Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gadżety dla mam

02 kwi 2014 - 12:20:24

Jak w temacie - znacie jakieś gadżety ułatwiające życie mamom?
Coś, co jest drobiazgiem ale może okazać się odkryciem i bez czego ciężko sobie później wyobrazić życie? :)
Jestem gadżeciarą i uszczęśliwiają mnie praktyczne drobiazgi :)

Gadżety dla mam

03 kwi 2014 - 15:47:38

leniszcze - czegoś takiego to ostatnio szukałam, a w naszym sklepie nie było wtedy nawet głupich zmywaków. :)

Ja się przyznaje do "materiałowej" mody. Zakupy nosze w siatkach prawie jak za czasów babci (chociaż ona to miała wręcz taką ze skóry, albo czegoś skóropodobnego. :) Nawet na jedzenie udało mi się znaleźć podobne woreczki także - plastik won z chaty i przynajmniej mam spokój z reklamówkami.

Gadżety dla mam

16 kwi 2014 - 12:39:14

Cytat
Marlenek
leniszcze - czegoś takiego to ostatnio szukałam, a w naszym sklepie nie było wtedy nawet głupich zmywaków. :)

Ja się przyznaje do "materiałowej" mody. Zakupy nosze w siatkach prawie jak za czasów babci (chociaż ona to miała wręcz taką ze skóry, albo czegoś skóropodobnego. :) Nawet na jedzenie udało mi się znaleźć podobne woreczki także - plastik won z chaty i przynajmniej mam spokój z reklamówkami.
A jakie masz woreczki nie z plastiku?

Gadżety dla mam

16 kwi 2014 - 12:45:53

Te gabki magiczne rewelacyjne, przed swietami Bozego Narodzenia byly w biedronce po 2,99.

Gadżety dla mam

16 kwi 2014 - 16:04:47

Może to nie drobiazgi ale mi życie ułatwia niania i podgrzewacz do butelek. Silikonowe szczoteczki takie na palec.

Gadżety dla mam

25 kwi 2014 - 11:30:15

CHeesse- to są takie uniwersalne woreczki z Mon Petit Blue (takie z niebieskim kotem). Są mocne, ale jak ci się coś w nich zamoczy, albo pobrudzi to możesz je spokojnie wyprać.
Na zakupy, to już nosze też takie z marketu zielone. A to nawet nie dlatego,że jest ekologicznie (to też jakieś "za", ale bezpieczniej nieść zakupy w tym niż w reklamówkach.

Gadżety dla mam

25 kwi 2014 - 16:39:25

Bezpiecnziej i wgydoniej, od foliówek ręce bolą jak tlyko coś cięższego ;)
Te woreczki mon petit fajna psrawa - chyba małej na drugie śniadanie kupię do szoły i przyjaciółce na smoka, bo nie mogę patrzeć jak nosi w foliaku na spacery.
A tych gąbek w Biedronce nie widziałam :( Fajnym gadżetem dla mam są też muszle laktacyjne, ale to już bardzo osobiste ;)

Gadżety dla mam

07 maj 2014 - 01:02:17

Dzięki - woreczki są super, funkcjonalne i ładne, takie nieprzesłodzone :-)
Aniolekkk777 - fajny ten blog :-)
Dzięki za inspirację! :-)

Gadżety dla mam

13 sty 2015 - 22:05:50

Mój nowy nabytek przedstawiam:

Bardzo praktyczny worrczek z porządnymi sznurkami - dla mamy i dla dziecka, do szkoły, na wycieczki, na kapcie, na zakupy. Śliczne wzory i całkowicie polska produkcja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 22:07 przez CHeesse.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sesja zdjęciowa dla noworodka warszawa