Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

17 minut temu

Druk ścienny

25 minut temu

Nowy samochód

44 minut temu

Montaż Klimatyzacji

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na komunie dla chłopca?

12 kwi 2014 - 20:21:31

Szukam ciekawego prezentu dla chłopca do okolo 500 zl. Jest to moj brat i chciałabym, aby prezent byl niepowtarzalny i taki z którego bedzie aktywnie korzystał. Zastanawiam sie nad trampolina, co o tym sadzicie? Prosze o podsuniecie jakichs pomysłow :)

Co na komunie dla chłopca?

12 kwi 2014 - 23:40:31

Trampolina? Sąsiadka kupiła dla dziecka 4 letniego trampoline i przyznam,że ja sądzę,że to nie jest prezent dla chłopca na komunie. Poza tym sąsiadka kupiła w castoramie za ok.700zł i wcale ale to wcale nie jest dobra- ta mata odbijajca z tego co widziałam wogole nie odbiła- tzn.nie jest taka elastyczna. Pokryta jakąs folia jeszcze... badziewie w takiej cenie....

Co na komunie dla chłopca?

13 kwi 2014 - 14:01:08

Ja proponuje tablet

Co na komunie dla chłopca?

13 kwi 2014 - 14:25:13

konsola,tramoplina już wychodzi z mody i jest na 5 min.możesz się zapytać przecież.Mój syn chce koniecznie telewizor

Co na komunie dla chłopca?

13 kwi 2014 - 18:22:58

telewizor, tablet... gdzie sie podziały te czasy kiedy na komunie dzieci marzyły o max rowerze górskim albo o pegazusie :)

Co na komunie dla chłopca?

06 maj 2014 - 12:02:58

Trampolina to bardzo dobry pomysł, męża chrześniak również miał w tym roku komunię, myśleliśmy nad trampoliną, ale okazało się, że ktoś inny w rodzinie chce mu tę trampolinę kupić ;). My kupiliśmy mu rower górski, kilka modeli samolotów i statków do sklejania - http://toysbox.pl/revell-modelarstwo/revell-do-sklejania/, oraz daliśmy pieniądze w kopercie :). Myśleliśmy również nad smartfonem, jednak to chyba zbyt wcześnie na taki telefon :).

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 4/5

Co na komunie dla chłopca?

31 maj 2014 - 13:51:04

Przychylam się do pomysłu z trampoliną.
Im więcej atrakcyjnych form spędzania czasu aktywnie i na świeżym powietrzu, tym lepiej.
Trampoliny Hop-Sport wypadają całkiem fajnie pod względem stosunku cen do jakości.
Tu można zobaczyć jak wyglądają: http://www.hop-sport.pl/pol_m_Dom-i-Ogrod_Trampoliny-366.html


Co na komunie dla chłopca?

23 cze 2014 - 23:25:23

najlepiej zrobisz jak się go poprostu zapytasz co by chiał dostać, może ma jakies niespełnione marzenia związane z jakś rzeczą :)
Nie ma co wymyślać samemu, tym bardziej, że to niamałakwota a może potem leżec w kącie i sie kurzyć.

Co na komunie dla chłopca?

06 kwi 2015 - 20:52:35

telewizor, tablet... gdzie sie podziały te czasy kiedy na komunie dzieci marzyły o max rowerze górskim albo o pegazusie :)[/quote]
Niestety tablety i telewizory są tańsze niż porządny rower...my synkowi właśnie planujemy na komunię zorganizować rower bo już wyrasta ze swojego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zjeżdzalnie ogrodowe