Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem ciekawa co sprezentujecie dzieciom, mężowi, rodzicom?

Moi kochani się określili, co im się marzy. Mężuś chce zestaw narzędzi (lol-klucze z łamanymi grzechotkami, na szczęście jest allegro ;)), córeczka 4,5 letnia marzy o barbie świecącej syrence - tylko jeszcze list do Mikołaja będziemy pisać, tylko z młodszą mam problem bo mi jeszcze nie powie co chce(1,5 roku), ale nie jest z racji wieku też bardzo wymagająca. Chrześniacy dostaną pluszaki. Z rodzicami, w moim przypadku z teściami tylko, jest zawsze problem - więc chętnie poczytam kto, co swoim sprezentuje.
wątek tak jakby obumarł... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 20:11 przez kiqi.

U mnie jeszcze nikt nie myśli o prezentach i ciągle wszystkich męczę, żeby wreszcie się zastanowili, bo nie znoszę kupować na ostatnią chwilę :/ Ale za to jedynie moje dziecko nieustannie wypytuje kiedy będziemy pisać list do Mikołaja, bo już się nie może doczekać :) W zeszłym roku pisałyśmy przez internet i byłam bardzo zadowolona, przynajmniej prezent dla małej miałam z głowy;)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

synkowi 12 miesięcy kupujemy muzyczny domek klocuszków fisher price, dziadkom kubeczki z maluszkiem bo tego sobie zażyczyli. Największy problem mam z mężem jak zwykle zresztą ale jeszcze trochę czasu zostało

haha, ja z mężem zawsze miała problem więc w tym roku zapytałam się wprost co na pewno by go ucieszyło :D

Cytat
alexis
synkowi 12 miesięcy kupujemy muzyczny domek klocuszków fisher price, dziadkom kubeczki z maluszkiem bo tego sobie zażyczyli. Największy problem mam z mężem jak zwykle zresztą ale jeszcze trochę czasu zostało

a widziałaś tą loterię świąteczną mattela? jak kupujesz synkowi ten domek to zachowaj i zarejestruj sobie paragon to może przy okazji uda Ci się coś wygrać, jakieś kolejne zabawki czy chociaż bon rabatowy;) Ja mocno liczę, że mi się uda :D

Ja wprawdzie dzieci nie mam, ale siostrzenicy zprezentuję chyba (a nawet na pewno) wizytę w Teatrze Polskim w połowie grudnia. Będzie Christmas Show specjalnie dla młodszych z klasycznym repertuarem i żywymi zwierzętami w szopce betlejemskiej. Wolałabym, żeby rodzice ją zabrali, mimo wszystko (bo dla niej byłoby lepiej jakby poszła z rodzicami), ale nie będą mieć za bardzo czasu. Myślę, że jej się spodoba.

Corka lat 8 dostanie hulajnoge town 5, gre BYLO SOBIE ZYCIE i plecak TOPGAL, to odnas, od dziadkow zapewne pieniadze, a od chrzestnych nie wiem,.

A najlepsze jest, jak ja zapytalam co chce dostac to powiedziala-nie powiem ci, jak mi przyniesie to zobaczysz.Niespodzianka!

a maz dostanie buty, bo ja lubie praktyczne prezenty :)
a ja mam nadzieje dostac ciela, polarowa pizame,cieple kapcie i oczywiscie ksiazke :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-10 19:16 przez MamaAntosi.

Ja synkowi który 26 grudnia skończy 3 miesiące kupuje misia pozytywkę:)
Misio włącza się jak dziecko zaplacze albo poruszy go. Włącza się też wtedy światełko na brzuszku:)
Oprócz tego ubranko sztruksy i bluzeczka z pepco i misia uczniaczka:)
Dorzucę mu jeszcze jakieś fajne naczynka do nauki jedzenia:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-10 20:00 przez Hathor90.

tylko jak kupujecie jakieś zabawki mattela (czyli i fisher price i barbie i monster high) to nie wyrzucajcie paragonu, to będziecie mogły brać udział w loterii na listdomikolaja.pl autko i zabawki czekają ;)

Cytat
marsiasierotka
tylko jak kupujecie jakieś zabawki mattela (czyli i fisher price i barbie i monster high) to nie wyrzucajcie paragonu, to będziecie mogły brać udział w loterii na listdomikolaja.pl autko i zabawki czekają ;)

No właśnie ja kupowałam ostatnio kolejną zabawkę mattela-pamiętnik ten z MH na hasło dla chrześnicy i miałam sobie odejść bez paragonu, ale na szczęście była obok mnie siostra, która go zgarnęła, bo mi zupełnie wyleciała z głowy ta ich loteria świąteczna, więc dzięki temu może zgarnę to autko :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-17 17:29 przez akost.

No właśnie! Ja już mam dwa paragony po zabawkach mattel'a :D ale spróbuję zagrać w tej loterii świątecznej jak wszyscy będą w wigilię zajęci żarciem :P żeby nie mieć konkurencji

haha dzięki za podpowiedź, teraz sobie poczekam i też wyczaję jakiś najodpowiedniejszy moment, żeby pobawić się w tej loterii :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Marudne baby