Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mikołaj! Prezenty!

28 lis 2013 - 19:09:39

Cytat
alenka85
my na Mikołaja mamy zaplanowane dla Gabrysia słodycze i pluszowego konika z My little Pony,siostrzeńcowi rocznemu Mikusiowi już daliśmy żelazko i piłę z serii dźwiękowych narzędzi dla maluszków z tesco, bratanica ma już zakupioną lalkę z serii Monster high i dokupimy troszkę słodyczy, to już będzie na Mikołaja i pod choinkę,a pod choinkę Gabryś dostanie x-boxa, Miki Lego i obaj chłopcy chomiki kung zu.

a masz paragon z zakupu tej lalki MH? zarejestruj go, może i Tobie coś wskoczy w tej mattelowskiej loterii;)

Mikołaj! Prezenty!

29 lis 2013 - 12:44:58

Dla pięciolatki fajnym prezentem są książeczki edukacyjne z klockami http://bambinoluk.pl/. Zagadek jest tyle że nie znudzą się małej długi czas :)

Mikołaj! Prezenty!

29 lis 2013 - 14:45:09

a masz paragon z zakupu tej lalki MH? zarejestruj go, może i Tobie coś wskoczy w tej mattelowskiej loterii;)[/quote] tak? zaraz sprawdzam :)

Mikołaj! Prezenty!

29 lis 2013 - 15:26:31

Ja dziś właśnie kupiłam:
Lego Friends Brickmaster dla córki 5 lat


I książki Wojciechowskiej dla starszego 9 latka
Dzieciaki świata i Zwierzaki świata, znalazłam dziś przypadkowo

Mikołaj! Prezenty!

03 gru 2013 - 13:11:43

Jeśli chodzi o dorosłych to zawsze kupuję nowości książkowe albo filmowe na DVD, bo u nas w rodzinie, lubimy być na bieżąco. Dzieci zaś w tym roku wypełniły listdomikolaja.pl i w sumie wybrały też wszystko tam,więc i wam polecam,żeby podłączyć tam swoje pociechy.

Mikołaj! Prezenty!

03 gru 2013 - 13:31:24

u nas córcia po długim zastanowieniu się namalowałam dla Mikołaka obrazek co chce dostać :) więc zażyczyła sobie lalkę Winx Layla bo ma już bloom i chce uzbierać wszystkie wróżki z jednej kolekcji i klocki winx 3 zestawy a że ostatnio przypadkowo wpadło nam w oko koło garncarskie w smyku to dokupiliśmy je z myślą ze będzie to super zabawa tym bardziej ze córcia uwielbia tego typu kreatywne zabawy ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-03 13:36 przez palla28.

Mikołaj! Prezenty!

03 gru 2013 - 19:14:45

Cytat
alenka85
a masz paragon z zakupu tej lalki MH? zarejestruj go, może i Tobie coś wskoczy w tej mattelowskiej loterii;)
tak? zaraz sprawdzam :)[/quote]

sprawdź sprawdź, zabawki można zgarnąć, albo bony rabatowe, więc to może być pomocne przy tym świątecznym szale;)

Mikołaj! Prezenty!

03 gru 2013 - 22:05:11

Polecam :)



Mikołaj! Prezenty!

23 gru 2013 - 15:27:28

a ja w tym roku zamówiłam kobietom w rodzinie kosmetyki w waptece a resztę muszę dokupić dzisiaj :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ona ciągle płacze i płacze a ma już 3 latka