Obecnie rozmawiamy o:

Meble

37 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 20:07:26

Witam:)
Mam pytanie odnosnie lalki barbie syrenki zmieniajacej kolor firmy mattel.Posiadacie moze tą lalkę?Zastanawiam sie nad zakupem ale niepokoi mnie ta dziurka która jest w ogonie do której nalewa sie zapewne woda i stads moje pytanie czy ta woda całkowicie wylatuje? boje sie ze moze sie tak stac ze woda zacznie gnic lub plesniec w srodku tak jak nie raz to bywa w gumowych kaczuszkach. Bardzo prosze o odpowiedz mamy które posiadaja lalkę a takze mamy które cos wiedza w tym temacie czy w takiej lalce ostana woda moze sie zepsuc? Z góry dziękuje:)
nikt?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 20:30 przez Miled.

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 20:31:22

Najlepiej jakbys wstawiła zdjęcie Barbie ,o która Ci chodzi bo modeli syrenek jest sporo:]

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 21:27:05

hm... nie miałam takiej, ale chyba moja siostra kupowała kiedys swojej małej, to mattel?

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 21:39:42

tak to mattel:)
byłabym wdzieczna za odpowiedz. A jak ze zmianą koloru? ktos wie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 21:40 przez Miled.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 22:15:19

Cytat
Miled
tak to mattel:)
byłabym wdzieczna za odpowiedz. A jak ze zmianą koloru? ktos wie?



;)

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 23:23:08

no to jeśli chodzi o tą to taką mamy, kolor ładnie się zmienia, nic nie gnije od wody, jest naprawdę bardzo fajna, moja córka bardzo ją lubi.

Barbie syrenka zmieniająca kolor

25 lis 2013 - 23:30:42

Również ją mamy i polecamy:) Teraz są w biedronce za 54 zł z groszami:)

Barbie syrenka zmieniająca kolor

26 lis 2013 - 12:22:07

Cytat
bernii2
Również ją mamy i polecamy:) Teraz są w biedronce za 54 zł z groszami:)

sprawdź czy ta biedronka jest na liście sklepów biorących udział w promocji, bo będziesz mogła potem brać udział w loterii i wygrać następne zabawki albo samochód, obczaj sobie listdomikolaja.pl skoro i tak kupujesz mattel i tak, to miej coś z tego ;)

Barbie syrenka zmieniająca kolor

26 lis 2013 - 20:41:58

dziękuje bardzo wasze opinie były bardzo przydatne mam nadzieje ze nie tylko dla mnie.Zakupiłam lalkę w biedronce za niecałe 55 zł cena atrakcyjna bo na ll sa przynajmniej 20 -30 zł drozsze. A o co chodziz tym listem do sw mikolaja?:)

Barbie syrenka zmieniająca kolor

27 lis 2013 - 10:14:15

jak nie wiesz co dziecko chce, to możesz z nim tam napisać list - ono sobie wybiera zabawki, ozdabia i te sprawy. jak juz kupisz zabawkę i masz paragon, to możesz go zarejestrować i próbować coś wylosować w loterii - bon na zakupy, zabawke, a na koniec roku samochód :) mnie się udało wygrać bon, więc całkiem spoko. o loterii masz wiecej tu http://www.listdomikolaja.pl/app_nagrody.php

Barbie syrenka zmieniająca kolor

27 lis 2013 - 20:56:12

aha super ale to sa wybrane sklpepy czy moge w dowolnym miejscu kupic? to nie pierwsza zabawka w tym roku z mettela ktora kupiłam:)

Barbie syrenka zmieniająca kolor

03 gru 2013 - 12:49:06

Na listdomikolaja.pl jest regulamin wszystkiego, warto by tam poszukać, więc powinna być też lista sklepów,z których ten paragon będzie uwzględniany

Barbie syrenka zmieniająca kolor

04 gru 2013 - 19:14:41

Właśnie, wszystko jest w regulaminie loterii mattela, bo musiałam ją całą przestudiować,żeby nie nadziać się na jakiś haczyk,ale jest lista sklepów i inne ważne inforamacje.

Barbie syrenka zmieniająca kolor

04 gru 2013 - 19:38:48

Właśnie kupiłam ją w Biedronce dla córci na Mikołaja:)
6 grudnia przetestujemy:)

Barbie syrenka zmieniająca kolor

10 gru 2013 - 22:08:50

kupiłam, super lalka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kung zhu pepco