Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

01 gru 2013 - 18:24:46

Hey . Wielkimi krokami zbliżają się święta.
Sklepy przepełnione są promocjami i reklamami upominków.
Mimo to ja nie mam żadnego pomysłu co mogę darować mojemu młodszemu bratu .
Chciała bym żeby mój prezent rozwijał go w jakiś sposób i nie był banalny np. malowanka, oraz żeby go zainteresował i nauczył spędzać samodzielnie czas.
Macie może jakiś pomysł ??
Co Waszym pociechom przyniesie Mikołaj pod choinkę ?
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź :D
(cena nie gra roli )

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

01 gru 2013 - 19:59:54

Może jakieś klocki lego,klocki konstrukcyjne na baterie solarne,roboty bionnicle,mój pięcioletni chrześniak uwielbia tego typu zabawki.

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

01 gru 2013 - 20:07:09

Jako siostra , znasz brata najlepiej i wiesz jakie lubi zabawki , jakich ma ulubionych bohaterów .

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

01 gru 2013 - 20:20:35

zestawy playdoh są świetnedla dzieci w tym wieku

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

01 gru 2013 - 20:21:41

U nas 6 letni Emilek dostanie zestaw klocków lego i grę Angry Birds.

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

02 gru 2013 - 22:15:13

O to chodzi ze on wlasnie uwielbia gry na komputerze ;( chce tym prezentem go od tego odciagnac

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

02 gru 2013 - 23:06:01

O rety, nie ma nic gorszego niż takie małe dziecko i już uzależnione od kompa, ogólnie to boję się co się stanie z naszę cywilizacją, jak wszyscy będziemy non stop tkwić w komputerach i w sieci :o totalny szok. Moja córka dostanie Barbie i basen pływających szczeniaczków, bo wygrałam go w loterii świątecznej Mattela. Wydatek z głowy, z czego przeogromnie się cieszę :)

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

02 gru 2013 - 23:10:42

Gratulacje, bardzo sprytnie, też muszę zacząć grać w konkursach. A jakie są zasady tej loterii?

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

03 gru 2013 - 12:52:35

No kupujesz coś Mattela,rejestrujesz paragon i kręcisz kołem w loterii, no i jakby to tyle co musisz zrobić.

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

03 gru 2013 - 16:11:40

Wpisz w wyszukiwarce sprytnezabawki. Na pewno znajdziesz coś ciekawego :)

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

03 gru 2013 - 19:34:52

Może jakąś grę planszową lub karcianą dostosowaną do jego wieku, a w którą Ty też chętnie zagrasz razem z nim. Np. Monopoly ma taką wersję z bankomatem. Mój synek właśnie w wieku 5 lat sam sobie taką grę wybrał za pierwsze pieniądze ze skarobnki :)
Granna ma też bardzo fajne planszówki.
Poza tym zestawy lego są najróżniejsze spokojnie można coś wybrać, albo hot wheels, jeśli lubi autka.
Ciastoliny nie polecam, u nas się zupełnie nie sprawdziła, szybko trafiała do kosza, bo wiecznie nie zamknięta wysychała.
Są takie tory do puszczania kuleczek i wiele innych.
Ja się w tym roku nie mogę zdecydować, za dużo pomysłów mam :/

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

06 gru 2013 - 10:31:47

Moja córka dostała na Mikołajki książeczki edukacyjne z klockami bambinoLUK i fajnie się ten prezent sprawdził. Mala zadowolona. Dla starszych dzieciaków jest inna seria: miniLUK więc może to jest pomysł na rozwijający prezent?

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

07 gru 2013 - 14:43:44

Tak, jak wspomniała alexis - zestawy Playdoh to świetna sprawa dla dzieciaczków w tym wieku. A fajnym dodatkiem do prezentu bożonarodzeniowego może być np. list od Świętego Mikołaja albo video. Reklamowali to jakiś czas temu w TV, chyba w PnŚ. Tu możecie sobie zobaczyć, o co chodzi: list od mikołaja. Zamawiam w tym roku to dla swojego siostrzeńca ;). Mam nadzieję, że mu się spodoba.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

09 gru 2013 - 12:19:20

Spróbuj kupić coś w Smyku. Swoim synom zawsze kupuję zabawki w tym sklepie. W tym roku dostaną na gwiazdkę WYRZUTNIĘ NERF.

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .

09 gru 2013 - 14:33:53

jakie firmy jest ta wyrzutnia?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wolne w przedszkolu?