Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZEŚĆ DZIEWCZYNY! JUŻ NIERAZ MI POMOGŁYŚCIE, TAKŻE MYŚLĘ, ŻE I TYM RAZEM MOGĘ LICZYĆ NA WASZĄ POMOC :)
POSZUKUJĘ SPACERÓWKI DLA CÓRKI, TYLKO PROBLEM JEST TAKI, ŻE BAGAŻNIK MOJEGO SAMOCHODU JEST MAŁY, TAKŻE TYPOWE PARASOLKI KTÓRE MAJĄ PRZEWAŻNIE 106CM DŁUGOŚCI ODPADAJĄ... WYMIENIĘ O JAKIEJ SPACERÓWCE MARZĘ ;)
-DŁ. GÓRA 90CM ALE LEPIEJ MNIEJ, SZER. 60CM
-ROZKŁADANE DO POZYCJI LEŻĄCEJ
-KÓŁKA ŻEBY DAWAŁY RADĘ RÓWNIEŻ W TERENIE
-SIEDZISKO PRZEKŁADANE PRZODEM I TYŁEM DO JAZDY

MYŚLĘ ŻE TO NAJWAŻNIEJSZE CECHY :) JEŻELI KTOŚ MA SPRAWDZONY JAKIŚ WÓZECZEK, PROSZĘ PISZCIE:)

Moja znajoma ma QUINNY ZAPP XTRA i sobie chwali . Jest w nim regulacja siedziska oraz zmiana stron siedziska .Jest dość mały ale dł. to 95 cm a widzę poszukujesz mniejszego .

Ja miałam dla córki- co prawda parasolke, ale była mała. Szukałam wózka takiego na wyjazdy, żeby był sobie w samochodzie. Kupiłam na allegro, żaden markowy. Ale powiedziałam że nigdy więcej takiego małego wózka. Prowadziło się okropnie, rozstaw kół był tak wąski, że co chwilę kopałam w koło jak szłam. Latem nie raz przywaliłam nogą aż do krwi :/ Poza tym moj mąz kóry ma ponad 190 cm wzrostu w ogóle nie mógł z tym wózkiem dac rady. Rozumiem, że chodzi o transport wózka w niewielkim samochodzie. Nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, bo już nigdy małego wózka nie kupie. Ja jednak stawiam na duże i wygodne. W tym małym córka wyglądała smiesznie w wieku 3 lat. A jednak idąc do miasta było mi wygodniej wpakowac ją do wózka niż wlec sie pół dnia z nia na nogach. Wózek co prawda stoi w piwnicy, ale dla drugiego dziecka nawet nie mam zamiaru go wyciągac. Życzę powodzenia w znalezieniu takiego, który bedzie odpowiadał i bedzie wygodny zarówno dla Ciebie jak i dla małego pasażera ;)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

koleżanka miała Inglesina Espresso, ale to też wózek dla niskich rodziców bo przy 180 to porażka w prowadzeniu, trzeba wyćwiczyć małe kroczki, aby nie kopać się w pałąk, ja tam nie miałam z tym problemu, ma piankowe koła i nie hałasował przy spacerach

quinny zapp xtra też mi się spodobał, ale niestety żeby go złożyć trzeba zdjąć całe kubełkowe siedzisko, które również zajmuje dość sporo miejsca z tego co wyczytałam z opinii innych :I.
A jeżeli chodzi o to, że poszukuję małej spacerówki to miałam tylko na myśli to żeby była mała po złożeniu;) bo typowe parasolki to są tylko dobre do centrum handlowego ;), a że ja mieszkam blisko lasu, to muszę mieć coś takiego czym się da również przejechać po leśnych ścieżkach ;)
dziękuję za te info i proszę o więcej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zamknieta w 4 scianach