Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

20 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 11:36:29

No właśnie drogie mamy idzie zima a moje maleństwo zaczyna stawiać pierwsze kroki. No dobra na razie chodzi tylko przy meblach, ale zawsze coś:) Problem polega na tym że mój synek nie akceptuje bucików żadnych. I zastanawiam się czy odpowiednie na pierwsze kroczki będą skarpetki z dobrym abs-em np Sterntaler. Dużo się naczytałam na temat korzyści z chodzenia na bosaka, ajak to jest ze skarpetkami. Jakie są wasze opinie i doświadczenia



zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 11:39:26

aj napisałam z konta siostry ale mimo to prosze o opinie

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 12:38:28

Moja córcia tez stawia pierwsze kroki:) Starsze dzieciaczki też uczyły się chodzić po domku bez bucików. Niestety do dnia dzisiejszego nie uznają pantofli. Nie mają płaskostopia, nóżki stawiają prosto. W skarpetkach najwygodniej i dzięki antypoślizgowej podeszwie bezpiecznie. Myślę że to doskonały wybór:)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 15:29:53

Cytat
Ela30K
Moja córcia tez stawia pierwsze kroki:) Starsze dzieciaczki też uczyły się chodzić po domku bez bucików. Niestety do dnia dzisiejszego nie uznają pantofli. Nie mają płaskostopia, nóżki stawiają prosto. W skarpetkach najwygodniej i dzięki antypoślizgowej podeszwie bezpiecznie. Myślę że to doskonały wybór:)
dziekuję za odp chyba się zdecyduje dziecku w skarpetkach zawsze wygodniej niż w bucikach. Szkoda tylko ze sa takie drogie 25 zł za parę to jednak sporo

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 18:21:44

25 zl za skarpetki ? vhyba cie troszke poniosło :)
w sklapach jest pelo antypoślizgowych i sie jak najbardziej sprawdzaja nawet takie za 5 zl( sprawdzone u nas)

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 19:22:21

Zwykłe antypoślizgowe kup, po co takie drogie, przecież musisz zmieniać, bo się strasznie brudzą na podłodze

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 19:56:11

Ho ho! Cena powala z nóg! Ładnie wyglądają, a le nie jestem przekonana,że są tyle warte. A przydały by się co najmniej 2-3 pary, a to suma już duuuża:)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze kroki w skarpetkach

01 gru 2013 - 20:18:34

Właśnie zastanawiam się nad nimi bo są mocno zachwalane na forach u nas te zwykłe z kropeczkami się ne sprawdzają za mało jest tej warstwy antyposlizgowej i mały strasznie się ślizga

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla 5cio latka pod choinkę .