Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bajki telewizyjne dla dzieci.

05 sie 2016 - 11:06:36

Bajki sa wskazane ale oczywiście z umiarem:-) Polecam dla maluszkow Maly Mis Kuba, Uki i oczywiście słynne Teletubisie i Dobranocny Ogrod. Swietne bajki, bardzo dużo ucza i dwie pierwsze sa krótkie. Dla starszych Masza i Niedzwiedz - rewelacyjna, Pingu, Krecik.

Bajki telewizyjne dla dzieci.

05 sie 2016 - 17:25:21

stare nasze bajki były najlepsze ale i też obce.


bardzo podoba mi sie kanał animal planet tam masz duzo ciekawostek nawet dla małych dzieci .

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

17 wrz 2016 - 22:10:44

Stare, to znaczy które? ;) Ja to chyba najlepiej pamiętam "Był sobie człowiek" i "Było sobie życie" z takim fajnym dziadkiem z dłuuuugą, białą brodą. :D

Programy i filmy o zwierzętach to dobry pomysł, bo przy okazji może się dziecko czegoś nauczyć. Ale mało jest takich programów... Też macie wrażenie, że to wszystko poszło w stronę ogłupiaczy? Czasem jak chcę coś córce puścić, to migam po kanałach i naprawdę nie ma co. :(

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

26 wrz 2016 - 22:25:33

Może po złych kanałach migasz? ;) Fakt, sporo jest nieciekawych propozycji w tv, ale są też fajne, godne polecenia kanały. Nie wiem czy znasz Da Vinci Learning? Mają tam naprawdę genialne programy. Właśnie zaczęła się nowa seria "Nauka na maksa". Mojemu synowi się bardzo spodobała :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

27 wrz 2016 - 21:15:51

Szczerze mówiąc nie miałam okazji się na niego natknąć. Powiesz o tym da vinci coś więcej? :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

29 wrz 2016 - 23:39:01

To taki kanał popularno-naukowy dla dzieci, młodzieży, ale i dla dorosłych wieczorami mają świetne programy. Tematyka jest bardzo różna, historia, geografia, technika, medycyna. Język i sposób przedstawiania informacji świetny dla dzieci. No ogólnie to jest w czym wybierać :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Bajki telewizyjne dla dzieci.

30 wrz 2016 - 20:17:10

Dla maluszków bajek jest naprawdę wiele, ale znalezienie czegoś wartościowego i ciekawego dla starszych dzieci, to już nie lada wyzwanie. Albo nieodpowiedni język, albo przemoc, albo jakieś niestworzone historie... jeden wielki śmietnik! Powiem Ci, że poszperałam w internecie i widzę, że wiele mam poleca da vinci learning, a nawet konkretne tytuły, które same oglądają z dziećmi - podobnie jak Ty. Mało tego - okazało się, że córa doskonale go zna, więc... chyba go sobie szybko sprawimy. ;) Dzięki! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POTRZEBNY DUBLER