Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Witam wszystkie mamusie :)

Mam pytanie do tych, których pociechy mają te urocze i drogie zabaweczki :)
Niedawno i moja córka stała się chyba niestety posiadaczką tej zabaweczki.
Kupiliśmy zestaw z akwarium, zabawka kosztowała 99 zł, więc nie mało ehh i na drugi dzień już zaczął się problem.
Mianowicie BATERIE - córka bawi się rybką maks dwie godziny, tzn rybka pływa dwie godziny w wodzie i baterie trzeba wymieniać codziennie. Póki co zużyłyśmy te z zestawu i zastanawiam się czy one są tak słabe czy zabawkę wymyślili producenci baterii :( bo jakoś to mi się by nie przeliczało, kupowac codziennie baterie.

Jak to jest u Was?

Nie mam tej zabawki, ale córcia ma sporo innych na baterie i ja juz dawno zainwestowałam w akumulatory i kupiłam ładowarkę, bo z tymi bateriami to była jakas masakra. Teraz od razu do nowej zabawki kupujemy akumulatory i ładujemy. Jak przeliczyliśmy to na baterie do zabawek wydawaliśmy iles razy więcej niz kosztowała zabawka :/ Teraz nie ma juz z tym problemu ;) Polecam :)

Nasza rybka pływa od Bożego Narodzenia, codziennie w kąpieli z córką po ok. 10-15 minut i wciąż działa na pierwszych bateriach.
Z tego co wyczytałam na opakowaniu to rybka nie jest przeznaczona do ciągłego pływania w akwarium jak prawdziwe zwierzątko, mimo, że reklama (i akwarium w zestawie) sugeruje co innego...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spacerówka Babyzen Yoyo opinie