Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

PEPCO

10 kwi 2014 - 21:23:29

Drogie mamusie w tym.wątku będziemy chwalić się swoimi.zdobyczami z pepco :-)

Z racji iż.mam daleko do pepco nie mam możliwości częstych zakupów :-( dopiero w maju.mają otworzyć u.mnie w mieście :-)

Mam pytanie do czy któraś z Was widziała ten kompleciki u siebie?



PEPCO

15 kwi 2014 - 21:09:25

Jest już taki wątek

PEPCO

15 kwi 2014 - 21:33:43

Mamy ten komplecik.Kupiliśmy go w zeszłym roku-już były i teraz są te same w sprzedaży.Powiem szczerze,że są fajne.Polecam:)

PEPCO

15 kwi 2014 - 21:40:23

moja córka dostała taki w prezencie i mi się bardzo podoba :) w cieplejsze dni zaczniemy go zakładać to sprawdzę jak zachowuje się po praniu :)

PEPCO

15 kwi 2014 - 21:42:27

ubrania jednorazowe ile razy bym nie kupiła to wniosek ten sam
ładne i owszem ale do pierwszego prania

PEPCO

15 kwi 2014 - 21:54:47

Nie kupuje ubrań w Pepco,bo szkoda pieniędzy.Te ubrania są dziwne w dotyku. W składzie pisze 100% bawełny,a sztywne ,że szok.

PEPCO

15 kwi 2014 - 22:28:00

U mnie były niedawno, ale nie wiem czy jeszcze są. Co do ubranek z pepco, to często rzeczywiście tak jest, że są kiepskiej jakości. Ale czasem można kupić coś fajnego i dobrego gatunkowo i moje córki kilka takich ciuszków mają. Ale są to te w cenie ok 30 zł i więcej. Te tańsze, to często jak już ktoś napisał jednorazówki. Jednak muszę przyznać, że na takie jednorazówki można też naciąć się w innych "znanych" sieciówkach za dużo wyższą cenę.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

PEPCO

16 kwi 2014 - 10:17:40

beznadziejne w dotyku sztywne sztuczna niby bawelna ,czesto krzywo szyte,rozlaza sie na szawach ze nie wspomne o praniu ,a majteczki to juz jak nic jednorazówki...moze i ładne na zdjęciu i nic wiecej

PEPCO

16 kwi 2014 - 12:03:53

Ja uwielbiam kupowac w Pepco i szczerze nie zdarzyło mi się żeby coś po praniu sie zniszczyło i było nie do noszenia. Jestem bardzo zadowolona. Owszem bluzeczki które na ogół są za 7,99 np są nie raz krzywo szyte- dlatego pewnie taka cena. Ale na ogół kupuję je do latania- do piaskownicy i na plac zabaw. Rzeczy które maja jakieś aplikacje piorę recznie i przez to służą bardzo długo. Ja jestem za zakupami w Pepco :D Nie raz wydam 100 zł a mam ciuchów dwie torby. Uwielbiam też ozdoby do domu z pepco. Ostatnio kupiłam lampion biały w kształcie klatki. Jest cudny i każdy sie nim zachwyca :D I sliczną osłonke na kwiat z sowami :D Zawsze muszę z czymś wyjść :D :)

PEPCO

16 kwi 2014 - 13:06:39

Cytat
leniszcze
beznadziejne w dotyku sztywne sztuczna niby bawelna
Nie rozumiem jak może być sztuczna bawełna :) bawełna to coś naturalnego przecież
Co do sztywności ubrań to jest to wina barwników dodanych do materiału, często złej jakości.
A ubranka w pepco oczywiście kupuję i w większości jestem zadowolona, bo wole kupić 5 bluzek po 9.99 niż 2 za 30 zł czy więcej. Uwielbiam legginsy dla córki po 7.99 czy 9.99 :)

PEPCO

16 kwi 2014 - 14:23:56

są ładne, natomiast jakość kiepska
no alee.. można powiedzieć , że adekwatna do ceny ;p

PEPCO

16 kwi 2014 - 14:28:56

Cytat
soprano
Cytat
leniszcze
beznadziejne w dotyku sztywne sztuczna niby bawelna
Nie rozumiem jak może być sztuczna bawełna :) bawełna to coś naturalnego przecież
Co do sztywności ubrań to jest to wina barwników dodanych do materiału, często złej jakości.
A ubranka w pepco oczywiście kupuję i w większości jestem zadowolona, bo wole kupić 5 bluzek po 9.99 niż 2 za 30 zł czy więcej. Uwielbiam legginsy dla córki po 7.99 czy 9.99 :)
Ja tez legginsy uwielbiam z pepco. Moja córcia jest szczuplutka i gdzie bym nie kupiła to legginsy jej wiszą, a nogawki wyglądają jak spodnie. Z pepco są przyległe jak tak jak powinny wyglądac legginsy. Ostatnio kupiłam śliczne jedne w kwiaty i jedne w czarno białe pasy. Ja tak samo wolę kupić kilka rzeczy w pepco niż jedną drogą w jakimś markowym sklepie. Tym bardziej że po każdym dniu w przedszkolu wszystko jest do prania, a kolana po kilku razach pościerane i nie jest mi wtedy żal ;)

PEPCO

16 kwi 2014 - 14:44:56

mnie nie stać na zakupy w pepco.....ponieważ jedno-dwa prania i rzeczy wyglądają jakby były po co najmniej 2ce dzieci,sprane,rozciągniete,skulkowany materiał.wole dołozyc i kupic w innym sklepie.droższe ale starcza na długo i jeszcze 3/4 sprzedaje ciuszków.

PEPCO

23 cze 2014 - 23:52:30

też tam często kupuję,
tanio ale słaba jakość

PEPCO

06 kwi 2015 - 14:59:16

Jaka cena taka jakość;p

Jaka cena, taka jakość;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-06 15:06 przez loczek3210.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na komunie dla chłopca?