Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pościel do łóżeczka. Jaka?

02 sty 2014 - 19:04:16

Witajci


poszukuję dobrej jakościowo pościeli dla dziecka, nie wiem jaką wybrać mam carter'sa sprawdzonego, ale aktualnie w ofercie na allegro nie ma nic prócz kocyków itp.
chodzi mi o zestaw max 4 elementy, z ochraniaczem

polecano mi w sklepie z artykułami dziecięcymi firmę Amy i Feretti, ale feretti miałam i nie byłam zadowolona więc moze coś innego? Pościel do ceny 350zł.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

02 sty 2014 - 19:38:19

Polecam :
- niskobudżetowe zakupy pościeli dziecięcej w IKEA (dobra jakość, ładny design, ceny wyjątkowo atrakcyjne)
- a z polskich producentów chwalę sobie produkty DREWEX (zwłaszcza prześcieradełka z gumką)

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Pościel do łóżeczka. Jaka?

23 sty 2014 - 00:51:51

Może popatrz ma te pościele piękne i proste [Moderacja - nieopłacona reklama] Panie bardzo chętnie Ci doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Ja mam dla mojej córeczki podobną pościel i jestem zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 13:00 przez moderator.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

23 sty 2014 - 11:32:55

Ja kupuje poprostu pościel z bawełny, cena max 100 zł. Córka ma dwie z serii disneya i jestem bardzo zadowolona. Raczej nie miałam jakichs wymagan co do firm. Jak była malutka zamawiałam na all poprostu bawełniane (ok 50 zł) i teraz tez mam taki zamiar dla drugiego maleństwa. Wolę kupic tansze a czesciej zmieniać. Na jakość nie narzekałam, nie spieraja sie kolory, nie drą. Jak dla mnie 100% zadowolenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-23 12:56 przez Mija84.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

23 sty 2014 - 12:01:19

Mamo-Tato ( to chyba Drewex ) albo Guga Marie z tym że w tej drugiej musiała byś zapytac czy doszyja ochraniacz.

A jeśli lubisz rzeczy standardowe to może Zestaw pościeli Fluffy Colours ? Albo wpisz na facebooku
TUPTAJĄCE BIEDRONKI



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-23 12:06 przez Antalisa.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

23 sty 2014 - 13:16:43

dokładnie jak Mija84 zamawiałam pościel dla dzieci na allegro, chociaż kosztowała ok 50zł 5 lat temu i rok temu to trzymają się super,ta co 5 lat temu do nas powróciła i jest już przy 4 dziecku służy na zmianę a stan jak po 1 dziecku. Lubię kolorki żywe i zawsze myślałam że po czasie mogą się sprać a tu proszę trzymają się jak nowe :) czasami lepiej się zastanowić czy warto wydać tyle pieniędzy jak można kupić to samo a taniej tyle że nie mają metki z jakiegoś markowego sklepu a jak ktoś przychodzi do dzidziusia to i tak nie zwraca uwagi na metkę :) takie jest moje zdanie

Pościel do łóżeczka. Jaka?

23 sty 2014 - 15:25:01

Polecam firme GLUCK

Pościel do łóżeczka. Jaka?

09 sie 2014 - 15:40:21

ja kupiłam śliczną pościel w sklepie bellbino.pl z delikatnej satyny bawełnianej, miłej i przyjemnej w dotyku.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

11 wrz 2014 - 12:32:43

Ja mam pościel ze sklepu papillon-shop.pl, jest prześliczna i super jakość, ja kupiłam z lnu, polecam zajrzeć.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Pościel do łóżeczka. Jaka?

29 kwi 2015 - 17:59:51

Kupiłam pościel dla synka tutaj Jest dobra jakościowo i świetnie się sprawdza. Dziecku nie jest za gorąco ani nie marznie. Polecam.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

07 maj 2015 - 19:08:42

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Pościel do łóżeczka. Jaka?

29 maj 2015 - 08:40:48

Kwestia budżetu jaki masz to wykorzystania, ale raczej szukaj jakościowej pościeli z ciekawymi motywami. Najlepszy tego przykład - http://soccer-shop.pl/50-posciel-animal-planet Oczywiście nie ma tutaj żadnej reguły - bo Twojemu dziecku może przecież odpowiadać coś całkiem innego.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 5/5

Pościel do łóżeczka. Jaka?

02 cze 2015 - 11:30:56

Warto zainwestować w oryginalny materac oraz pościel Naturalmat ze strony [Moderacja - nieopłacona reklama]. Chodzi o zdrowie dziecka, więc tutaj to bym raczej nie doradzał chińskich materacy, czy pościeli, bo to często są trujące rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 12:59 przez moderator.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

07 lip 2015 - 08:21:02

W miarę tanią i w różnych wzorach pościel dla dzieci kupiłam ostatnio na stronce sklepu Agajtex. Mają różne wzrory dla chłopców i dla dziewczynek i też takie bardziej neutralne.

Pościel do łóżeczka. Jaka?

07 lip 2015 - 08:58:20

Ja kupiłam tu https://paisley.pl/ świetna jest. Polecam ;) https://paisley.pl/ochraniacz-na-lozeczko-slodkie-muffinki/1028 dokładnie ten zestaw;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rekrutacja do Warszawskich żłobków 2014