Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zjeżdzalnie ogrodowe

17 kwi 2014 - 16:44:42

Mam pytanie dotyczące zjeżdżalni ogrodowych plastikowych do mam które takie kupowały dla swoich dzieci. Jakie firmy i wielkości polecacie dla dziecka. Czy są one bezpieczne, stabilne, nie przewracają się?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-08 18:11 przez radosnadolina.

Zjeżdzalnie ogrodowe

17 kwi 2014 - 17:24:25

ja dla 2 latki kupiłam mała w miare ślizgawkę i radocha była :-) nie przewraca sie to i jest bezpieczne.w zeszłym roku kupilismy duża drewniana( zjazd z wysokości ok 150 cm) z hustawka z boku i jako 3 latka super sobie dawała radę.Na dole zrobiłam im basen z piłkami i moskitierę zawiesiłam,wtedy piłeczki tak nie uciekały :-)

Zjeżdzalnie ogrodowe

17 kwi 2014 - 17:38:15

Ja kupiłam na all ale sam ślizg, a konstrukcje z drewna robił mąż. Do tego dokupilismy huśtawkę i dużą ławkę. Jestem bardzo zadowolona. Myslę, że 3 latka to juz dziecko które spokojnie może mieć dużą zjeżdżalnie, bo te małe są na krótko i szkoda kasy jak dla mnie.

Zjeżdzalnie ogrodowe

17 kwi 2014 - 19:33:09

te małe ślizgawki są fajne bo w zimie można mieć w domu i moje dzieci uwielbiały ją.Dzięki temu wątkowi przypomniałam sobie o mojej bo jest na strychu i trzeba by ją juą sprzedać,jak dzieci pozwolą ;-)

Zjeżdzalnie ogrodowe

08 lut 2015 - 16:56:35

my zamawialiśmy i projekt i wykonanie placu zabaw z ludoparc.pl/. Nie było to może najtańsze rozwiązanie, ale wiem, że dzieci mogą się bezpiecznie bawić. No i często przychodzą do nas ich rówieśnicy, a ja nie muszę się martwić o zajęcie czau dzieciom. już się nie mogę doczekać nowego sezonu ogrodowego :)

Zjeżdzalnie ogrodowe

10 lut 2015 - 12:51:12

my mamy smoby, miała dobrą cenę, jest niska, super gatunkowo i bardzo stabilna. synek zaczął na niej jeździć jak miał 1,5 roku i do tej pory 5 lat jej używa, tylko przenieśliśmy ją na działkę. Przez te wszystkie lata była najbardziej trafionym prezentem, super w domu ze zjazdem na dywan, super do kulek, i super do baseniku, bo ma podłączenie na wąż ogrodowy od spodu

Zjeżdzalnie ogrodowe

07 mar 2016 - 13:54:45

Hej
Ja mam w ogrodzie taką zjeżdżalnię www.hop-sport.pl/zjezdzalnie-ogrodowe/ Dzieciaki są bardzo zadowolone. A co najważniejsze tak szybko z niej nie wyrosną.
Zjeżdżalnia jest połączona z ich tajną bazą, czyli domkiem. Muszę przyznać, że mają przy tym dużo zabawy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile mierzą i ważą Wasze pociechy?