bajki telewizyjne dla dzieci.

20 paź 2014 - 17:33:56

Cytat
linka212
Na ABC lecą fajne bajki, na których większość z nas się wychowała :)[/quote
Zgadzam się ABC jest świetny dla maluchów i bajeczki są typu Reksio bolek i Lolek itp.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

06 lis 2014 - 12:19:57

Ogólnie tak jest tam kilka fajnych bajek, ja jednak obstawiałabym mini mini, ten kanał jest bardziej nastawiony na bajki z morałem, edukacyjne, wiadomo bez przemocy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próchnica