Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

7 minut temu

Biznes

11 minut temu

tabernakula sklep

31 minut temu

zakupy internetowe

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

przeprowadzka ,a przedszkole :(

29 kwi 2014 - 06:16:33

zapisalam dzieci do przedszkola w mojej okolicy ,jednak sie okazalo ,ze sie przeprowadzamy 80 km stad ,co mam zrobic w tej sytuacji?? Na skladanie wnioskow juz za pozno niestety:( znow mam czekac rok na przedszkole?synek a 4latka wiec go pewnie gdzies ,,wcisna,, gorzej z corka bo skonczyla 2.
Mam jeszcze pytanie dotyczace żłobka ,jakie sa srednie koszta złobka na śląsku? bo nie wiem czy bardziej sie oplaca dac dzieci do zlobka i przedszkola czy zatrudnic opiekunke????

Cytat
dariunia22
zapisalam dzieci do przedszkola w mojej okolicy ,jednak sie okazalo ,ze sie przeprowadzamy 80 km stad ,co mam zrobic w tej sytuacji?? Na skladanie wnioskow juz za pozno niestety:( znow mam czekac rok na przedszkole?synek a 4latka wiec go pewnie gdzies ,,wcisna,, gorzej z corka bo skonczyla 2.
Mam jeszcze pytanie dotyczace żłobka ,jakie sa srednie koszta złobka na śląsku? bo nie wiem czy bardziej sie oplaca dac dzieci do zlobka i przedszkola czy zatrudnic opiekunke??????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-14 10:01 przez dariunia22.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

przeprowadzka ,a przedszkole :(

10 lip 2014 - 11:14:25

co ma do jej pytania firma przeprowadzkowa? pojęcia nie mam...

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

przeprowadzka ,a przedszkole :(

02 wrz 2014 - 14:23:36

też mam podobne zdanie, mimo, że my się bardzo o te nasze pociechy boimy one wbrew pozorom doskonale sobie dają radę w takich nowych sytuacjach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Góry z dzieckiem