Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PEPCO

06 kwi 2015 - 21:48:14

W życiu nie kupiłabym ciuchów dla swojego dziecka w Pepco. Przecież to chińskie badziewie, nie mówiąc już o szkodliwości barwników, które nie są obojętne dla delikatnej skóry naszego dziecka.

PEPCO

07 kwi 2015 - 08:20:03

Ja lubię Pepco, ale kupiłam małemu spodnie na 3-6 m. Miał na sobie może 2-3 razy i już dziurki przy szwie.... mimo to lubię ten sklep :)

PEPCO

07 kwi 2015 - 10:08:13

Czasem w pepco są odrzuty z produkcji angielskich marek takich jak np. next. Mi się kilka razy udało kupić takie ubranka ,widziałam np. sweterek w next i za dwa miechy kupiłam taki w pepco, kupiłam tez raz trampki identyczne jak w next z taka gwiazdą. Teraz już niestety coraz rzadziej można trafic na takie ciuszki ale warto szukać. Pepco w ogóle kiedyś nazywało się strether czy cos takiego i był to właśnie sklep z angielskimi markami (były ciuszki ladybird i atmosphere czasem) potem został przekształcony w pepco i zaczęła się lipa.

PEPCO

01 maj 2015 - 21:47:20

Mam troche ubranek z pepco, ale ich jakość jest kiepska

PEPCO

02 maj 2015 - 07:13:36

Ja też nie lubię ubrań z Pepco. Kupiłam córce tunikę i po 1 praniu aplikacja zaczęła się strzępić. Do tego jest krzywo uszyta albo tak się porozciągała podczas prania. Szkoda pieniędzy :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skaza białkowa proszę o odezwanie się mam które mają ten sam prblem