Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

24 maj 2014 - 09:29:41

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?
Szukam sobie tak orientacyjnie pomysłów na proste, ale ładne dekoracje domu w którym wyprawiamy chrzest bąbla.
Bez cen za 1000 zł please - proste i tanie.

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

24 maj 2014 - 09:35:06

To ozdabia się domy na chrzest?
Ja mam w lipcu..i niczym nie ozdabiam...no może dzieckiem pięknie ubranym...party

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

24 maj 2014 - 15:19:40

moim zdaniem chrzciny nie wymagaja ozdabiania domu poza pięknie zastawionym stołem,to nie kinderbal tylko chrzest

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

25 maj 2014 - 23:10:21

Dokładnie, też wydaje mi się, że ładnie zastawiony stół - co najwyżej z jakimiś białymi dekoracjami na stole i będzie super:)
Z ciekawszych rzeczy widziałam w Lolle.pl takie motylki na kieliszkach:

ładne, pod chrzest chyba można by je wykorzystać bo umieszczone w dziale "chrzest", choć nie wiem czy są bardzo praktyczne.

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

27 cze 2014 - 14:21:58


a może coś takiego? takie dekoracje są np tutaj: http://upominkizreczniezrobione.blogspot.com/

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

27 cze 2014 - 18:37:18

ja ozdabiałam białymi balonami,bez szaleństw.Lepiej stół ładnie przystroic i małe prezenty kupic dla gosci(ja kupowałam aniołki)

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

27 cze 2014 - 21:58:35

Ja mam w lipcu i skupiam się raczej na dziecku i ewentualnie na stole. Dla gości zamawiam aniołki (jest ogromny wybór na all) i dla chrzestnych dyplomy- fajna pamiątka. I to wszystko. A jak pogoda dopisze to chrzciny odbędą się w ogrodzie, ale przystrajać nie mam zamiaru.

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

28 cze 2014 - 10:25:48

ja udekorowałabym tylko ładnie stół, żadnych balonów, aniołków dla gości, wiesz gdzie te aniołki później lądują ?? w koszu lub wciśnięte na strychu wśród rupieci, jak chcesz obdarować gości czymś konkretnym to wybierz jakiąś uroczą fotkę wywołaj w kolorze sepia lub czarno białym wręcz gościom na pamiątkę lub później po uroczystości każdemu z gości po 2-3 zdjęcia pamiątkowe podarujesz zrobione w dniu chrzścin.
Chociaż nie raz otworzą album i powspominają :)

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

28 cze 2014 - 18:32:50

Cytat
ilonkaa20083
ja udekorowałabym tylko ładnie stół, żadnych balonów, aniołków dla gości, wiesz gdzie te aniołki później lądują ?? w koszu lub wciśnięte na strychu wśród rupieci, jak chcesz obdarować gości czymś konkretnym to wybierz jakiąś uroczą fotkę wywołaj w kolorze sepia lub czarno białym wręcz gościom na pamiątkę lub później po uroczystości każdemu z gości po 2-3 zdjęcia pamiątkowe podarujesz zrobione w dniu chrzścin.
Chociaż nie raz otworzą album i powspominają :)
Dlaczego? Z mojego ślubu aniołki nie wylądowały w koszu ani wśród żadnych rupieci, bo przynajmniej wśród najbliższej rodziny stoją gdzies obok zdjęcia ślubnego. I ja przynajmniej jesli idę gdzies gdzie są takie pamiątki to nie mam tych, którzy je wręczają w d**ie i nie wyrzucam do kosza. Zresztą tak samo zdjęcia mogą sie znaleźć gdzies na dnie szuflady, przywalone stosem papierów.

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

05 lip 2014 - 17:35:54

Moje mieszkanko nie było przystrajane z tej okazji. Uroczystość była skromna, zaledwie kilka najbliższych osób, ja z narzeczony, chrzestni. Jedyne co było ozdobione to wejście do mieszkania (od wewnątrz) i stół w jadalni. Każdy z gości otrzymał zdjęcie naszych skarbków na pamiątkę :)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

28 lip 2014 - 14:44:11

Planowanie uroczystości oraz imprez nigdy nie było moją mocną stroną. Osobiście jednak zawsze ratuje się poradami znalezionymi w internecie. Polecam więc przeczytanie artykułu jak zorganizować chrzciny dla dziecka nie tracąc przy tym zbyt dużo pieniędzy oraz czasu na wykonywanie ozdób. W ten sposób z pewnością uda Ci się przeprowadzić świetne rodzinne spotkanie, które dostarczy mnóstwo zabawy i radości.

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

Jak ozdobić dom na chrzest dziecka?

18 gru 2014 - 15:37:49

Ostatnio gdy pomagałam w takim ozdabianiu przyjaciółce inspirowałam się różnymi zdjęciami pokoików dziecięcych z tej strony ABC BOBASA. Te łóżeczka z baldachimami są tak słodkie, że aż nie mogłam w to uwierzyć. wpadłyśmy na pomysł, żeby tak jak tam, kocyki pozwijać w takie "saszetki" i porozstawiać w różnych miejscach, a pod półkami porozwieszać śpioszki:) Wcześniej zrobiłysmy oczywiscie zakupy tak, aby wszystko wyglądało spójnie i podobnie. Była magia!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś dobrego na komary dla dzieci:)