Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Disney

28 lut 2014 - 15:44:14

Hej :)
Poszukujecie dla swoich pociech jakiś ciuszkór z Disneya ??:)

Disney

28 lut 2014 - 16:41:43

Hej,miło,że pytasz,niestety jakość tych ubranek jest nieadekwatna do ceny.Zimą kupiłam kurtkę,kombinezon,body tej firmy i lipaaaa,kurtka co prawda średnio szanowana,bo zakładana na plac zabaw,rozłazi się w rękach,body rozlazły się w ramionach,nadruk zszedł w 1-szym! praniu i zostawił brzydki żółty znak po kleju,kombinezon ok,ale był za cienki na zimę w pl,także NIE my nie poszukujemy

Disney

28 lut 2014 - 17:14:46

nie kupujemy , nie lubimy disneya

Disney

28 lut 2014 - 18:04:49

Nie,nie poszukuję. Straszne badziewie.

Disney

28 lut 2014 - 18:14:20

Kilka razy kupiłam bluzeczki i wszystko przy praniu złazi, zostaja brzydkie ślady. A tanie nie są, więc już nie kupuje tego. Jedynie z pościeli jestem zadowolona.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Disney

28 lut 2014 - 19:47:19

rajstopy mają fajne i trwałe, z majtek też poodchodziły aplikacje (same majty sa oki, ale za białe gatki nie płaciłam)

Disney

28 lut 2014 - 20:05:52

Cytat
AnnaSt-d
rajstopy mają fajne i trwałe, z majtek też poodchodziły aplikacje (same majty sa oki, ale za białe gatki nie płaciłam)
no fakt, rajstopy sa ok. Nie mechacą się tak szybko jak inne i nie rozciągaja się. Jednak ciuszki gdzie są te gumowane aplikacje to jest tragedia :/

Disney

06 kwi 2014 - 15:19:14

Witajcie
Jeżeli chodzi o ubranka Disney to tak naprawdę nie ma takiego producenta odzieży.Mylnie sądzicie ,że to Disney je szyje.Disney tylko sprzedaje licencje na umieszczenie bohaterów z bajek.Nie zgodzę się,że wszystkie ubranka są złej jakości.Sama posiadam dużo ubranek z licencją uszytych przez George i są fantastyczne.Prasowanki ,aplikacje i różne gadżety są wysokiej jakości.Materiał nie mechnaci się i kolory się nie spierają.

Cytat
mordka551
Witajcie
Jeżeli chodzi o ubranka Disney to tak naprawdę nie ma takiego producenta odzieży.Mylnie sądzicie ,że to Disney je szyje.Disney tylko sprzedaje licencje na umieszczenie bohaterów z bajek.Nie zgodzę się,że wszystkie ubranka są złej jakości.Sama posiadam dużo ubranek z licencją uszytych przez George i są fantastyczne.Prasowanki ,aplikacje i różne gadżety są wysokiej jakości.Materiał nie mechnaci się i kolory się nie spierają.Wszystko zależy od tego jaki producent odzieży kupi od disneya licencję. Jeżeli jest to dobra firma,to i ubranka będą takie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 15:34 przez mordka551.

Disney

06 kwi 2014 - 18:25:00

Zgadzam sie z mordka551 jeśli kupicie ubranie dobrej firmy nic sie nie dzieje z ubrankami ja mam piekny zestawik z C&A i świetnie sie trzyma nic sie z tym nie dzieje wczesniej też mialam kilka sztuk z disneya i równiez byly świetnej jakosci

Disney

06 kwi 2014 - 21:40:31

zazwyczaj kupuje rzeczy z naszywkami a nie nadrukami i nic się z nimi nie dzieje.
ps. można kupić oryginalne rzeczy z metką tylko disneyowską a nie np. george by disney ale nie w PL...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 21:41 przez Darmoszka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strach przed kąpielą.