Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

11 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

51 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Kupowanie ubrań dla dzieci w sieciówkach powoduje że wszystkie ubierają się tak samo. Wówczas wiele mam kupuje z sklepach na wagę (ta o której opowiadała mi znajoma kupowała w Rzeszowie) by znaleźć coś oryginalnego. Przecież ubranka mają i tak metkę i nikt nie wie, że to z drugiej ręki. Tak w jednym z przedszkoli w Łańcucie szpanowała dziewczynka, a raczej jej mamusia. Oczywiście wszystkim dookoła mówiła, że tak śliczne ubranka przysyła jej babcia która mieszka na stałe w Monachium. Gwiazda podbijała serca przedszkolnych amantów, aż tu pewnego dnia pani z przedszkola wzięła dziecko do izolatki i poprosiła o pomoc lekarza. Lekarz u dziecka stwierdził świerzb. Okazało się, że modnej dziewczynce mamusia nawet nie prała nowo kupionych ubrań i "poczęstowała" ją dość złośliwą chorobą. Ciekawa jestem jak teraz dziecko w tak małej miejscowości będzie robiło dalszą karierę supermodelki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 12:27 przez hermionka.

Brak słów.. Samo stwierdzenie że dziewczynka w przedszkolu "szpanowała" świadczy o poziomie autorki.. Ewidentnie przemawia tu zawiść i zazdrość. WSPÓŁCZUJE

Nie potrafię zrozumieć sensu i istoty wypowiedzi autorki tego postu.
Po pierwsze na poziomie rozwoju przedszkolnego ,,podbijanie serc amantów" za pomocą ubranek to zdecydowanie pojęcie abstrakcyjne.
Po drugie nauczyciel nie może (przepisy prawa mu tego zabraniają !) zabrać dziecka do izolatki wbrew wiedzy rodziców/opiekunów prawnych, co więcej dziecka nie może bez wiedzy i obecności rodziców badać lekarz.
Po trzecie choroba zwana świerzbem przenosi się najczęściej przez bezpośredni kontakt fizyczny, rzadziej za pośrednictwem przedmiotów, a poza skórą świerzbowce mogą przeżyć od 3 do 4 dni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 13:13 przez WazBoa.

Bardzo fajna historyjka szanowna autorko :D 6 latka podbijała serca kolegów he he. W lumpkach ubrania są dezynfekowane i mają charakterystyczny zapach także wątpie, że mamusia ich nie prała. Swierzb powiadasz, bardzo ciekawe.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

i co autorka postu chce osiągnąć tym tekstem ?bzdura..

tylko tyle ksiazki powinnas pisac bo takie baje ze szok jak mam pisac szcerze wiekszosc tu ubiera dzieci w uzywkach i napewno dziwi ci sie ze takie bzdury piszesz zreszta to chyba z zazdrosci a takie juz pytanie odemnie jesli tak twierdzisz to co robisz na tym portalu !!!!

Na świerzb można zaradzić, na głupotę nie zawsze...

Chyba zazdrość i jakaś chora zawiść przemawia przez autorkę tego wątku.
Teraz prawie każdy kupuje dla dzieci rzeczy w lumpkach, bo one tak szybko rosną, że nie opłaca się kupować nowe. I nie wiem czy dziecko w wieku przedszkolnym może szpanować i "podrywać" kolegów hehe

O losie.. co za historyjka

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
WazBoa
Nie potrafię zrozumieć sensu i istoty wypowiedzi autorki tego postu.
Po pierwsze na poziomie rozwoju przedszkolnego ,,podbijanie serc amantów" za pomocą ubranek to zdecydowanie pojęcie abstrakcyjne.
Po drugie nauczyciel nie może (przepisy prawa mu tego zabraniają !) zabrać dziecka do izolatki wbrew wiedzy rodziców/opiekunów prawnych, co więcej dziecka nie może bez wiedzy i obecności rodziców badać lekarz.
Po trzecie choroba zwana świerzbem przenosi się najczęściej przez bezpośredni kontakt fizyczny, rzadziej za pośrednictwem przedmiotów, a poza skórą świerzbowce mogą przeżyć od 3 do 4 dni.
Mądrze i na temat. Co do tematu to nie bardzo wiem, co autorka miała na mysli?

Na siłe podbijanie tematu przez autorkę bzdury wierutne
czy juz nie ma ciekawszych tematów niż szukanie taniej wyssanej z palca sensacji??
Ktoś tu mądrze napisał ..co robisz autorko wątku na tym portalu z rzeczami używanymi ?
Może i Ty też idź do sieciówki takiej jak H&M może zabłysniesz czymś oryginalnym tyle tylko ,że przecież w większości noszonym przez innych
Jednak nie zabłyśniesz :):)

to gratulujemy małej powodzenia u 6 letnich kolegów ;)
współczujemy rzekomego świerzba :(
i... ???

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

i to koniec bajki jutro bedzie nowa :)

To może warto zmienic temat na "Bezsensowny temat czyli jak hermionka błysnąć na forum chciała" ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Imię, proszę o radę:)