Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

Rewelacyjne okna

21 minut temu

e-papieros

45 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Od jakiegos czasu moje dziecko (czteroletni chłopczyk) nie chce jeść. Wszystkie jest be i niesmaczne. Nie wiem co mam robić. Jakieś porady? Liczę na kilka opinii, zawsze można wybrać tę najpopulraniejszą (i pewnie tym samym najtrafniejszą poradę).
A żeby nie było, że nie daje nic od siebie, to tutaj są porady odnośnie tego, co w takiej sytuacji robić: LINK. Sprawadzam, czy macie podobne zdanie.

Ja to robiłam tak pytałam ,czy je śniadanie jak mówiła że nie to nawet nie robiłam aż do obiadu albo do kolacji i oczywiście nic między posiłkami tylko picie wiadomo .Na drugi dzień wszystko wróciło do normy.
Albo Apetizer kup u nas działało .
Albo nie chce jeść bo ma chore gardło.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

dokładnie,nie chce niech nie je ,ale zadnych slodyczy ewentualnie jak sam weżmie jakis owoc,u nas tez sie sprawdzalo

Żadnych słodyczy, nie zapychaj też dziecka makaronami czy naleśnikami (te potrafią się dzieciom nie nudzić przez naprawdę długi czas). Jak zgłodnieje, to przyjdzie, a jak nie, to spróbuj Apetizera, nam też pomógł.

zagadaj go :D
i dawaj mu, po łyżeczce. I mów, ,,to za mamusie'' ,,to za taatusia'' ,,a za babcie nie zjesz?'' :D
na mnie jak byłam mała, to ponoć działało :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktory zestaw?