Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Marudne baby

24 paź 2013 - 12:04:49

Droga autorko zachciało ci się mieć koleżanki to teraz masz, może tak wyspa bezludna..nie będziesz musiała znosić nikogo z jego narzekaniem...

Marudne baby

24 paź 2013 - 17:34:37

Cytat
monikad1111
zeby miec dziecko to trzeba dorosnac ci co nie chca np miec teraz napewno nie bede dobrymi mamami tyle poto ma sie kolezanki zeby sie źalic widocznie nie jestes dobra kolezanka skoro wolisz pisac na portalach niz powiedziec prosto w oczy

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Marudne baby

24 paź 2013 - 20:35:08

Spoko:) Diekuje za rady...
Odkąd mają dzieci przysiegam nigdy tak nie narzekały...
Możecie sobie po mnie jezdzic ja chcialam znac tylko zdanie innych i juz,jak jest u Was:)
Taka jestem koleżanką,że jestem szczera...więc powiedziałam dzisiaj jednej.
Przeprosiła rozpłakała się i podziękowała...
Bo teraz wie,dlaczego facet się od niej odsunąl i wszystko chce zmienić i wziąc sie za siebie:)
Więc nie macie racji,nie trzeba siedzieć jak trusia tylko byś szczerym:)
Pozdrawiam:)

Cytat
Klaudix85
a Ty marudzisz że masz złe koleżanki,oceniasz z góry ze "zrobiły sobie dziecko bo wypada" nazywasz je "babami",dziewuchami",wydaje mi się ze najbardziej nie dojrzała jesteś w tym wszystkim Ty,rada taka powiedz im wprost co o nich myślisz niech się lepiej dowiedzą jak mają "koleżankę" a nie marnują czasu na spotkania z Tobą,i pamiętaj ze jak zdecydujesz się kiedyś na dziecko to przez cale życie nie wolno ci powiedzieć nawet najmniejszego słówka że Ci źle bo przecież sama tego chciałaś

haha jakie Wy wszystkie jesteście pełne jadu:)
Od rana do wiczora tylko temat dzieci,jestem gruba,po co ciąża ...
Każdy miałby dośc słuchania tego,czyż nie?
Cytat
oxygenium
Antaliso, ja nie mam zamiaru Jej 'zjadać', ale ciężko jest czytać tak pretensjonalnego posta o narzekaniu, podczas gdy autorka robi dokładnie to samo, a ton wypowiedzi na temat 'koleżanek' pozostawia wiele do życzenia. Wiele moich koleżanek jest bezdzietnych i wspiera mnie bez względu na to co mówię i w jakim jestem nastroju. Jeśli się z kimś koleguję/przyjaźnie to jestem na dobre i na złe, nie tylko wtedy kiedy towarzyszka ma dobry humor, nie tylko wtedy kiedy ma ochotę wyjść do klubu i nie tylko wtedy kiedy możemy pogadać o dupie Maryny. Kolegowanie się to też pomoc kiedy dziecko choruje, dobre słowo kiedy koleżance nie układa się w związku i zaproponowanie kawy czy wyjścia na spacer kiedy widzę, że kumpela jest przemęczona. Niektórzy z natury nie są empatyczni, nic z tym nie zrobimy, ale ten ton 'wyższości' nad drugim człowiekiem można byłoby sobie darować.

W ogóle nie uważam sie za wyższośc,prosze Cie...
Poprostu opisuje jak kolezanki zmienily sie po porodzie
wiem,wiem po porodzie sie wsztstk zmienia bla bla bla



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 20:39 przez Innaczana.

Marudne baby

24 paź 2013 - 21:15:36

Nie wrzucaj wszystkich matek do jednego worka i nie kieruj się stereotypami bo nie każda matka jest gruba zaniedbana i marudzi,wręcz przeciwnie:)a najwiecej jadu to ja widzę ale w Twojej wypowiedzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 21:17 przez Klaudix85.

Marudne baby

24 paź 2013 - 22:42:22

nie nasmiewaj sie z innych bo nie wiadomo co ciebie czeka ktos ci ufa i tobie sie źali ty z teko robisz rozglos moim zdaniem chyba cie to bawi nikt normalny by sie tak nie zachowal i widze ze w mojej opinii nie jestem sama

Marudne baby

24 paź 2013 - 23:59:22

Jak byś była matką to byś wiedziała o co chodzi . sama mam dziecko i chodź bardzo go chciałam i bardzo kocham to jest ciężko, sama narzekam czasami po całym dniu to nawet nie mam siły się ruszyć ani odezwać , czasami to nawet mam ochotę płakać po ciężkim dniu ,ale nie zamieniła bym tego życia na nic innego ponieważ rodzina jest dla mnie najważniejsza :)

Marudne baby

25 paź 2013 - 01:38:46

Może i one chwilami zazdroszczą Tobie bo to całkiem normalne po ciężkim dniu ale... mam wrażenie że tak na prawdę to Ty im zazdrościsz tego życia.

Marudne baby

25 paź 2013 - 07:31:24

wlaśnie ona nie ma dzieci i nie wie jak to jest ciekawe jak bedzie miala jak bedzie sie zachowywac ale pewnie bedzie marudną babą

Marudne baby

25 paź 2013 - 08:51:30

Cytat
nana559
Może i one chwilami zazdroszczą Tobie bo to całkiem normalne po ciężkim dniu ale... mam wrażenie że tak na prawdę to Ty im zazdrościsz tego życia.


dokładnie tez tak myślę,wydaje mi się ze autorka watku chciałaby już mieć męża,dziecko ustatkowane życie ale nie ma i dlatego doszukuje się negatywów w życiu już ustatkowanych koleżanek żeby sobie samej udowodnić ze jej życie jest jednak lepsze

Marudne baby

31 paź 2013 - 15:02:27

rany miec taka kolezanke jak ty to przeje.... !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buciki na pierwszą zimę malucha