Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

28 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wolne w przedszkolu?

02 gru 2013 - 09:34:50

witam
ponieważ moja dziecko poszło pierwszy raz z w tym roku do przedszkola chciałbym zapytać doświadczonych już mam jak to jest np z feriami czy przerwa świąteczną w przedszkolu,czy w przedszkolu dzieci maja wolne tylko 3 dni wigilia i dwa dni świat czy od wigilii do nowego roku? i czy w przedszkolach tez są ferie?

wolne w przedszkolu?

02 gru 2013 - 09:42:23

To chyba zależy od przedszkola...u nas w przerwie świątecznej przedszkole będzie otwarte jeśli zbierze się grupa min. 15 maluchów, ale te dni będą bez wyżywienia (kucharki muszą wybrać urlopy), to samo z feriami...

wolne w przedszkolu?

02 gru 2013 - 09:56:47

u nas w ferie dzieci chodziły a w okresie między świętami a nowym rokiem trzeba było zgłosić czy dziecko będzie chodziło czy nie aby wiedzieli ile mniej więcej będzie dzieci w tym czasie ale przedszkole było normalnie otwarte w ten czas :) ale to pewnie wszystko zależy od przedszkola jak funkcjonuje w tym czasie :)

wolne w przedszkolu?

02 gru 2013 - 10:29:16

wydaje mi sie że powinno byc czynne,bo niektórzy rodzice normalnie pracuja w te dni i potrzebuja opieki nad dziećmi..też obowiązują zapisy,bo musza przygotowac dyżury dla nauczycieli..u mnie także bez wyżywienia..co do ferii to w podobny sposób tylko że wyżywienie będzie:)

wolne w przedszkolu?

02 gru 2013 - 11:29:50

W przedszkolach w Warszawie jest normalnie czynne jak zwykle, z tym że na Wigilię i okres miedzy świętami a Nowym Rokiem panie zawsze robiły listy, kto będzie a kto nie, żeby przedszkole wiedziało ile posiłków będzie trzeba.
Za to w wakacje (lipiec-sierpień) dzieci musiały chodzić do innych przedszkoli na dyżury, trwające po 2 tygodnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skarpetkowe dylematy