Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 13:38:32

Jakie jest najładniejsze i oryginalne imie dla dziewczynki ?


Maja czy Marcelina?
Halo?

Ktokolwiek?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-07 14:31 przez misiulka1988.

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 14:50:37

mi sie podoba Maja chodz moze jest duzo teraz tych Majeczek ale to sie nie liczy tylko to co tobie sie podoba wybierajac imie myslala bym czy mi sie naprawde podoba a nie co ludzie mysla a Marcela to mi sie nie podoba wogole w wymowie ciezko brzmi stawiam i tak na Maje

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 14:56:02

Cytat
monikad1111
mi sie podoba Maja chodz moze jest duzo teraz tych Majeczek ale to sie nie liczy tylko to co tobie sie podoba wybierajac imie myslala bym czy mi sie naprawde podoba a nie co ludzie mysla a Marcela to mi sie nie podoba wogole w wymowie ciezko brzmi stawiam i tak na Maje


Wiem że Maja popuralne, ale nie w moim mieście. Wiec nie przeszkadza mi to ze jest popularne.
Podobają mi sie Maja i Marcelina ale najbardziej Maja.


Dziękuję, ktoś jeszcze?:)

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 15:29:11

My mamy Marcelinkę :)
Imię mi się bardzo podoba, zresztą nie chciałam popularnego imienia, aby potem nie było, że w przedszkolu czy w szkole w jednej klasie jest 10 Julek itd.

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 15:34:30

Cytat
Marcelinkkka
My mamy Marcelinkę :)
Imię mi się bardzo podoba, zresztą nie chciałam popularnego imienia, aby potem nie było, że w przedszkolu czy w szkole w jednej klasie jest 10 Julek itd.


A jak do niej mówisz, jak wołasz?
Czyli Marcela?

U mnie w mieście na pewno nie bedą 5 Majek w klasie:)

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 15:54:11

pracuje w szkole i jak zawołasz na korytarzu : Julia, Maja, Filip, Gabi, Kacper - połowa korytarza przybiegnie :D

ehhhh... a Marcelinę znam jedną, z niewiadomych mi przyczyn przedstawia się jako Tina (?!) - jak pies mojej sąsiadki... a Marcelinka/Marcel to takie ładne imię...

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 15:57:02

wołam różnie... Marcelina, Marcelinka, Marcelka, Marcela... :)

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 17:16:47

maja

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 18:05:26

Ja mam Majkę za chwile kończy 15 lat,wtedy było mało popularne imię z resztą jak do tej pory w jej klasie ,nawet w szkole nigdy nie trafiła się inna Majka imię fajne ,a ztego co zauważyłam bardzo mądre dziewczyny :)Jestem za Majką :)

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 18:09:13

Osobiście jestem za Marcelina, bo daje to jakąś szansę na wyróżnienie się już na początku przy przedstawianiu się! Znam jedną Marcelinę i jest osobą bardzo zdecydowaną, twardo dążącą do celu!

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 19:49:41

Trudny wybór :)
Może ktoś jeszcze podbije za Maję czy Marcelinę?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-07 20:36 przez misiulka1988.

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 21:36:08

Marcelina:)

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 21:43:24

Zdecydowanie Marcelina :)

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 22:10:39

Jak dla mnie oczywiste ze Marcelinka!!!
Jak poprzedniczki pisaly Majek jest teraz od groma i jeszcze ciut.A Marcelinka to rzadsze imie i pozwoli sie wyroznic wsrod rowiesnikow i bedzie latwiej ja pozniej komus skojarzyc czy sobie przypomniec niz ktoras tak z kolei Maję.Sama dalam dzieciom niezbyt czeste imiona, bo chcialam zeby nie były np.Ktoras Ania z kolei.Corce dalam na imie Łucja,ludzie tez pytali jak ja bede ja wolac,bo takie ciezkie imie,ale dla mnie jest moja Łucysią, a przewaznie mowie do niej niunia:)Ale decyzja nalezy do ciebie.

Maja czy Marcelina?

07 lis 2013 - 22:35:50

Marcelinka ślicznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla 2latki