Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie mamusie,
czy Wasze dzieci maja może furby?
czy może chcecie zakupić?
dla dzieci w jakim wieku jest ta zabawka?
czy wogóle opłaca się wydać tak dużo?

szukam czegoś dla 3 latki na urodziny i juz rozglądam się za mikołajek i gwiazdką.
Jakie prezenty macie zamiar kupić w tym roku.

hej moj synek narusowal dla mikolaja furby blekitnego bo bardzo go chce a jako 5 latek ta zabawka go zainteresuje

wydaje mi sie ze 3 latka jest za mala na taka zabawke a dkladniej chodzi mi o to ze zabawce trzeba poswiecac sporo czasu uczyc ja dbac i rozmawiac itp.a jeszcze ta cena ok 300zl to duzo jak na prezent dla tak malego dziecka moze okazac sie pomylka.

radze poczekac az jeszcze podrosnie

moj synek ma 5 lat (w styczniu bedzie 6) i ma psa yorka o ktorego dba z ktorym sie bawi a przede wszystkim synek rozumie wiele (wkoncu niedlugo szkola) i ja np wiem ze wyrzucenie pieniedzy w moim przypadku nie bedzie w "bloto"

no właśnie,ale mówi tylko o furbym :-/.A jakie prezenty macie na oku na święta i gwiazdkę??szukam inspiracji

Też się nad tym zastanawiałam, córka ciągle łyka nowości i mamy w domu całą gromadę wszystkiego co reklmowane, ale poczytałam trochę o tym stworzonku i jest to nawet ciekawe;) Dlatego ja na 6 urodziny, które córka ma na początku listopada kupiłam Jej-FURBY PARTY ROCKERS, to te same zabawki, limitowana seria, mają podobne funkcje, również można ściagnąc na telefon aplikacje, z tym, ze są o połowę mniejsze, kolorowe, każdy z nich ma inny charakterek i są o połowę tańsze, ja za LOVEBY różową zapłaciłam 170 zł, a jaki będzie w użytku to napisze po 5 listopada;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-20 22:23 przez hektorolla.

Dla 3 latki raczej na pewno nie, moja ma 5 lat i bardzo bardzo chciała a teraz stoi w pudełku, zresztą 3 latka jest za mala żeby wykorzystać wszystkie zalety Furbiego,szkoda tyle pieniędzy na włochatą kulke która tylko cos tam sepleni po swojemu :) naprawdę polecam cos innego ale co? Ciezko podpowiedzieć bo dzieci jak to dzieci i tak maja wszystko na chwilę, u nas ze wszystkich prezentow do tej pory w ciągłym uzyciu już 2 lata jest duza kuchnia i to tyle, reszta zabawek jest na chwile a ma ich naprawdę duzoooo

Moja szwagierka (lat 6) dostała furbego, który kosztował bagatela 450zł. I co? 3 dni i po zabawie. Ja nie popieram tak drogich zabawek, które w sumie nic nie wnoszą.. On na przykład co chwilę pierdzi. Tego nawet nie można nazwać puszczaniem bąka, on po prostu pierdzi jak stary dziad a potem śmieje się z tego, że śmierdzi i puścił bąka. Dla mnie to jest trochę chore :|

Cytat
elizkawwo
Moja szwagierka (lat 6) dostała furbego, który kosztował bagatela 450zł. I co? 3 dni i po zabawie. Ja nie popieram tak drogich zabawek, które w sumie nic nie wnoszą.. On na przykład co chwilę pierdzi. Tego nawet nie można nazwać puszczaniem bąka, on po prostu pierdzi jak stary dziad a potem śmieje się z tego, że śmierdzi i puścił bąka. Dla mnie to jest trochę chore :|

hahaha to mnie rozśmieszyłaś.To by była super zabawka dla mojego 8-latka bo lubi sie śmiać z takich głpot.
Faktycznie tego dużego odpuszczę i kupie tego mniejszego z głosem.Dziecko małe i zaczai :-))



Dziewczyny piszcie swoje pomysły na prezenty

no własnie chętnie też posłucham o prezentach dla 6-latki która ma wszystko włącznie ze swoim laptopem ;D

i o prezentach dla 3-latki i 7miesięcznego chłopczyka :D

Ja myślałam dla 3-latki projektor do rysowania :> koszt ok 50zł na allegro w zależności od ilości slajdów itp

dla 6-latki.. tu jest problem.. :/

a dla brzdąca coś co pomoże mu raczkować

A ja właśnie na prezent dla chrześnicy kupię tego futrzaka. Furby'iego widziałam u znajomych i wbrew różnym opiniom bardzo mi się podoba. Zabawa nim to istne szaleństwo, a dzieci są po to, żeby w domu było gwarno.

Cytat
maa_dzia
no właśnie,ale mówi tylko o furbym :-/.A jakie prezenty macie na oku na święta i gwiazdkę??szukam inspiracji


Ja jak miałam problem z wyborem prezentów, to usiadłam z moją małą przy listdomikolaja.pl :) Stronkę poleciła mi siostra- doświadczona w kupowaniu prezentów mamuśka :) W tym roku też tak zrobię, dziecko samo wybiera sobie prezenty pisząc list, ozdabia go naklejkami i różnymi rysunkami, świetnie się przy tym bawi, a ja mam z głowy zastanawianie się "z czego w tym roku najbardziej się ucieszy". Zdecydowanie duuuuuuża wygoda i spory wybór :)

małe dziecko niestety samo sobie nie wybierze prezentów.Moja by zaznaczyła wszystko co by zobaczyła :-) także stronka taka odpada.

Rozglądam sie teraz za kuchnią,chciałabym wysoką z bajerami ale cena do 250 zł.

My kupiliśmy teraz synkowi na 5 urodziny cymbergaj



ta zabawka jest na baterię i działa jak prawdziwy cymbergaj.Jest rewelacyjny na wspólne popołudniowe rodzinne zabawy

W zeszłym roku kupiłam moje córci furbiego,miała wtedy 4 lata Bardzo na niego chorowała (6 miesięcy) aż wreszcie się poddałam i kupiłam .Po roku mogę powiedzieć że nadal go kocha ale bardzo przydatna jest ta aplikacja do zabawy z furbim na androida. Nie uważam że 3 latek to za mały ,w tym wieku dzieci już dostają tablety i potrafią sobie z nimi dać radę a co ty dopiero taki furbi .

Moja córka 8 lat dostała Furbiego na Dzień Dziecka i był to bardzo udany prezent. Bawi się nim do tej pory. Do tego aplikacja na telefon sprawia że zabawa Furbim jest atrakcyjniejsza.

Cytat
sylcia05
W zeszłym roku kupiłam moje córci furbiego,miała wtedy 4 lata Bardzo na niego chorowała (6 miesięcy) aż wreszcie się poddałam i kupiłam .Po roku mogę powiedzieć że nadal go kocha ale bardzo przydatna jest ta aplikacja do zabawy z furbim na androida. Nie uważam że 3 latek to za mały ,w tym wieku dzieci już dostają tablety i potrafią sobie z nimi dać radę a co ty dopiero taki furbi .
Dzieciaki chyba są bardziej techniczne niż my. Szybciej radzą sobie z nowinkami i częściej nas w tym wyręczają. Nie dziwię się wcale, że z aplikacją do Furby'ego nie mają problemów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przeprowadzka a dziecko