Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

23 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 17:26:44

Dziewczyny może głupie pytanie i będziecie się śmiały ze mnie ale chciała zapytać kilka osób o zdanie :) a konkretnie czy wam sie podoba imię Michalinka? ;) Bo takie wybraliśmy z mężem dla naszej córeczki i wszyscy nas wyśmiali ;/ znajomi i moi teściowie. Tylko moja mama i siostra mówią że jest śliczne :) Nie chce żeby mi mała w przyszłości powiedziała ze ją skarałam ale mi się ogromnie podoba :) ale jak wy myślicie? :)
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 17:32 przez charlotte2901.

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 17:37:31

A ja często słyszę jak dają takie imię i uważam że jest naprawdę ładne i przyjemne. Myślę, że nie skrzywdzisz nim dziecka, chyba gorzej jakbyś dała dziecku na imię Teofila albo Genowefa ale to zależy też co się komu podoba:) pamietam jak powiedzieliśmy ze chcemy dać córce na imię Laura to też nie było zachwytu a teraz każdy sie przyzwyczaił i wręcz zaczęło się podobać ludziom bo córe mamy przekochaną i mega wesołą:) Nie przejmuj się znajomymi bo najważniejsze żeby podobało się Tobie i mężowi, reszta się przyzwyczai:)

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 17:51:10

To bardzo ładne imię; ) nie przejmuj sie gadaniem innych bo nie warto. Nigdy nie znajdziesz imienia które bedzie sie podobac wszystkim.... ile ja sie nasluchalam od rodziny a przede wszystkim od babc i tesciowej ze nie takie ze inne... za pierwszym razem sie troche tym przejmowalam ale za drugą ciążą to nie zwracalam juz uwagi na takie gadanie ze skrzywdze dziecko takim imieniem czy cos....
NAJWAŻNIEJSZE ZE TOBIE I MĘŻOWI SIE PODOBA!!!!!!

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 17:57:53

imię nie jest złe,to Wam ma się podobać a innym nic do tego!!!pomyśl jak będziesz mówic zdrobniale i czy to sie wam podoba

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 18:29:56

mój synek ma na imię Michał i też się moim rodzicom srednoio podobało ale się przyzwyczaili :-)
Wiesz od czego pochodzi form tego imienia- poczytaj bo jest naprawdę godne wyboru :-)
A najwazniejsze, że ma się podobac wam, a dziecko się przyzwyczaja do swojego imienia tak jak do włosów :-)

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 18:42:15

Nie patrz na to co mówią inni,to wam ma się podobać:)
Bardzo ładne imię,sama kiedyś nad nim myślałam,ale mam w rodzinie już dwie Michaliny:) My mamy Marcelinę i Dominikę i na początku też wszystkim jakoś nie bardzo pasowało Marcelina,ale się przyzwyczaili:)

Imię dla córeczki :)

20 mar 2014 - 19:50:03

Michalina to przecież normalne, nawet czesto ostatnio nadawane imię. Nie rozumiem z czego sie tu można smiać o.O Ogólnie imię mi się nie podoba, ale na pewno nie jest śmieszne (po prostu nie w moim guście ;)) Daj na imie tak jak uwazacie Ty i Twój maż. Skoro oboje tak wybraliście to nie zmieniajcie! Ja czekam na Alicję ;) Oby do maja... :)

Imię dla córeczki :)

24 cze 2014 - 00:09:18

Mi się podoba to imię.

Ja dałam swojej Antonina :)

Imię dla córeczki :)

21 sie 2014 - 20:18:25

Ja bede miec Emilie :-)

Imię dla córeczki :)

22 sie 2014 - 09:36:45

Ja mam dwie córeczki. Starsza ma na imię Nikola a młodsza Alicja. Do imienia Nikola jakoś tez nie wszyscy z mojego otoczenia pałali entuzjazmem ale nam się podobało. Teraz Nikosia ma już ponad 4 lata i jest świetną dziewczynką, a wszyscy dookoła już się przyzwyczaili do imienia. A co do Alicja to wybór starszej siostry :). Nam się spodobałao i tak zostało. co do imion to zawsze znajdzie się jakoaś babcia, ciocia czy znajoma którj nie edzie szię podobało. Nie ma się co przejmować, a co dmo Michasi to wg mnie jest ok.

Imię dla córeczki :)

22 sie 2014 - 10:14:25

Bardzo ładne imię. i przecież to nie jest jakieś mega wielce wymyślne :)
Imię dziecka wybierasz tylko Ty z mężęm..a o zdanie możesz zapytać rodzine.. Każdy ma inne upodobania dlatego nie wszystkim to pasuję. Ale to tylko ich zdanie.. To Wam ma się podobać imię dla Waszego dziecka :)

Ja trochę mam wymyślne a nie przejmuję się opinią rodziny. chociaż mama jest za :
Dla córeczki mam Viviana, a dla synka Aron lub Gracjan (ponieważ dopiero jestem na początku ciąży to nie znam płci ) ale już myślę nad imieniem hehe taki bzik :P

A syna mam już o imieniu Kevin ( przezwisko tatusia ;p )

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie ! :)

Imię dla córeczki :)

22 sie 2014 - 12:21:39

Ja jestem jak najbardziej za. Bardzo ładne imię. Moja córcia ma na imię Aniela :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozbrajające teksty naszych pociech